Fudbal 0

7.4.2024.

15:20

Ludnica u Old Firmu- šest golova, preokret, ali pobednika nije bilo VIDEO

Fudbaleri Rendžersa i Seltika odirgali su nerešeno 3:3 (0:2) u velikom derbiju Škotske.

Profimedia

Poznati Old Frim završen je bez pobednika, ali je bio spektakl, u kom je viđeno šest golova za više od 100 minuta igre, uz preokret  domaćina i VAR u samoj završnici.

Fudbaleri Seltika su na najbolji mogući način otvorili meč na Ajbroksu pošto je već u prvom minutu, a pogotak je postigao Daizen Maeda.

U 34. minutu sudija je konsultovao VAR pre nego što je dosudio penal za goste, a siguran sa bele tačke bio je Met O’Rajli za 2:0.

U 55. minutu videli smo novi penal, ovog puta za ekipu Rendžersa precizan je bio Džejms Tavernije.

Ovaj rezultat bio je aktuelna do 86. minuta kada je Abdalah Sima u potpunosti vratio svoj tim u igru, koji je pogodio za 2:2.

Radost domaćina trajala je manje od dva minuta jer je toliko bilo dovoljno Adamu Idi da u svom debitantskom Old Firmu pogodi za novu prednost Seltika.

Konačan rezultat postavio rezervista Rabi Matondo u trećem minutu za konačnih 3:3.