Nova vest
Rvanje 22

26.7.2024.

18:55

Srbija pravo niotkuda dobila još jednog olimpijca!

Mihail Kadžaja, reprezentativac Srbije u rvanju, učestvovaće na Olimpijskim igrama u Parizu.

Autor:B92.sport

B92.sport
Srbija pravo niotkuda dobila još jednog olimpijca!
EPA-EFE/Tamas Kovacs

Srećne okolnosti su dovele do toga da ćemo Kadžaju gledati ponovo na najvećem planetarnom sportskom takmičenju, na kom je učestvovao i pre tri godine u Tokiju.

Zbog povrede češkog reprezentativca Artura Omarova, njegovo mesto će zauzeti upravo naš reprezentativac zbog ostvarenih rezultata na kvalifikacionom turniru za OI.

Kadžaja će učestvovati u kategoriji do 97 kilograma u grčko-rimskom stilu.

Hatik Cabolov, Aleksandar Komarov, Mate Nemeš, Stevan Mićić i Georgij Tibilov pored njega već predstavljaju rvački tim Srbije u Parizu.

Podeli:

Komentari 22

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu