Nova vest
Atletika 4

26.1.2026.

11:27

Angelina Topić oborila državni rekord

Srpska atletičarka Angelina Topić oborila je državni rekord u disciplini skok uvis u dvorani, pošto je na takmičenju u poljskom Lođu preskočila 1,98 metara.

Izvor: Tanjug

Angelina Topić oborila državni rekord
Srdjan Stevanovic/Starsport

Najbolja sportistkinja Srbije za 2025. godinu iz prvog puta preskočila je 1,84 metra, 1,87; 1,90; 1,92 i 1,96, a zatim je iz trećeg puta savladala 1,98.

Srpska atletičarka je tako izjednačila svoje i državne rekorde na otvorenom i u dvorani, koji sada iznose 1,98 metara.

Angelina Topić će 11. februara nastupiti na mitingu u Beogradu.

Srpski atletičar Armin Sinačević zauzeo je u Lođu treće mesto u bacanju kugle, pošto je bacio 19,93 metra.

Podeli:

Komentari 4

Podeli:

Automobilizam

Uroš Bogdanić najbrži senior na startu sezone

Uroš Bogdanić iz Novog Sada u potpunosti je na startu sezone obeležio dupli program Otvorenog prvenstva Srbije u karting disciplini, koji je pride bodovan i za Centralnoevropsku zonu (CEZ) u organizaciji Sportskog auto karting saveza Srbije, održan u Subotištu

Plumrace

11:54

45 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu