Nova vest
Fudbal 5

16.1.2025.

10:47

Zvezda moli navijače: "Uzdržite se"

Crvena zvezda apelovao je na navijače da se pridržavaju pravila i da se uzdrže od upotrebe pirotehnike i ubacivanja predmeta na teren na meču protiv PSV Ajndhovena u sedmom kolu Lige šampiona.

Izvor: Tanjug

Autor: B92.sport

B92.sport
Zvezda moli navijače: "Uzdržite se"
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Utakmica izmedju Crvene zvezde i PSV-a biće odigrana 21. januara od 21 čas na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu.

Crvena zvezda je apelovala na navijače da ispoštuju sve instrukcije kluba.

"Predstojeća utakmica protiv PSV od velikog je značaja za naš klub. Ovom prilikom vas podsećamo na uslovnu kaznu, koju klub ima za severnu tribinu, sektore 2, 3 i 4, zbog korišćenja pirotehničkih sredstava i bacanja predmeta na teren."

"Kako bismo izbegli rizik zatvaranja tribine, molimo vas da se pridržavate pravila i uzdržite od upotrebe pirotehnike, ali i od ubacivanja predmeta na teren. Vaša podrška je ključna za tim, ali je jednako važno da se svi ponašamo u skladu sa pravilima kako bismo zaštitili interes kluba", navodi se na zvaničnom sajtu kluba.

Fudbaleri PSV-a se nalaze na 23. mestu na tabeli LŠ sa osam bodova, dok je Zvezda na 31. poziciji sa tri.

Podeli:

Komentari 5

Podeli:

Vaterpolo

Radnički "potopio" Valis

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca pobedili su na svom terenu Valis rezultatom 17:10 (4:1, 4:3, 4:3, 5:3), u 16. kolu Regionalne lige.

Tanjug

23:26

4 min

U fokusu

Vidi sve
Visoki napon

Kinezi "ne mirišu" Teslu kao ranije

Američka kompanija Tesla je u januaru prodala 63.238 električnih automobila, što je za 11,5 odsto manje u odnosu na isti mesec lane, pošto je konkurencija lokalnih rivala sve snažnija.

Tanjug

15:32

7 h

Novo Sport Video Menu