Ukoliko bude eliminisana iz kvalifikacija za Ligu Evrope od holandskog Ajaksa, potencijalni rivali Voše u borbi za LK su slovanački Maribor i rumunska Univerzitatea Krakov.
Novosađani će u prvom meču gostovati pobedniku dela između Slovenaca i Rumuna.
Ako prethodno izbace crnogorski Mornar u drugom kolu, potencijalni rivali Radničkog 1923 u trećoj rundi borbe za Ligu konferencija su mađarski Paksi i kiparski AEK Larnaka.
Kragujevčani će u slučaju plasmana u trećem kolu gostovati u prvom susretu boljem iz dela Mađara i Kiprana.
Tok žreba III kola kvalifikacija za LK mogli ste da pratite u LIVE BLOG-u B92.sport:
Kragujevčani bi u najgorem slučaju mogli na Istanbul Bašakšehir ili Makabi Haifu sa povratnikom na klupu zeleno-belog tima Barakom Baharom. Međutim, ostali rivali ne deluju kao nepobedivi.
13:59
Potencijalni rivali Radničkog
Istanbul Bašakšehir (Turska) – La Fjorita (San Marino) Makabi Haifa (Izrael) – Sabah (Češka) Hapoel Ber Ševa (Izrael) – Černo More (Bugarska) Milsami (Moldavija) – Astana (Kazahstan) Pakši (Mađarska) – AEK Larnaka (Kipar)
13:56
Za koga da "navija" Voša?
Voša bi mogla da se nosi protiv rivala iz Litvanije, Kipra, Andore, Belorusije, mada ne bi bilo dobro ako bi, recimo, izvukla Kluž ili AEK.
Pomoćnik Željka Obradovića na klupi Partizana Đozep Marija Iskjerdo u razgovoru za jedan podkast otkrio je da se trofejni trener dosta mučio sa aktuelnom ekipom.
Prema rečima doskorašnjeg pomoćnika u Partizanu Đozepa Marije Iskijerda, Đoan Penjaroja bi naredne nedelje trebalo da bude zvanično predstavljen kao novi trener crno-belih.
Kapiten Panatinaikosa Kostas Slukas propustiće utakmicu Evrolige u utorak protiv Žalgirisa iz Kaunasa zbog povrede kolena, ciljajući da se oporavi na vreme za derbi 2. januara protiv Olimpijakosa.
Atinski AEK završio je prvi deo Lige Konferencija u osam najboljih ekipa pred nokaut borbe na proleće, preskače 1/16 finala i ide direktno u naredni filter.
Disciplinska komisija Evropske nogometne federacije (UEFA) kaznila je minhenski Bajern sa 116.000 evra i delimičnim zatvaranjem stadiona za sledeću domaću utakmicu Lige šampiona.
Kapiten Panatinaikosa Kostas Slukas propustiće utakmicu Evrolige u utorak protiv Žalgirisa iz Kaunasa zbog povrede kolena, ciljajući da se oporavi na vreme za derbi 2. januara protiv Olimpijakosa.
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Ubisoft je jedan od izdavača koji su tokom protekle decenije veliki deo svojih igara prilagodili hardveru aktuelne generacije konzola - nastavljaju u tom stilu.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar