Rodrigao je istakao da ništa nije za njega bilo iznenađenje.
"Bila je teška utakmica, protivnik je danas mnogo više tražio danas od mene i odbrane nego protiv Gibraltara, ali smo imali plan. Ništa nije bilo iznenađenje", rekao je Rodrigo.
Najbolja utakmica u dresu Crvene zvezde?
"Teško je da to kažem, što više utakmica igram to ću vise upoznavati igrače i igru."
Ocenio je igru Veljkovića.
"Dao bih devet od 10, mnogo mi je pomagao od početka. Upoznali smo se i biće to još bolje", zaključio je Rodrigao.
Ime Markinjosa poslednjih dana često se dovodi u vezu sa Crvenom zvezdom, ali sa Marakane stiže poruka koja demantuje spekulacije o dolasku brazilskog ofanzivca.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Miloš Degenek, nekadašnji štoper Crvene zvezde, komentarisao je potez štopera Zvezde Rodrigaa koji je prethodio crvenom kartonu za defanzivca srpskog kluba.
Fudbaler Crvene zvezde Rodrigao je zaradio crveni karton u revanš meču protiv Leha u Beogradu u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i to u 57. minutu.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar