Petak, 22.11.2019.

13:25

Đoković pobedio Hačanova i ostavio Srbiju u igri!

Novak Đoković pobedio je Karena Hačanova posle dva seta i time je doneo izjednačenje Srbiji u četvrtfinalu Dejvis kupa.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Najbolji srpski teniser slavio je rezultatom 6:3, 6:3 i sada je na semaforu ukupno 1-1.

Filip Krajinović izgubio je u prvom duelu veoma lako od Andreja Rubljova, što znači da će sada dubl odlučiti ko će u polufinale.

Dubl bi trebalo da čine Viktor Troicki i Janko Tipsarević, odnosno Karen Hačanov i Andrej Rubljov, međutim moguće su promene.

Novak je odigrao dobar meč, ušao je potpuno fokusirano, bilo je oscilacija u igri, ali kada je bilo najvažnije on je birao najbolje udarce.

Po jedan brejk u prvom i dva u drugom bila su mu dovoljana da donese poravnanje "orlovima". U prvom setu oduzeo je servis protivniku u četvrtom gemu, dok je u drugom to uradio u sedmom i devetom.

Hačanov je imao dve brejk šanse, obe u prvom setu i nije uspeo da ih iskoristi.

Meč ste mogli da pratite putem našeg LIVE BLOGA.