miso
pre 19 godina
Gospodin Djukic je u potpunosti u pravu! Njegov posao nije da uveseljava dokone novinare vec da trenira igrace. A isti ti novinari sve zivo pozivaju na odgovornost samo zato sto nemaju pojma sta je odgovornost.
pre 19 godina
Gospodin Djukic je u potpunosti u pravu! Njegov posao nije da uveseljava dokone novinare vec da trenira igrace. A isti ti novinari sve zivo pozivaju na odgovornost samo zato sto nemaju pojma sta je odgovornost.
pre 19 godina
U cemu je problem? Covek nije bio na konferenciji za stampu. Pricao nesto posle treninga, tu se zadesio sljam i bagra, koju neki hrabro nazivaju sportskim novinarima, iz tzv. sportskih redakcija (zurnal, sport i sl.), koji su to preneli u svojim recikliranim izdanjima toalet papira, koji neki jos hrabrije nazivaju sportskim listovima. Pri tome mu se omakla pokoja psovka (stvarno strasno, siguran sam da niko od nas nikada nije opsovao!), ali ponavljam, to nije bilo zvanicno, covek je drzao trening, iznervirao se iz ko zna kog razloga i kad je jos video ove lesinare i parazite pukao mu je film. Da je ovo rekao na konferenciji posle utakmice, to bi bila sasvim druga stvar i, naravno, za svaku osudu.
Dokle ce da mesamo babe i zabe? Novinarima zasluzuju da se nazovu oni koji pisu na ovom sajtu, a ne u zurnalu. Sta je sledece - da placenike iz kurira nazivamo novinarima? Ili neke poslanike iz skupstine ljudima? Neki su ljudi samo po imenu.
pre 19 godina
Kod nas u fudbalu je još ostao stari režim na vlasti
.Ljudi misle da su bogovi i da bi bez njih sve stalo.Privatizacija,šta je to?
C.Zvezda i Partizan treba da se privatizuju.
Sudije koje sude treba da pogledaju koju utakmicu Premier lige i da se malo nauče.Znam da kada se igra Premier liga oni sude ,pa mogu da snime pa onda na te nane da uživaju.Treneri treba da znaju da publika dolazi da gleda fudbal a ne previjanje i izležavanje igrača.Naš svaki aut traje večnost, slobodan udarac,majko mila pa on traje i traje.Igrači se za vreme utakmice se i ne oznoje.
A čak i kada bi hteli tu su onda sudije koje seckaju i prekidaju igru pa se ovi odmah ohlade.Problem je i u infrastrukturi, aaaaa .Pa ko pušta klubove koji igraju na livadama u prvu ili ti "super" ligu? I šta je to u njoj "super"?
I sada se nadje jedan Djukić da se pravi pametan.Djuka ima načina da se pokaže inteligencija a to što ti radiš nije način.Mene nije briga ni koliko ćeš ostati ni kada ćeš otići.Moraš da znaš jedno.Sada kada si na klupi kluba koji je svetinja srpskog sporta ima da se ponašaš kako njemu i dolikuje .
Nismo mi klub koji se napušta.A vi drugi dabogda vam Piksi i Gurović ostali doveka u klubu.
pre 19 godina
pa jako jadno, sta drugo reci! mada iskren da budem, mnogo me iznenadio Djuka sa ovom izjavom, ali kad sagledam pozadinu svega i kako ga je bjeka nasavjetovao sta da kaze ili letiiiii, onda ga i mogu malo razumjet. ma treba ugasit tu bruku od komunjarskog kluba Penaltidzana
pre 19 godina
Zna se da covek navija za Zvezdu i da zali sto nikad nije igrao u njoj.
pre 19 godina
ja volim partizan uprava napolje
pre 19 godina
partizan glavu gore u kup uefa noodricem se partizana iako je u krizi
pre 19 godina
E, dugo vam je vala i trajao!!!
pre 19 godina
Pa da,trebao je kao onaj vas mutavi "princ" da ustane i ode u sred tekme.To je obrazac ponasanja pravog trenera.Mogao je bas i da nauci da govori srpski dok je bio ovde.Ko zna sta je on sve rekao na konferencijama,ali ga niko zivi nije razumeo.
pre 19 godina
Pa bilo bi smesno,da nije zalosno.Iako sam delija,zao mi je sto slusamo ovakav prostakluk od jednog trenera kluba iz PRVE LIGE ove drzave.A svi oni koji ga pravdaju i koji ga i dalje oslovljavaju sa "gospodin" moraju da shvate da jedan ozbiljan trener,profesionalac ne sme da "izgubi strpljenje" sa novinarima ili da mu "pukne film" a pogotovo ne na OVAKAV NACIN!SELJACKI I PSOVKAMA!Kad ne zna vise sta da kaze...cak ni Jesic ne bi pao na ovako niske grane.
pre 19 godina
Je li on to stvarno rekao onu rec na j...? Pa Lolita je za njega dama.
pre 19 godina
@Milanche
Dobro receno...Evo ovih dana i po dve strane tenisa u "Sportskom zurnalu", ne zna se u kom clanku se vise preteruje u pohvalama o Djokovicu, a kad je trebalo...nigde...!Sigurno da je Djukic u neku ruku preterao, ali drugacije se i ne moze.Ovim nasim novinarima ako se ne gura "ispod stola", onda ne znam koje drugo objasnjenje postoji za gomilu gluposti i iritirajucih tekstova iz dana u dan, predvodjeni onim Stojadinovicem(S.Zurnal) koji je, ako se neko seca, iz vedra neba poceo pisati o Dusanu Petkovicu i tome kako zasluzuje da igra u reprezentaciji.
pre 19 godina
Djuka kralj si i ne obaziri se na njih samo nastavi da radis svoj posao znas i sam da ce biti kao i posle Svedske ovo je tek prva utakmica sledeca je nasa
pre 19 godina
novinari su u ovoj zemlji
samo ekvivalent naroda
uzmite izbore i glasace
vidjecete da su radikali najpopularniji
a novinari us ljudi iz naroda
sta ces, to ti je srbija brale
pre 19 godina
ZEKA, BJEKA I DJUKA NAAAAAPOOOOLJEEEEEEE!!!!!!!!
pre 19 godina
Navijač sam Zvezde i moram da priznam da je Miroslav Djukić jedan jedini trener Partizana prema kome gajim poštovanje, a na osnovu njegove neosporno velike igračke karijere. Iako nisam upoznat sa punim potencijalom Djukića kao trenera, kada je na početku prolećne sezone predstavljen kao novi trener Partizana, smatrao sam da će neosporno biti jedan od ključnih faktora koji će učiniti prvenstvenu trku zanimljivijom. Iako je mlad trener, čini mi se da ima profesionalan odnos prema svojoj poziciji, odredjeno poznavanje moderne fudbalske strategije kao i autoritet i razumevanje za vrlo mlade igrače Partizana, koji definitivno predstavljaju kakav - takav potencijal ovog tima i koji će, verovatno, tek za koju godinu, ako ih bagra koju komšije gaje u upravi ne rasproda u kompletu nekom sibirskom drugoligašu, biti ozbiljan tim. Naravno, u domenu i na nivou kvaliteta srpskog fudbala. Bez obzira na to, Djukič je po prvi put pokazao neprofesionalan odnos prema svojoj poziciji i pokazao da jeste neiskusan kao trener, bar u domenu kontakta sa medijima. Psovke i vredjanje jesu deo našeg fudbalskog folklora, pogotovo kada su u pitanju treneri Partizana, koji godinama unazad, usled frustracija kako zbog loših rezultata, tako i zbog despotskog držanja uprave kluba koja sputava trenere i svojim ponašanjem direktno indukuje loše rezultate, stvaraju kult netrpeljivosti prema njihovoj poziciji, ali i prema njihovoj ličnosti, dakle, ne kao trenera Partizana, već kao svoje persone, imenom i prezimenom. Sa druge strane, manjak kvalitetnih sportskih novinara u našim medijima koji umesto bavljenja sportskom tematikom kopaju po privatnim životima, porodičnim nesrećama i uopšte srozavanjem sportskog novinarstva kao institucije praveći od sporta predmet tabloidnog razglabanja samo idu na ruku ovakvom neprofesionalnom ponašanju trenera. Iako su treneri Partizana ti koji su svojim ponašanjem stvorili hroničan status mučenika, ni ostali sportski radnici, funkcioneri i finansijeri u okviru naše lige nisu ništa bolji. Smatram da je potrebno podizanje nivoa komunikacije i profesionalizacije na obe strane. Konačno, Djukić mi i dalje deluje kao trenutno najbolje rešenje za poziciju trenera Partizana, a kvalitet tima koji je večiti rival timu koji podržavam od malena direktno uslovljava i nivo kvaliteta Zvezdinih igrača i trenera. U krajnjoj liniji, bez obzira na manje iskustvo, smatram da je Djukić kao trener mnogo bolja opcija Partizanu nego Boško Djurovski Zvezdi, uz svo poštovanje prema njegovoj igračkoj karijeri i statusu odličnog defanzivca u svoje vreme, kao i uz poštovanje njegovoj odanosti klubu i srčanosti i prihvatanja kluba u najnezgodnijem momentu u sezoni. U svakom slučaju, nadam se boljem fudbalu u sledećoj sezoni.
pre 19 godina
Djuka potpuno te razumem i sa tim jadnicima i bednicima i ne moze drugacije. strogo poslovno i najkrace sto moze. sve najbolje!
pre 19 godina
Ko sa djavolom tikve sadi...pravio se pametan i prihvato se posla sa Zecevicem i Bjekovicem.Bez trenerskog iskustva,bez velike reputacije(trenerske),bez podrske Grobara(deklarisani navijac Zvezde)sta je drugo mogao i da ocekuje.Sam je kriv.Uprava napolje!
pre 19 godina
Ha,ha,ha,ha,ha...... kakve vi sve likove od trenera imate!! Pa bilo bi super da vam Djukic ostane trener i narednih nekoliko godina, vec je dobio kompleks kako od Zvezde, Djurovskog, tako i od drugih ekipa i trenera. Svi ste pomislili da je on neki extra trener a ono se ispostvi da je isti Jesic, jos Jesic nije pucao bas tako ubedljivo :)
Smesni ste svi od reda, od kluba, uprave, trenera, pa sve do navijaca!
pre 19 godina
Tim je u stvaranju, treba mu dati podrsku, moju ima, a vi toboze sportski navijaci bi ste se promenili za 180 stepeni da smo samo dobili samo Zvezdu, sto je glupo, ovog leta imamo bolje rezultate od nje i to je dovoljno. Djuka ostani! Dule je isto tako bio jako puno osporavan pa je uspeo da stvori tim i sa ovakvim igrackim kadrom imamo buducnost. Ne trebaju nam igraci od sezone do sezone, nemamo para za to.
pre 19 godina
Nije Miroslav Djukic kriv za lose igre Partizana. On je dobar lik i verujem da najiskrenije zeli da pomogne Partizanu u ovom teskom periodu...
Jedina njegova krivica je sto je postao trener dok je Zarko Zecevic na celu Partizana i to mu ne mogu oprostiti. Osim ako sad izadje i kaze Zeka je l..ov, dajem ostavku i vraticu se kad on i njegov pulen Bjeka odu.
LO..VI NAPOLJE
BOJKOT DO POBEDE!!!
pre 19 godina
Pametno, konacno, mislim da je ovo samo jednim delom delotvoran mehanizam protiv takozvane "slobode" medija i novinara, koji su se bas oslobodili u poslednje vreme i mislim da su oni krivi za mnoge stvari koje se desavaju u ovoj zemlji!!!
Oni sve prezentuju narodu i na osnovu njihovih clanaka mi nekoga ne volimo, volimo,cenimo, uopste imamo neko misljenje o nekome, da nije njih , verovatno za neke nikad ne bih znao, ali su postali prave napasti, konkurencija je velika, svi se trude da prvi nesto objave, da oduseve narod, neki skandal, ljudi vise nece da dolaze ovde, ne interesuje ih, nece da pricaju uopste, pogotovo oni koji su ekstra poznati, kojima oni vise netrebaju, jer ih ljudi i bez njih prepoznaju na ulici...
Tako da mislim da bi kontrola medija morala da se uvede, ako vec ne prolaze tuzbe itd, mislim da su ljudi u ogromnom problemu
Ovaj covek ne reaguje ovako bez veze,...i ne samo on!!!
Mislim da ide vreme kada ce poceti da pljuju i Saleta Djordjevica, i on ce ovako da pukne sigurno, i mnogi jos, eno ga zeljko obradovic, pustte me sad kaze nemojte..
posle utakmice, mora da se zna ko kome treba,
Bratu novaka djokovica trebaju novinari, ali mislim da Novaku,ubedjen sam vise ne trebaju i sad treba da iskoristi to, i da ga briga i da im daje izjave kad hoce i koliko hoce,ali da postuje svoj narod i svoju zemlju a to sto neko kaze da ako nece da da izjavu ne postuje zemlju okacite macku o rep, i mnogo ga zabole uvo!
pre 19 godina
Podrzavam Djukica. Vi novinari ste ponekad stvarno kao lesinari
pre 19 godina
djukicu,nemoj da si bezobrazan.pokloni se,poljubi crveni penal,prekrsti se i pozeli sve najbolje nasim komsijama...strasno kakav fudbal,kakve namestaljke i crveni vechiti derbiji takvi i novinari
pre 19 godina
A, bio je "gospodin covek"... Jos je savetovao... Kao - mlad je Lola, pa ne zna sa emocijama... Uklopi se i Djukic u Partizan! Konacno! A, batrgao se! Citavu polusezonu! E...
pre 19 godina
Djuka sta ima da pricash ...Pa jel vidish koliko smo jaki ....Pecini, Cane Subotic, Miskovic.....
Sta si mislio da mozesh da nas dobijesh...
Pa znas li ti koliko smo mi pare skrcali na igracki kadar...Jes da smo lose igrali i ne zasluzujemo titulu ...ali moc je moc..Ko bolje mazne njemu titula..O fudbaliu odavno ne treba pricati i igri jer je nema od 1995 god....Jedino bjlesak sa Mateusom i L:S: eventualno ...Ni vi ni mi ...Nemamo pijma o fudbalu ...Strasno ...
pre 19 godina
Hajde djukicu,izvini se novinarima.pa ti si fin covek,"primices" sve sto treba da se primi.Evo i f.k.crveni penal se zaklinje da ce na sledecem derbiju naloziti velikom zvezdasu zvezdanu da se svira samo jedan penal po derbiju + crveni karton,da bi znao sa kakvom postavkom da krenes u nas veliki i vechiti crveni derbi "zveki zvezdan,jekna law & f.k.crveni penal vs. f.k.(bljaks!)partizan "
pre 19 godina
Zanimljiva analiza o Djukicu...
http://www.sportskevesti.net/articles/6108/1/A-visoka-trava%3F
pre 19 godina
Kakav kralj.
I samo, samo takav odnos da dubretom iz naseg sportskoh ,,novinarstva" (osim par redakcija)
Da vidim sve vas koji ga osudjete, da istrpite da Vas neko 10 puta zaj*&*be a vi da mu se smeskate i ljubazno odgovarate na pitanje. Svako bi ga normalan otera u 3pm.
Covek nije prestao da prica na konferincijama,sto mu je obaveza kao trenera u MSL, vec je resio da VISE ne cini ono sto ne mora, da cini uslugu novinarima.
pre 19 godina
Kakav prostakluk ... Strava ko nam sve radi u fudbalu !? A ja mislio biće od ovog nešto kad ono ... !?
Ma, bitno je da se slavi 25 titula-sve ostalo su sitnice- !!! Poz.
pre 19 godina
Neverovatno. Odrastao covek, a ne zna sta je ciji posao. Novinari su tu da pisu i obezbedjuju tiraz - nazalost cesto bombasticbim naslovima. Koga to jos uvek pogadja? Ne mogu da verujem da gospodin Djukic tako primitivno reaguje, a video je i neke druge zemlje. Slucajno zivim u Britaniji. Ko dodje ovde vidi sta znaci pritisak novinara.
pre 19 godina
"Gospodin" Djukic - ista sujeta kao i kod ostalih, ali ruzniji recnik. Hvala mu sto je pokazao i ovo lice. Sad ste tek mali klub.
pre 19 godina
Murinjo+Jesic+Djukic... Svaka slucajnost je namerna.Kada gube,sve im smeta,svi su protiv njih i svacije pobede i titule su neregularne,samo njihove su postene...c.c.c.c..cc kakvih sve ljudi ima...A i klubova...
pre 19 godina
Pa da su se novinari na vreme zapitali zasto F.K.Crveni Penal ima toliko enormnu podrsku od svih,sto se tiche zmurenja kod ochiju,ne biste ni mogli da iznervirate djukica.Ovako,dok se fudbalskom klubu crveni penal dozvoljava sve,a ne sudi nista,i sledeci trener,zvao se on Djukic ili Benitez,izgubio bi zivce.Ne mozete ga optuzivati ,usadjivati mu osecaj krivice(koju,realno poseduje u manjoj meri),a ne posvetiti se konstantnim klasicnim sudijskim lopovlucima.Znam da oko 80% novinara navija za f.k.crveni penal,ali ako ti isti novinari zele da budu objektivni onda bi morali da se late pera i da pokrenu temu pod naslovom "koliki je uticaj f.k.crveni penal na fss.",ili "zbog cega vec duze vremena NEMAMO sudije koje sude medjunarodne utakmice?".U drugom slucaju mogu samo da odu na severnu tribinu i navijaju za svoj voljeni klub.Pa stavite se vi u situaciju da morate da sastavljate tim koji pred derbi u startu mora da racuna na:1.obavezno dosudjeni penal 2.crveni karton,a da usput bude "fin",guta knedle,trpi "J.....e".Ovo nije nikakvo opravdanje za poraze partizana-setite se utakmice koju je partizan dobio sa 4:2-nedosudjen penal za partizan,ponisten regularni gol.Sama ova cinjenica je sasvim dovoljna zar ne?NARAVNO,nisu ni partizanovci "cvecke",daleko od toga,sastav im je nikakav,igra losa,ali dopustite im da to svoje znanje/neznanje dokazu na terenu,nemojte im postavljati klipove i precutkivati dogadjaje.Hocete veciti derbi zelite svetkovinu fudbala,ali samo u slucaju da bude sigurna pobeda f.k.crveni penal.Dopustite da f.k.crveni penal postane f.k.Crvena Zvezda,da se dichi i ponosi svojim pobedama u fer igri,na taj nacin ce i vash omiljeni klub ostvariti bolje rezultate na medjunarodnoj sceni.
pre 19 godina
Kao navijač PARTIZANA ne bih voleo da se g.Đukić dogovori da i dalje nastavi da bude trener prvog tima;On nije kapacitet u ovom trenutku(postaviti onako igru sa Jovetićem na centarforu sa tri igrača koja kvare igru u drugoj utakmici sa zvezdom može samo neznalica ili navijač zvezde)za ovaj mladi tim kome treba trener stvaralac(Osim, Antić),kako pomenuti ne mogu doći bolje rešenje od pomenutog sadašnjeg trenera je i g.KRČMAREVIĆ koga su u PARTIZANU nekako brzo zaboravili!!!
pre 19 godina
Zašto b92 ne objavi vest da je pretučen Milivoje Ćirković?
pre 19 godina
A je li cutanje vazi kada su u pitanju i mladi reprezentativci? Ako vazi onda kuku nama.
pre 19 godina
Uh jadan on, sad odjednom ne zeli da prica sa novinarima kad se obrukao nekoliko puta za redom, kako protiv Zvezde, tako i protiv levih ekipa.
A kako su samo on i Smiljanic bili spremni na razgovor i klevetanje i vredjanje kad su posle 100 godina pobedili Zvezdu ove godine, ijaooooooooooo
Sitna si ti dusa, ali ima i gorih od tebe (Smiljanic)
pre 19 godina
ko ti je kriv kad si prihvatio da radis za zeku/bjeku...
pre 19 godina
Pa može trener i da nam bude i Murinjo kad igraju deca od 18 godina. Nije čovek kriv...
pre 19 godina
Djukic = Jesic s kosom
Grobari, uzivajte u reprizi (:
pre 19 godina
Udri novinare!!!
pre 19 godina
Djuka zna se ciji su to novinari pa te savetujem da se no obazires na njihove gluposti nego zasuci rukave i dovedi 4 dobra igraca i razvali ih sve!!!!!
pre 19 godina
Тумба је једино знао са нама!
pre 19 godina
delovao je kao ok lik.ali je sada ocigledno pod bjekovicevim uticajem.
a bio je kul lik
pre 19 godina
Djuka zna se ciji su to novinari pa te savetujem da se no obazires na njihove gluposti nego zasuci rukave i dovedi 4 dobra igraca i razvali ih sve!!!!!
pre 19 godina
"Gospodin" Djukic - ista sujeta kao i kod ostalih, ali ruzniji recnik. Hvala mu sto je pokazao i ovo lice. Sad ste tek mali klub.
pre 19 godina
Djukic = Jesic s kosom
Grobari, uzivajte u reprizi (:
pre 19 godina
Uh jadan on, sad odjednom ne zeli da prica sa novinarima kad se obrukao nekoliko puta za redom, kako protiv Zvezde, tako i protiv levih ekipa.
A kako su samo on i Smiljanic bili spremni na razgovor i klevetanje i vredjanje kad su posle 100 godina pobedili Zvezdu ove godine, ijaooooooooooo
Sitna si ti dusa, ali ima i gorih od tebe (Smiljanic)
pre 19 godina
Pa može trener i da nam bude i Murinjo kad igraju deca od 18 godina. Nije čovek kriv...
pre 19 godina
Kakav kralj.
I samo, samo takav odnos da dubretom iz naseg sportskoh ,,novinarstva" (osim par redakcija)
Da vidim sve vas koji ga osudjete, da istrpite da Vas neko 10 puta zaj*&*be a vi da mu se smeskate i ljubazno odgovarate na pitanje. Svako bi ga normalan otera u 3pm.
Covek nije prestao da prica na konferincijama,sto mu je obaveza kao trenera u MSL, vec je resio da VISE ne cini ono sto ne mora, da cini uslugu novinarima.
pre 19 godina
Pametno, konacno, mislim da je ovo samo jednim delom delotvoran mehanizam protiv takozvane "slobode" medija i novinara, koji su se bas oslobodili u poslednje vreme i mislim da su oni krivi za mnoge stvari koje se desavaju u ovoj zemlji!!!
Oni sve prezentuju narodu i na osnovu njihovih clanaka mi nekoga ne volimo, volimo,cenimo, uopste imamo neko misljenje o nekome, da nije njih , verovatno za neke nikad ne bih znao, ali su postali prave napasti, konkurencija je velika, svi se trude da prvi nesto objave, da oduseve narod, neki skandal, ljudi vise nece da dolaze ovde, ne interesuje ih, nece da pricaju uopste, pogotovo oni koji su ekstra poznati, kojima oni vise netrebaju, jer ih ljudi i bez njih prepoznaju na ulici...
Tako da mislim da bi kontrola medija morala da se uvede, ako vec ne prolaze tuzbe itd, mislim da su ljudi u ogromnom problemu
Ovaj covek ne reaguje ovako bez veze,...i ne samo on!!!
Mislim da ide vreme kada ce poceti da pljuju i Saleta Djordjevica, i on ce ovako da pukne sigurno, i mnogi jos, eno ga zeljko obradovic, pustte me sad kaze nemojte..
posle utakmice, mora da se zna ko kome treba,
Bratu novaka djokovica trebaju novinari, ali mislim da Novaku,ubedjen sam vise ne trebaju i sad treba da iskoristi to, i da ga briga i da im daje izjave kad hoce i koliko hoce,ali da postuje svoj narod i svoju zemlju a to sto neko kaze da ako nece da da izjavu ne postuje zemlju okacite macku o rep, i mnogo ga zabole uvo!
pre 19 godina
Udri novinare!!!
pre 19 godina
delovao je kao ok lik.ali je sada ocigledno pod bjekovicevim uticajem.
a bio je kul lik
pre 19 godina
Тумба је једино знао са нама!
pre 19 godina
Pa da su se novinari na vreme zapitali zasto F.K.Crveni Penal ima toliko enormnu podrsku od svih,sto se tiche zmurenja kod ochiju,ne biste ni mogli da iznervirate djukica.Ovako,dok se fudbalskom klubu crveni penal dozvoljava sve,a ne sudi nista,i sledeci trener,zvao se on Djukic ili Benitez,izgubio bi zivce.Ne mozete ga optuzivati ,usadjivati mu osecaj krivice(koju,realno poseduje u manjoj meri),a ne posvetiti se konstantnim klasicnim sudijskim lopovlucima.Znam da oko 80% novinara navija za f.k.crveni penal,ali ako ti isti novinari zele da budu objektivni onda bi morali da se late pera i da pokrenu temu pod naslovom "koliki je uticaj f.k.crveni penal na fss.",ili "zbog cega vec duze vremena NEMAMO sudije koje sude medjunarodne utakmice?".U drugom slucaju mogu samo da odu na severnu tribinu i navijaju za svoj voljeni klub.Pa stavite se vi u situaciju da morate da sastavljate tim koji pred derbi u startu mora da racuna na:1.obavezno dosudjeni penal 2.crveni karton,a da usput bude "fin",guta knedle,trpi "J.....e".Ovo nije nikakvo opravdanje za poraze partizana-setite se utakmice koju je partizan dobio sa 4:2-nedosudjen penal za partizan,ponisten regularni gol.Sama ova cinjenica je sasvim dovoljna zar ne?NARAVNO,nisu ni partizanovci "cvecke",daleko od toga,sastav im je nikakav,igra losa,ali dopustite im da to svoje znanje/neznanje dokazu na terenu,nemojte im postavljati klipove i precutkivati dogadjaje.Hocete veciti derbi zelite svetkovinu fudbala,ali samo u slucaju da bude sigurna pobeda f.k.crveni penal.Dopustite da f.k.crveni penal postane f.k.Crvena Zvezda,da se dichi i ponosi svojim pobedama u fer igri,na taj nacin ce i vash omiljeni klub ostvariti bolje rezultate na medjunarodnoj sceni.
pre 19 godina
Murinjo+Jesic+Djukic... Svaka slucajnost je namerna.Kada gube,sve im smeta,svi su protiv njih i svacije pobede i titule su neregularne,samo njihove su postene...c.c.c.c..cc kakvih sve ljudi ima...A i klubova...
pre 19 godina
Nije Miroslav Djukic kriv za lose igre Partizana. On je dobar lik i verujem da najiskrenije zeli da pomogne Partizanu u ovom teskom periodu...
Jedina njegova krivica je sto je postao trener dok je Zarko Zecevic na celu Partizana i to mu ne mogu oprostiti. Osim ako sad izadje i kaze Zeka je l..ov, dajem ostavku i vraticu se kad on i njegov pulen Bjeka odu.
LO..VI NAPOLJE
BOJKOT DO POBEDE!!!
pre 19 godina
ko ti je kriv kad si prihvatio da radis za zeku/bjeku...
pre 19 godina
Navijač sam Zvezde i moram da priznam da je Miroslav Djukić jedan jedini trener Partizana prema kome gajim poštovanje, a na osnovu njegove neosporno velike igračke karijere. Iako nisam upoznat sa punim potencijalom Djukića kao trenera, kada je na početku prolećne sezone predstavljen kao novi trener Partizana, smatrao sam da će neosporno biti jedan od ključnih faktora koji će učiniti prvenstvenu trku zanimljivijom. Iako je mlad trener, čini mi se da ima profesionalan odnos prema svojoj poziciji, odredjeno poznavanje moderne fudbalske strategije kao i autoritet i razumevanje za vrlo mlade igrače Partizana, koji definitivno predstavljaju kakav - takav potencijal ovog tima i koji će, verovatno, tek za koju godinu, ako ih bagra koju komšije gaje u upravi ne rasproda u kompletu nekom sibirskom drugoligašu, biti ozbiljan tim. Naravno, u domenu i na nivou kvaliteta srpskog fudbala. Bez obzira na to, Djukič je po prvi put pokazao neprofesionalan odnos prema svojoj poziciji i pokazao da jeste neiskusan kao trener, bar u domenu kontakta sa medijima. Psovke i vredjanje jesu deo našeg fudbalskog folklora, pogotovo kada su u pitanju treneri Partizana, koji godinama unazad, usled frustracija kako zbog loših rezultata, tako i zbog despotskog držanja uprave kluba koja sputava trenere i svojim ponašanjem direktno indukuje loše rezultate, stvaraju kult netrpeljivosti prema njihovoj poziciji, ali i prema njihovoj ličnosti, dakle, ne kao trenera Partizana, već kao svoje persone, imenom i prezimenom. Sa druge strane, manjak kvalitetnih sportskih novinara u našim medijima koji umesto bavljenja sportskom tematikom kopaju po privatnim životima, porodičnim nesrećama i uopšte srozavanjem sportskog novinarstva kao institucije praveći od sporta predmet tabloidnog razglabanja samo idu na ruku ovakvom neprofesionalnom ponašanju trenera. Iako su treneri Partizana ti koji su svojim ponašanjem stvorili hroničan status mučenika, ni ostali sportski radnici, funkcioneri i finansijeri u okviru naše lige nisu ništa bolji. Smatram da je potrebno podizanje nivoa komunikacije i profesionalizacije na obe strane. Konačno, Djukić mi i dalje deluje kao trenutno najbolje rešenje za poziciju trenera Partizana, a kvalitet tima koji je večiti rival timu koji podržavam od malena direktno uslovljava i nivo kvaliteta Zvezdinih igrača i trenera. U krajnjoj liniji, bez obzira na manje iskustvo, smatram da je Djukić kao trener mnogo bolja opcija Partizanu nego Boško Djurovski Zvezdi, uz svo poštovanje prema njegovoj igračkoj karijeri i statusu odličnog defanzivca u svoje vreme, kao i uz poštovanje njegovoj odanosti klubu i srčanosti i prihvatanja kluba u najnezgodnijem momentu u sezoni. U svakom slučaju, nadam se boljem fudbalu u sledećoj sezoni.
pre 19 godina
Je li on to stvarno rekao onu rec na j...? Pa Lolita je za njega dama.
pre 19 godina
Zašto b92 ne objavi vest da je pretučen Milivoje Ćirković?
pre 19 godina
Hajde djukicu,izvini se novinarima.pa ti si fin covek,"primices" sve sto treba da se primi.Evo i f.k.crveni penal se zaklinje da ce na sledecem derbiju naloziti velikom zvezdasu zvezdanu da se svira samo jedan penal po derbiju + crveni karton,da bi znao sa kakvom postavkom da krenes u nas veliki i vechiti crveni derbi "zveki zvezdan,jekna law & f.k.crveni penal vs. f.k.(bljaks!)partizan "
pre 19 godina
Djuka sta ima da pricash ...Pa jel vidish koliko smo jaki ....Pecini, Cane Subotic, Miskovic.....
Sta si mislio da mozesh da nas dobijesh...
Pa znas li ti koliko smo mi pare skrcali na igracki kadar...Jes da smo lose igrali i ne zasluzujemo titulu ...ali moc je moc..Ko bolje mazne njemu titula..O fudbaliu odavno ne treba pricati i igri jer je nema od 1995 god....Jedino bjlesak sa Mateusom i L:S: eventualno ...Ni vi ni mi ...Nemamo pijma o fudbalu ...Strasno ...
pre 19 godina
djukicu,nemoj da si bezobrazan.pokloni se,poljubi crveni penal,prekrsti se i pozeli sve najbolje nasim komsijama...strasno kakav fudbal,kakve namestaljke i crveni vechiti derbiji takvi i novinari
pre 19 godina
A, bio je "gospodin covek"... Jos je savetovao... Kao - mlad je Lola, pa ne zna sa emocijama... Uklopi se i Djukic u Partizan! Konacno! A, batrgao se! Citavu polusezonu! E...
pre 19 godina
Tim je u stvaranju, treba mu dati podrsku, moju ima, a vi toboze sportski navijaci bi ste se promenili za 180 stepeni da smo samo dobili samo Zvezdu, sto je glupo, ovog leta imamo bolje rezultate od nje i to je dovoljno. Djuka ostani! Dule je isto tako bio jako puno osporavan pa je uspeo da stvori tim i sa ovakvim igrackim kadrom imamo buducnost. Ne trebaju nam igraci od sezone do sezone, nemamo para za to.
pre 19 godina
Ha,ha,ha,ha,ha...... kakve vi sve likove od trenera imate!! Pa bilo bi super da vam Djukic ostane trener i narednih nekoliko godina, vec je dobio kompleks kako od Zvezde, Djurovskog, tako i od drugih ekipa i trenera. Svi ste pomislili da je on neki extra trener a ono se ispostvi da je isti Jesic, jos Jesic nije pucao bas tako ubedljivo :)
Smesni ste svi od reda, od kluba, uprave, trenera, pa sve do navijaca!
pre 19 godina
Pa da,trebao je kao onaj vas mutavi "princ" da ustane i ode u sred tekme.To je obrazac ponasanja pravog trenera.Mogao je bas i da nauci da govori srpski dok je bio ovde.Ko zna sta je on sve rekao na konferencijama,ali ga niko zivi nije razumeo.
pre 19 godina
E, dugo vam je vala i trajao!!!
pre 19 godina
Podrzavam Djukica. Vi novinari ste ponekad stvarno kao lesinari
pre 19 godina
Ko sa djavolom tikve sadi...pravio se pametan i prihvato se posla sa Zecevicem i Bjekovicem.Bez trenerskog iskustva,bez velike reputacije(trenerske),bez podrske Grobara(deklarisani navijac Zvezde)sta je drugo mogao i da ocekuje.Sam je kriv.Uprava napolje!
pre 19 godina
@Milanche
Dobro receno...Evo ovih dana i po dve strane tenisa u "Sportskom zurnalu", ne zna se u kom clanku se vise preteruje u pohvalama o Djokovicu, a kad je trebalo...nigde...!Sigurno da je Djukic u neku ruku preterao, ali drugacije se i ne moze.Ovim nasim novinarima ako se ne gura "ispod stola", onda ne znam koje drugo objasnjenje postoji za gomilu gluposti i iritirajucih tekstova iz dana u dan, predvodjeni onim Stojadinovicem(S.Zurnal) koji je, ako se neko seca, iz vedra neba poceo pisati o Dusanu Petkovicu i tome kako zasluzuje da igra u reprezentaciji.
pre 19 godina
A je li cutanje vazi kada su u pitanju i mladi reprezentativci? Ako vazi onda kuku nama.
pre 19 godina
Kao navijač PARTIZANA ne bih voleo da se g.Đukić dogovori da i dalje nastavi da bude trener prvog tima;On nije kapacitet u ovom trenutku(postaviti onako igru sa Jovetićem na centarforu sa tri igrača koja kvare igru u drugoj utakmici sa zvezdom može samo neznalica ili navijač zvezde)za ovaj mladi tim kome treba trener stvaralac(Osim, Antić),kako pomenuti ne mogu doći bolje rešenje od pomenutog sadašnjeg trenera je i g.KRČMAREVIĆ koga su u PARTIZANU nekako brzo zaboravili!!!
pre 19 godina
Djuka potpuno te razumem i sa tim jadnicima i bednicima i ne moze drugacije. strogo poslovno i najkrace sto moze. sve najbolje!
pre 19 godina
Djuka kralj si i ne obaziri se na njih samo nastavi da radis svoj posao znas i sam da ce biti kao i posle Svedske ovo je tek prva utakmica sledeca je nasa
pre 19 godina
Zna se da covek navija za Zvezdu i da zali sto nikad nije igrao u njoj.
pre 19 godina
Kod nas u fudbalu je još ostao stari režim na vlasti
.Ljudi misle da su bogovi i da bi bez njih sve stalo.Privatizacija,šta je to?
C.Zvezda i Partizan treba da se privatizuju.
Sudije koje sude treba da pogledaju koju utakmicu Premier lige i da se malo nauče.Znam da kada se igra Premier liga oni sude ,pa mogu da snime pa onda na te nane da uživaju.Treneri treba da znaju da publika dolazi da gleda fudbal a ne previjanje i izležavanje igrača.Naš svaki aut traje večnost, slobodan udarac,majko mila pa on traje i traje.Igrači se za vreme utakmice se i ne oznoje.
A čak i kada bi hteli tu su onda sudije koje seckaju i prekidaju igru pa se ovi odmah ohlade.Problem je i u infrastrukturi, aaaaa .Pa ko pušta klubove koji igraju na livadama u prvu ili ti "super" ligu? I šta je to u njoj "super"?
I sada se nadje jedan Djukić da se pravi pametan.Djuka ima načina da se pokaže inteligencija a to što ti radiš nije način.Mene nije briga ni koliko ćeš ostati ni kada ćeš otići.Moraš da znaš jedno.Sada kada si na klupi kluba koji je svetinja srpskog sporta ima da se ponašaš kako njemu i dolikuje .
Nismo mi klub koji se napušta.A vi drugi dabogda vam Piksi i Gurović ostali doveka u klubu.
pre 19 godina
U cemu je problem? Covek nije bio na konferenciji za stampu. Pricao nesto posle treninga, tu se zadesio sljam i bagra, koju neki hrabro nazivaju sportskim novinarima, iz tzv. sportskih redakcija (zurnal, sport i sl.), koji su to preneli u svojim recikliranim izdanjima toalet papira, koji neki jos hrabrije nazivaju sportskim listovima. Pri tome mu se omakla pokoja psovka (stvarno strasno, siguran sam da niko od nas nikada nije opsovao!), ali ponavljam, to nije bilo zvanicno, covek je drzao trening, iznervirao se iz ko zna kog razloga i kad je jos video ove lesinare i parazite pukao mu je film. Da je ovo rekao na konferenciji posle utakmice, to bi bila sasvim druga stvar i, naravno, za svaku osudu.
Dokle ce da mesamo babe i zabe? Novinarima zasluzuju da se nazovu oni koji pisu na ovom sajtu, a ne u zurnalu. Sta je sledece - da placenike iz kurira nazivamo novinarima? Ili neke poslanike iz skupstine ljudima? Neki su ljudi samo po imenu.
pre 19 godina
Kakav prostakluk ... Strava ko nam sve radi u fudbalu !? A ja mislio biće od ovog nešto kad ono ... !?
Ma, bitno je da se slavi 25 titula-sve ostalo su sitnice- !!! Poz.
pre 19 godina
Neverovatno. Odrastao covek, a ne zna sta je ciji posao. Novinari su tu da pisu i obezbedjuju tiraz - nazalost cesto bombasticbim naslovima. Koga to jos uvek pogadja? Ne mogu da verujem da gospodin Djukic tako primitivno reaguje, a video je i neke druge zemlje. Slucajno zivim u Britaniji. Ko dodje ovde vidi sta znaci pritisak novinara.
pre 19 godina
Zanimljiva analiza o Djukicu...
http://www.sportskevesti.net/articles/6108/1/A-visoka-trava%3F
pre 19 godina
pa jako jadno, sta drugo reci! mada iskren da budem, mnogo me iznenadio Djuka sa ovom izjavom, ali kad sagledam pozadinu svega i kako ga je bjeka nasavjetovao sta da kaze ili letiiiii, onda ga i mogu malo razumjet. ma treba ugasit tu bruku od komunjarskog kluba Penaltidzana
pre 19 godina
Gospodin Djukic je u potpunosti u pravu! Njegov posao nije da uveseljava dokone novinare vec da trenira igrace. A isti ti novinari sve zivo pozivaju na odgovornost samo zato sto nemaju pojma sta je odgovornost.
pre 19 godina
ZEKA, BJEKA I DJUKA NAAAAAPOOOOLJEEEEEEE!!!!!!!!
pre 19 godina
novinari su u ovoj zemlji
samo ekvivalent naroda
uzmite izbore i glasace
vidjecete da su radikali najpopularniji
a novinari us ljudi iz naroda
sta ces, to ti je srbija brale
pre 19 godina
Pa bilo bi smesno,da nije zalosno.Iako sam delija,zao mi je sto slusamo ovakav prostakluk od jednog trenera kluba iz PRVE LIGE ove drzave.A svi oni koji ga pravdaju i koji ga i dalje oslovljavaju sa "gospodin" moraju da shvate da jedan ozbiljan trener,profesionalac ne sme da "izgubi strpljenje" sa novinarima ili da mu "pukne film" a pogotovo ne na OVAKAV NACIN!SELJACKI I PSOVKAMA!Kad ne zna vise sta da kaze...cak ni Jesic ne bi pao na ovako niske grane.
pre 19 godina
ja volim partizan uprava napolje
pre 19 godina
partizan glavu gore u kup uefa noodricem se partizana iako je u krizi
pre 19 godina
Uh jadan on, sad odjednom ne zeli da prica sa novinarima kad se obrukao nekoliko puta za redom, kako protiv Zvezde, tako i protiv levih ekipa.
A kako su samo on i Smiljanic bili spremni na razgovor i klevetanje i vredjanje kad su posle 100 godina pobedili Zvezdu ove godine, ijaooooooooooo
Sitna si ti dusa, ali ima i gorih od tebe (Smiljanic)
pre 19 godina
"Gospodin" Djukic - ista sujeta kao i kod ostalih, ali ruzniji recnik. Hvala mu sto je pokazao i ovo lice. Sad ste tek mali klub.
pre 19 godina
delovao je kao ok lik.ali je sada ocigledno pod bjekovicevim uticajem.
a bio je kul lik
pre 19 godina
Pa da su se novinari na vreme zapitali zasto F.K.Crveni Penal ima toliko enormnu podrsku od svih,sto se tiche zmurenja kod ochiju,ne biste ni mogli da iznervirate djukica.Ovako,dok se fudbalskom klubu crveni penal dozvoljava sve,a ne sudi nista,i sledeci trener,zvao se on Djukic ili Benitez,izgubio bi zivce.Ne mozete ga optuzivati ,usadjivati mu osecaj krivice(koju,realno poseduje u manjoj meri),a ne posvetiti se konstantnim klasicnim sudijskim lopovlucima.Znam da oko 80% novinara navija za f.k.crveni penal,ali ako ti isti novinari zele da budu objektivni onda bi morali da se late pera i da pokrenu temu pod naslovom "koliki je uticaj f.k.crveni penal na fss.",ili "zbog cega vec duze vremena NEMAMO sudije koje sude medjunarodne utakmice?".U drugom slucaju mogu samo da odu na severnu tribinu i navijaju za svoj voljeni klub.Pa stavite se vi u situaciju da morate da sastavljate tim koji pred derbi u startu mora da racuna na:1.obavezno dosudjeni penal 2.crveni karton,a da usput bude "fin",guta knedle,trpi "J.....e".Ovo nije nikakvo opravdanje za poraze partizana-setite se utakmice koju je partizan dobio sa 4:2-nedosudjen penal za partizan,ponisten regularni gol.Sama ova cinjenica je sasvim dovoljna zar ne?NARAVNO,nisu ni partizanovci "cvecke",daleko od toga,sastav im je nikakav,igra losa,ali dopustite im da to svoje znanje/neznanje dokazu na terenu,nemojte im postavljati klipove i precutkivati dogadjaje.Hocete veciti derbi zelite svetkovinu fudbala,ali samo u slucaju da bude sigurna pobeda f.k.crveni penal.Dopustite da f.k.crveni penal postane f.k.Crvena Zvezda,da se dichi i ponosi svojim pobedama u fer igri,na taj nacin ce i vash omiljeni klub ostvariti bolje rezultate na medjunarodnoj sceni.
pre 19 godina
Djukic = Jesic s kosom
Grobari, uzivajte u reprizi (:
pre 19 godina
Murinjo+Jesic+Djukic... Svaka slucajnost je namerna.Kada gube,sve im smeta,svi su protiv njih i svacije pobede i titule su neregularne,samo njihove su postene...c.c.c.c..cc kakvih sve ljudi ima...A i klubova...
pre 19 godina
Hajde djukicu,izvini se novinarima.pa ti si fin covek,"primices" sve sto treba da se primi.Evo i f.k.crveni penal se zaklinje da ce na sledecem derbiju naloziti velikom zvezdasu zvezdanu da se svira samo jedan penal po derbiju + crveni karton,da bi znao sa kakvom postavkom da krenes u nas veliki i vechiti crveni derbi "zveki zvezdan,jekna law & f.k.crveni penal vs. f.k.(bljaks!)partizan "
pre 19 godina
djukicu,nemoj da si bezobrazan.pokloni se,poljubi crveni penal,prekrsti se i pozeli sve najbolje nasim komsijama...strasno kakav fudbal,kakve namestaljke i crveni vechiti derbiji takvi i novinari
pre 19 godina
Ha,ha,ha,ha,ha...... kakve vi sve likove od trenera imate!! Pa bilo bi super da vam Djukic ostane trener i narednih nekoliko godina, vec je dobio kompleks kako od Zvezde, Djurovskog, tako i od drugih ekipa i trenera. Svi ste pomislili da je on neki extra trener a ono se ispostvi da je isti Jesic, jos Jesic nije pucao bas tako ubedljivo :)
Smesni ste svi od reda, od kluba, uprave, trenera, pa sve do navijaca!
pre 19 godina
ko ti je kriv kad si prihvatio da radis za zeku/bjeku...
pre 19 godina
A je li cutanje vazi kada su u pitanju i mladi reprezentativci? Ako vazi onda kuku nama.
pre 19 godina
Kao navijač PARTIZANA ne bih voleo da se g.Đukić dogovori da i dalje nastavi da bude trener prvog tima;On nije kapacitet u ovom trenutku(postaviti onako igru sa Jovetićem na centarforu sa tri igrača koja kvare igru u drugoj utakmici sa zvezdom može samo neznalica ili navijač zvezde)za ovaj mladi tim kome treba trener stvaralac(Osim, Antić),kako pomenuti ne mogu doći bolje rešenje od pomenutog sadašnjeg trenera je i g.KRČMAREVIĆ koga su u PARTIZANU nekako brzo zaboravili!!!
pre 19 godina
Kakav kralj.
I samo, samo takav odnos da dubretom iz naseg sportskoh ,,novinarstva" (osim par redakcija)
Da vidim sve vas koji ga osudjete, da istrpite da Vas neko 10 puta zaj*&*be a vi da mu se smeskate i ljubazno odgovarate na pitanje. Svako bi ga normalan otera u 3pm.
Covek nije prestao da prica na konferincijama,sto mu je obaveza kao trenera u MSL, vec je resio da VISE ne cini ono sto ne mora, da cini uslugu novinarima.
pre 19 godina
Djuka sta ima da pricash ...Pa jel vidish koliko smo jaki ....Pecini, Cane Subotic, Miskovic.....
Sta si mislio da mozesh da nas dobijesh...
Pa znas li ti koliko smo mi pare skrcali na igracki kadar...Jes da smo lose igrali i ne zasluzujemo titulu ...ali moc je moc..Ko bolje mazne njemu titula..O fudbaliu odavno ne treba pricati i igri jer je nema od 1995 god....Jedino bjlesak sa Mateusom i L:S: eventualno ...Ni vi ni mi ...Nemamo pijma o fudbalu ...Strasno ...
pre 19 godina
Zanimljiva analiza o Djukicu...
http://www.sportskevesti.net/articles/6108/1/A-visoka-trava%3F
pre 19 godina
Pametno, konacno, mislim da je ovo samo jednim delom delotvoran mehanizam protiv takozvane "slobode" medija i novinara, koji su se bas oslobodili u poslednje vreme i mislim da su oni krivi za mnoge stvari koje se desavaju u ovoj zemlji!!!
Oni sve prezentuju narodu i na osnovu njihovih clanaka mi nekoga ne volimo, volimo,cenimo, uopste imamo neko misljenje o nekome, da nije njih , verovatno za neke nikad ne bih znao, ali su postali prave napasti, konkurencija je velika, svi se trude da prvi nesto objave, da oduseve narod, neki skandal, ljudi vise nece da dolaze ovde, ne interesuje ih, nece da pricaju uopste, pogotovo oni koji su ekstra poznati, kojima oni vise netrebaju, jer ih ljudi i bez njih prepoznaju na ulici...
Tako da mislim da bi kontrola medija morala da se uvede, ako vec ne prolaze tuzbe itd, mislim da su ljudi u ogromnom problemu
Ovaj covek ne reaguje ovako bez veze,...i ne samo on!!!
Mislim da ide vreme kada ce poceti da pljuju i Saleta Djordjevica, i on ce ovako da pukne sigurno, i mnogi jos, eno ga zeljko obradovic, pustte me sad kaze nemojte..
posle utakmice, mora da se zna ko kome treba,
Bratu novaka djokovica trebaju novinari, ali mislim da Novaku,ubedjen sam vise ne trebaju i sad treba da iskoristi to, i da ga briga i da im daje izjave kad hoce i koliko hoce,ali da postuje svoj narod i svoju zemlju a to sto neko kaze da ako nece da da izjavu ne postuje zemlju okacite macku o rep, i mnogo ga zabole uvo!
pre 19 godina
Djuka zna se ciji su to novinari pa te savetujem da se no obazires na njihove gluposti nego zasuci rukave i dovedi 4 dobra igraca i razvali ih sve!!!!!
pre 19 godina
Udri novinare!!!
pre 19 godina
Pa može trener i da nam bude i Murinjo kad igraju deca od 18 godina. Nije čovek kriv...
pre 19 godina
A, bio je "gospodin covek"... Jos je savetovao... Kao - mlad je Lola, pa ne zna sa emocijama... Uklopi se i Djukic u Partizan! Konacno! A, batrgao se! Citavu polusezonu! E...
pre 19 godina
Tim je u stvaranju, treba mu dati podrsku, moju ima, a vi toboze sportski navijaci bi ste se promenili za 180 stepeni da smo samo dobili samo Zvezdu, sto je glupo, ovog leta imamo bolje rezultate od nje i to je dovoljno. Djuka ostani! Dule je isto tako bio jako puno osporavan pa je uspeo da stvori tim i sa ovakvim igrackim kadrom imamo buducnost. Ne trebaju nam igraci od sezone do sezone, nemamo para za to.
pre 19 godina
Djuka potpuno te razumem i sa tim jadnicima i bednicima i ne moze drugacije. strogo poslovno i najkrace sto moze. sve najbolje!
pre 19 godina
Pa da,trebao je kao onaj vas mutavi "princ" da ustane i ode u sred tekme.To je obrazac ponasanja pravog trenera.Mogao je bas i da nauci da govori srpski dok je bio ovde.Ko zna sta je on sve rekao na konferencijama,ali ga niko zivi nije razumeo.
pre 19 godina
Тумба је једино знао са нама!
pre 19 godina
Zašto b92 ne objavi vest da je pretučen Milivoje Ćirković?
pre 19 godina
Kakav prostakluk ... Strava ko nam sve radi u fudbalu !? A ja mislio biće od ovog nešto kad ono ... !?
Ma, bitno je da se slavi 25 titula-sve ostalo su sitnice- !!! Poz.
pre 19 godina
Neverovatno. Odrastao covek, a ne zna sta je ciji posao. Novinari su tu da pisu i obezbedjuju tiraz - nazalost cesto bombasticbim naslovima. Koga to jos uvek pogadja? Ne mogu da verujem da gospodin Djukic tako primitivno reaguje, a video je i neke druge zemlje. Slucajno zivim u Britaniji. Ko dodje ovde vidi sta znaci pritisak novinara.
pre 19 godina
Podrzavam Djukica. Vi novinari ste ponekad stvarno kao lesinari
pre 19 godina
Ko sa djavolom tikve sadi...pravio se pametan i prihvato se posla sa Zecevicem i Bjekovicem.Bez trenerskog iskustva,bez velike reputacije(trenerske),bez podrske Grobara(deklarisani navijac Zvezde)sta je drugo mogao i da ocekuje.Sam je kriv.Uprava napolje!
pre 19 godina
Nije Miroslav Djukic kriv za lose igre Partizana. On je dobar lik i verujem da najiskrenije zeli da pomogne Partizanu u ovom teskom periodu...
Jedina njegova krivica je sto je postao trener dok je Zarko Zecevic na celu Partizana i to mu ne mogu oprostiti. Osim ako sad izadje i kaze Zeka je l..ov, dajem ostavku i vraticu se kad on i njegov pulen Bjeka odu.
LO..VI NAPOLJE
BOJKOT DO POBEDE!!!
pre 19 godina
Navijač sam Zvezde i moram da priznam da je Miroslav Djukić jedan jedini trener Partizana prema kome gajim poštovanje, a na osnovu njegove neosporno velike igračke karijere. Iako nisam upoznat sa punim potencijalom Djukića kao trenera, kada je na početku prolećne sezone predstavljen kao novi trener Partizana, smatrao sam da će neosporno biti jedan od ključnih faktora koji će učiniti prvenstvenu trku zanimljivijom. Iako je mlad trener, čini mi se da ima profesionalan odnos prema svojoj poziciji, odredjeno poznavanje moderne fudbalske strategije kao i autoritet i razumevanje za vrlo mlade igrače Partizana, koji definitivno predstavljaju kakav - takav potencijal ovog tima i koji će, verovatno, tek za koju godinu, ako ih bagra koju komšije gaje u upravi ne rasproda u kompletu nekom sibirskom drugoligašu, biti ozbiljan tim. Naravno, u domenu i na nivou kvaliteta srpskog fudbala. Bez obzira na to, Djukič je po prvi put pokazao neprofesionalan odnos prema svojoj poziciji i pokazao da jeste neiskusan kao trener, bar u domenu kontakta sa medijima. Psovke i vredjanje jesu deo našeg fudbalskog folklora, pogotovo kada su u pitanju treneri Partizana, koji godinama unazad, usled frustracija kako zbog loših rezultata, tako i zbog despotskog držanja uprave kluba koja sputava trenere i svojim ponašanjem direktno indukuje loše rezultate, stvaraju kult netrpeljivosti prema njihovoj poziciji, ali i prema njihovoj ličnosti, dakle, ne kao trenera Partizana, već kao svoje persone, imenom i prezimenom. Sa druge strane, manjak kvalitetnih sportskih novinara u našim medijima koji umesto bavljenja sportskom tematikom kopaju po privatnim životima, porodičnim nesrećama i uopšte srozavanjem sportskog novinarstva kao institucije praveći od sporta predmet tabloidnog razglabanja samo idu na ruku ovakvom neprofesionalnom ponašanju trenera. Iako su treneri Partizana ti koji su svojim ponašanjem stvorili hroničan status mučenika, ni ostali sportski radnici, funkcioneri i finansijeri u okviru naše lige nisu ništa bolji. Smatram da je potrebno podizanje nivoa komunikacije i profesionalizacije na obe strane. Konačno, Djukić mi i dalje deluje kao trenutno najbolje rešenje za poziciju trenera Partizana, a kvalitet tima koji je večiti rival timu koji podržavam od malena direktno uslovljava i nivo kvaliteta Zvezdinih igrača i trenera. U krajnjoj liniji, bez obzira na manje iskustvo, smatram da je Djukić kao trener mnogo bolja opcija Partizanu nego Boško Djurovski Zvezdi, uz svo poštovanje prema njegovoj igračkoj karijeri i statusu odličnog defanzivca u svoje vreme, kao i uz poštovanje njegovoj odanosti klubu i srčanosti i prihvatanja kluba u najnezgodnijem momentu u sezoni. U svakom slučaju, nadam se boljem fudbalu u sledećoj sezoni.
pre 19 godina
ZEKA, BJEKA I DJUKA NAAAAAPOOOOLJEEEEEEE!!!!!!!!
pre 19 godina
Djuka kralj si i ne obaziri se na njih samo nastavi da radis svoj posao znas i sam da ce biti kao i posle Svedske ovo je tek prva utakmica sledeca je nasa
pre 19 godina
novinari su u ovoj zemlji
samo ekvivalent naroda
uzmite izbore i glasace
vidjecete da su radikali najpopularniji
a novinari us ljudi iz naroda
sta ces, to ti je srbija brale
pre 19 godina
@Milanche
Dobro receno...Evo ovih dana i po dve strane tenisa u "Sportskom zurnalu", ne zna se u kom clanku se vise preteruje u pohvalama o Djokovicu, a kad je trebalo...nigde...!Sigurno da je Djukic u neku ruku preterao, ali drugacije se i ne moze.Ovim nasim novinarima ako se ne gura "ispod stola", onda ne znam koje drugo objasnjenje postoji za gomilu gluposti i iritirajucih tekstova iz dana u dan, predvodjeni onim Stojadinovicem(S.Zurnal) koji je, ako se neko seca, iz vedra neba poceo pisati o Dusanu Petkovicu i tome kako zasluzuje da igra u reprezentaciji.
pre 19 godina
Pa bilo bi smesno,da nije zalosno.Iako sam delija,zao mi je sto slusamo ovakav prostakluk od jednog trenera kluba iz PRVE LIGE ove drzave.A svi oni koji ga pravdaju i koji ga i dalje oslovljavaju sa "gospodin" moraju da shvate da jedan ozbiljan trener,profesionalac ne sme da "izgubi strpljenje" sa novinarima ili da mu "pukne film" a pogotovo ne na OVAKAV NACIN!SELJACKI I PSOVKAMA!Kad ne zna vise sta da kaze...cak ni Jesic ne bi pao na ovako niske grane.
pre 19 godina
Je li on to stvarno rekao onu rec na j...? Pa Lolita je za njega dama.
pre 19 godina
E, dugo vam je vala i trajao!!!
pre 19 godina
ja volim partizan uprava napolje
pre 19 godina
partizan glavu gore u kup uefa noodricem se partizana iako je u krizi
pre 19 godina
Zna se da covek navija za Zvezdu i da zali sto nikad nije igrao u njoj.
pre 19 godina
pa jako jadno, sta drugo reci! mada iskren da budem, mnogo me iznenadio Djuka sa ovom izjavom, ali kad sagledam pozadinu svega i kako ga je bjeka nasavjetovao sta da kaze ili letiiiii, onda ga i mogu malo razumjet. ma treba ugasit tu bruku od komunjarskog kluba Penaltidzana
pre 19 godina
Kod nas u fudbalu je još ostao stari režim na vlasti
.Ljudi misle da su bogovi i da bi bez njih sve stalo.Privatizacija,šta je to?
C.Zvezda i Partizan treba da se privatizuju.
Sudije koje sude treba da pogledaju koju utakmicu Premier lige i da se malo nauče.Znam da kada se igra Premier liga oni sude ,pa mogu da snime pa onda na te nane da uživaju.Treneri treba da znaju da publika dolazi da gleda fudbal a ne previjanje i izležavanje igrača.Naš svaki aut traje večnost, slobodan udarac,majko mila pa on traje i traje.Igrači se za vreme utakmice se i ne oznoje.
A čak i kada bi hteli tu su onda sudije koje seckaju i prekidaju igru pa se ovi odmah ohlade.Problem je i u infrastrukturi, aaaaa .Pa ko pušta klubove koji igraju na livadama u prvu ili ti "super" ligu? I šta je to u njoj "super"?
I sada se nadje jedan Djukić da se pravi pametan.Djuka ima načina da se pokaže inteligencija a to što ti radiš nije način.Mene nije briga ni koliko ćeš ostati ni kada ćeš otići.Moraš da znaš jedno.Sada kada si na klupi kluba koji je svetinja srpskog sporta ima da se ponašaš kako njemu i dolikuje .
Nismo mi klub koji se napušta.A vi drugi dabogda vam Piksi i Gurović ostali doveka u klubu.
pre 19 godina
U cemu je problem? Covek nije bio na konferenciji za stampu. Pricao nesto posle treninga, tu se zadesio sljam i bagra, koju neki hrabro nazivaju sportskim novinarima, iz tzv. sportskih redakcija (zurnal, sport i sl.), koji su to preneli u svojim recikliranim izdanjima toalet papira, koji neki jos hrabrije nazivaju sportskim listovima. Pri tome mu se omakla pokoja psovka (stvarno strasno, siguran sam da niko od nas nikada nije opsovao!), ali ponavljam, to nije bilo zvanicno, covek je drzao trening, iznervirao se iz ko zna kog razloga i kad je jos video ove lesinare i parazite pukao mu je film. Da je ovo rekao na konferenciji posle utakmice, to bi bila sasvim druga stvar i, naravno, za svaku osudu.
Dokle ce da mesamo babe i zabe? Novinarima zasluzuju da se nazovu oni koji pisu na ovom sajtu, a ne u zurnalu. Sta je sledece - da placenike iz kurira nazivamo novinarima? Ili neke poslanike iz skupstine ljudima? Neki su ljudi samo po imenu.
pre 19 godina
Gospodin Djukic je u potpunosti u pravu! Njegov posao nije da uveseljava dokone novinare vec da trenira igrace. A isti ti novinari sve zivo pozivaju na odgovornost samo zato sto nemaju pojma sta je odgovornost.
45 Komentari
Sortiraj po: