Rižis Prograiz, američki bokser, rekao je na gostovanju u podkastu "Fight Hub" da Terens Kraford ne može da pobedi Kanela Alvaresa u boks meču 21. veka.
Ovaj duel dvojice sjajnih boksera održava se 13. septembra u Las Vegasu i Prograiz veruje da će Terens Kraford doživeti prvi poraz jer je previše star za ovakve stvari, pošto ima 38 godina.
Kraforda mnogi smatraju najboljim bokserom današnjice, ima skor 41-0 od čega je 31 pobeda nokautom, pa sada "skače" dve težinske kategorije i Kanelo će to iskoristiti protiv njega, prema mišljenju Prograiza.
"Terens se ne kreće mnogo, a i postaje sv stariji. Ako uspe da pobedi, to će biti neverovatno, ali ja to ne vidim", kaže Amerikanac, pa je potom nastavio:
"Kanelo je veliki i snažan. Čujem da će Kraford da ga nokautira... Kanela je udarao Kovalev, Genadi Golovkin, Erislandi Lara, Dmitrij Bivol... Sve su to pravi udarači i niko nije mogao da ga nokautira. Zato ne mislim da je Kraford previše opasan", smatra Prograiz.
Turki Alalšik je promoter ovog meča i on je "naterao" Kraforda da preskoči dve kategorije kaok bi se takmičio sa Kanelom jer očigledno Alvares nije hteo da prihvati drugi scenario.
"Postoji šansa da Kraford uhvati Kanela nespremnog i da bude brži nego što ovaj očekuje. Kako će on da zasluži Kanelovo poštovanje? To je Kanelo. Jedan od najboljih svih vremena. Mnogo je jak i može mnogo toga da istrpi. Krafordovi udarci nisu uzdrmali Izraila Madrimova, svaki udarac je bio jačine direkta. Ne treba ni da pokuša da udara Kanela jer ne može da ga nadboksuje. Nije građen da se nadigrava sa Kanelom. Ono što Kraford treba da radi jeste da se ponaša kao Flojd Mejveder koji je 2012. godine pobedio Kanela. Da, biće ružno, ali to je jedini način"
Olimpija iz Milana uveliko radi na rekonstrukciji tima za narednu sezonu, a jedan od prvih poteza mogao bi da bude dovođenje Dantea Medoksa Džuniora, najboljeg strelca belgijsko-holandske BNXT lige.
Reprezentativac Češke prošao je kroz pravi košmar u martu, tokom revanša osmine finala Lige šampiona protiv Atletiko Madrid, kada je za samo 17 minuta primio tri gola i bio zamenjen od strane tadašnjeg trenera Igor Tudor.
Novak Đoković odigrao je najgori Masters u Rimu u karijeri, pošto je prvi put poražen u svom prvom meču na tom turniru. Bolji je bio Dino Prižmić u tri odigrana seta.
Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su posle pobede nad Bajernom kod kuće (5:4), remizirali u revnašu u Minhenu (1:1). Rival u borbi za titulu će im biti ekipa Arsenala.
Amerikanac Terens Kraford (38) objavio je u sredu da je završio profesionalnu karijeru, koja je trajala od 2008. godine, tokom koje nije pretrpeo nijedan poraz.
Olimpija iz Milana uveliko radi na rekonstrukciji tima za narednu sezonu, a jedan od prvih poteza mogao bi da bude dovođenje Dantea Medoksa Džuniora, najboljeg strelca belgijsko-holandske BNXT lige.
Marko Nikolić još jednom je oduševio fudbalsku javno i pokazao o kakvom se treneru radi, jer je sa još jednim klubom uspeo da dođe do šampionske titule.
Svetska federacija vodenih sportova objavila je formulu po kojoj će se vaterpolo reprezentacije kvalifikovati za Olimpijske igre u Los Anđelesu 2028. godine.
Vest da je Uroš Stevanović ovog 4. maja podneo ostavku na mestu selektora vaterpolo reprezentacije Srbije, nepunih pet meseci posle evropskog zlata, iznenadila je sportsku javnost.
Novi električni model AUDI E7X stigao je na kinesko tržište i odmah privukao pažnju kombinacijom velikih dimenzija, napredne tehnologije i veoma konkurentne cene.
Neverovatna saobraćajna nesreća dogodila se u Kanadi kada je sportski motocikl Suzuki GSX-R1000R posle sudara sa BMW-om Serije 3 završio zakačen za semafor iznad raskrsnice.
Od sada, end-to-end enkripcija (E2EE) više nije dostupna za direktne poruke (DM) na Instagramu, a Meta je poručila da bi trebalo da razmislite o korišćenju WhatsAppa ako vam je ova funkcija potrebna.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar