Nova vest
Lige petice 0

17.11.2025.

15:42

Porto i Štutgart zovu Barsinog fudbalera

Dovela je Barselona Runija Bardžija kao kapitalca za budućnost, ali Šveđanin nije dobijao previše prostora da se pokaže na terenu.

Autor:B92.sport

B92.sport
Porto i Štutgart zovu Barsinog fudbalera
EPA/Alejandro Garcia

Mahom je ulazio sa klupe, a na devet utakmica je upisao samo jednu asistenciju u svim takmičenjima.

Imao je Bardži ozbiljnu pauzu pre dolaska u Kataloniju, ali je bilo vidljivo da poseduje lep potencijal kada god je bio na terenu.

Njegovu slabu minutažu pokušaće da iskoriste klubovi tokom zimskog prelaznog roka kako bi ga doveli na pozajmicu, a već sada se dva imena izdvajaju.

Kako piše katalonski Sport, Štutgart i Porto bi ga rado videli u svojim redovima, ali za sada tu opciju blokiraju trener Hansi Flik, ali i sam Bardži.

Videćemo šta čeka krilnog fudbalera u narednim mesecima.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Citroen vraća kupovnu moć Evropi

Citroenov električni automobil po ceni ispod 15.000 evra imaće isti zadatak kao Citroen 2CV krajem 1940-ih - da ponovo pokrene tražnju kupaca na usporenom evropskom tržištu automobila.

Autocar

16:00

1 h

Aktuelno

Ilon Mask priznao

OpenAI i Anthropic su u poslednje vreme u potpunom ratu protiv kineskih firmi da obuče nove AI modele putem upita upućenih javno dostupnim četbotovima i API-jima, što je proces poznat kao "destilacija".

B92.net

12:30

5 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu