Fudbal 0

21.4.2024.

16:08

Maksimoviću bod – Sosijedadu ne pomaže ni Sadik

Fudbaleri Hetafea i Real Sosijedada odigrali su bez pobednika (1:1) u 32. kolu španskog šampionata.

Izvor: B92.Sport

Autor: B92

B92
B92
EPA-EFE/ZIPI

Sosijedad je u Madrid stigao sa namerom da eventualnom pobedom hvata prikljućak za Bilbaom, dok je Hetafeu ovaj meč bio tek stvar prestiža.

Ekipa našeg Nemanje Maksimovića "zakucana" je u zoni iz koje ne može do Evrope, a daleko je i od zone ispadanja pa je bilo potrebno pronaći motive za bitku protiv Baskijaca.

Gosti su bolje otvorili meč, poveli preko Berenečeee, ali je poravnanje usledilo desetk minuta kasniej i doneo ga je Latasa.

Ispostavilo se da je tada i postavljen konačan rezultat.

Gosti su u nastavku pokušali sa Umarom Sadikom kao džokerom sa klupe, međutim nije bilo promene rezultata iako se bivši napadač Partizana našao u dve solidne šanse pred golom Madriđana.

Na drugoj strani Nemanja Maksimović odigrao je čitav meč.