Nova vest
b92
Fudbal 1

17.10.2025.

18:05

Loše vesti iz Londona: Palmer na dužoj pauzi!

Fudbaler Čelsija Kol Palmer (23) neće moći da se pridruži saigračima još oko šest nedelja zbog povrede prepona, saopštio je trener londonskog kluba Enco Mareska

Izvor: Beta

Loše vesti iz Londona: Palmer na dužoj pauzi!
Martin Rickett, PA Images / Alamy / Profimedia

Palmer nije igrao od poraza Čelsija od Mančester junajteda 20. septembra.

Napustio je teren u prvom poluvremenu, a Mareska je tada najavio da će ga odmarati do oktobarske reprezentativne pauze, koja je sada završena.

"Bio sam u zabludi. Nažalost, biće još van terena verovatno šest nedelja", rekao je Mareska, isključivši za sada mogućnost operacije.

"Trudimo se da maksimalno zaštitimo Kola i najvažnije je da bude potpuno oporavljen kada se vrati", dodao je italijanski stručnjak.

Čelsi, koji trenutno zauzima sedmo mesto na tabeli Premijer lige, u subotu gostuje Notingem Forestu, koji je 17. na tabeli.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Hakeri napali evropsku zemlju, vlasti optužile Rusiju

Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.

Tanjug

13:05

11 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu