Golman gostiju Đorđe Petrović, takođe, nije imao popodne za pamćenje, pošto je postigao autogol u 39. minutu.
Diakite je nespretno probao da otkloni opasnost u petercu, ali je napucao Petrovića i lopta je završila u mreži.
Ovaj dvojac se ni u sedmom minutu nije proslavio. Šade je najpre "otresao" štopera Bornmuta, Petrović je bio neodlučan, krenuo je, pa stao, a lopta je ubrzo posle udarca Nemca završila iza njegovih leđa.
Šade je povisio vođstvo domaćih u 51, da bi Semenjo u 75. minutu postigao počasni gol za goste. Šade je het-trik kompletirao u šestom minutu nadoknade za konačnih 4:1.
Bornmut ne zna za pobedu od kraja oktobra i trenutno je 15. sa 22 boda, dok je Brentford deveti sa 26 poena.
Fudbaleri Fulama su bili bolji od Vest Hema kao gosti, u malom gradskom derbiju – 1:0.
Junak je bio Himenes, koji je u 85. minutu pogodio na centaršut Vilsona.
Srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je 88 minuta za Fulam.
Fulam je upisao i treći trijumf u nizu i sada je 10. sa 26 bodova. Vest Hem sedam utakmica ne zna za pobedu i tavori na 18. poziciji sa 13 poena.
U utakmici koja je po rezultatu bila ubedljiva, a po utisku još ubedljivija, Partizan je protiv Panatinaikosa (78:62) pokazao kako izgleda timska pobeda u punom značenju te reči.
Košarkaši Partizana od 20 sati i 30 minuta dočekuju ekipu Panatinaikosa u meču 27. kola Evrolige, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Beogradskoj areni.
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici Uredbu o uslovima i načinu sprovođenja subvencionisane kupovine novih električnih vozila, a zahtevi za dodelu subvencija mogu se podneti elektronskim putem od 1. marta do 30. septembra.
Šlep službu niko ne voli, ali životne situacije nas nekad nateraju da moramo da ih pozovemo. Dodatna "so na ranu" može biti ako morate da šlepate automobil sa automatskim menjačem.
Iako su prve procene ukazivale na 2028. godinu, najnovije informacije iz same industrije sugerišu da ćemo novu Microsoftovu konzolu videti ranije nego što se očekivalo.
Hrišćansko-demokratska unija (CDU) nemačkog kancelara Fridriha Merca razmatra uvođenje starosnih ograničenja za korišćenje društvenih mreža, kojima bi se deci mlađoj od 16 godina ograničio pristup tim platformama.
Evropska unija je optužila TikTok da krši Zakon o digitalnim uslugama (DSA) zbog funkcija "zavisnog dizajna", poput automatskog reprodukovanja i beskonačnog skrolovanja.
Komentari 4
Pogledaj komentare Pošalji komentar