Sreda, 02.05.2007.

17:17

Falsifikati - od igle do lokomotive

Već dugi niz godina falsifikovanje je prisutno u Srbiji i gotovo da nema robne marke koja nije kopirana.

Izvor: B92

Falsifikati - od igle do lokomotive IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

5 Komentari

Sortiraj po:

Daggy

pre 19 godina

Tehnologija toliko napredovala na svim poljima delatnosti da se falsifikat jedva moze razlikovati od originala. Posto je kupovna moc nasih gradjana na niskom nivou i da oni ne mogu placati originale po previsokim cenama za njih je dobro dosao falsifikat koji je veran originalu ali, zato po prihvatljivim cenama.Uostalom, original je samo prvi proizvod sve ostalo su kopije. E, sad, sto mi nemamo svoj brend, a imamo proizvode kakve imamo, ili ih , uopste, nemamo onda moramo da kupujemo ono sto nam se nudi i prema nasem dzepu a sto nas zadovoljava. Falsifikati, a posebno, kopije su jako kvalitetni. Pa, mozemo videti mercedesa na putu koji se pokvario.

Nikola Stanic

pre 19 godina

Ko je ikada cuo za ista od "Zekstre" van nase zemlje, nek se javi. Mislim, Bojana Roljic moze da prica sta hoce, ali za "Zekstru" sa prenaduvanim cenama , koja se proizvodi u Novom Sadu, niko sem nas ovde nije cuo.

Sasha

pre 19 godina

Evo, bas gledam, cak i po belom svetu na svakom cosku mogu da se nadju falsifikati, na prvom mestu se falsifikuje ZEKSTRA pa onda ostale velike svetske firme :)!!

Cerak

pre 19 godina

Pre 10 godina sam prvi put kupio na sajmu (bazar) Levis 501 zbog nedostatka kinte, pre toga sam nosio samo one farmerke koje su kupljene u Americi i Francuskoj.Secam se da sam lozio ekipu da je 501 francuski i svi su se odusevili.Stvarno je izgledao fenomenalno...Proslog meseca sam opet otisao na bazar u nadi da cu kupiti ponovo pazarca kad ono nista, kazu na standovima da 501 farmerke vise ne smeju da prave!Toliko o kopijama, sa jedne strane to
je dobro manje piraterije pocinjemo da licimo na normalnu zemlju, ali sa druge strane ako budemo hteli da kupimo 501 u Srbiji rizikujemo da kupimo djubre koje je ko zna gde napravljeno....

as

pre 19 godina

"Prosto, kad imate poznati brend, Zekstra, Dizel, Maks Mara, svi žele da ih nose", kaže Bojana Roljić, portparolka kompanije "Zekstra".
AAAAAAAAAAaahhahahahahahahaa. Sjajno, neverovatno!!!!

Nikola Stanic

pre 19 godina

Ko je ikada cuo za ista od "Zekstre" van nase zemlje, nek se javi. Mislim, Bojana Roljic moze da prica sta hoce, ali za "Zekstru" sa prenaduvanim cenama , koja se proizvodi u Novom Sadu, niko sem nas ovde nije cuo.

as

pre 19 godina

"Prosto, kad imate poznati brend, Zekstra, Dizel, Maks Mara, svi žele da ih nose", kaže Bojana Roljić, portparolka kompanije "Zekstra".
AAAAAAAAAAaahhahahahahahahaa. Sjajno, neverovatno!!!!

Sasha

pre 19 godina

Evo, bas gledam, cak i po belom svetu na svakom cosku mogu da se nadju falsifikati, na prvom mestu se falsifikuje ZEKSTRA pa onda ostale velike svetske firme :)!!

Cerak

pre 19 godina

Pre 10 godina sam prvi put kupio na sajmu (bazar) Levis 501 zbog nedostatka kinte, pre toga sam nosio samo one farmerke koje su kupljene u Americi i Francuskoj.Secam se da sam lozio ekipu da je 501 francuski i svi su se odusevili.Stvarno je izgledao fenomenalno...Proslog meseca sam opet otisao na bazar u nadi da cu kupiti ponovo pazarca kad ono nista, kazu na standovima da 501 farmerke vise ne smeju da prave!Toliko o kopijama, sa jedne strane to
je dobro manje piraterije pocinjemo da licimo na normalnu zemlju, ali sa druge strane ako budemo hteli da kupimo 501 u Srbiji rizikujemo da kupimo djubre koje je ko zna gde napravljeno....

Daggy

pre 19 godina

Tehnologija toliko napredovala na svim poljima delatnosti da se falsifikat jedva moze razlikovati od originala. Posto je kupovna moc nasih gradjana na niskom nivou i da oni ne mogu placati originale po previsokim cenama za njih je dobro dosao falsifikat koji je veran originalu ali, zato po prihvatljivim cenama.Uostalom, original je samo prvi proizvod sve ostalo su kopije. E, sad, sto mi nemamo svoj brend, a imamo proizvode kakve imamo, ili ih , uopste, nemamo onda moramo da kupujemo ono sto nam se nudi i prema nasem dzepu a sto nas zadovoljava. Falsifikati, a posebno, kopije su jako kvalitetni. Pa, mozemo videti mercedesa na putu koji se pokvario.

Nikola Stanic

pre 19 godina

Ko je ikada cuo za ista od "Zekstre" van nase zemlje, nek se javi. Mislim, Bojana Roljic moze da prica sta hoce, ali za "Zekstru" sa prenaduvanim cenama , koja se proizvodi u Novom Sadu, niko sem nas ovde nije cuo.

as

pre 19 godina

"Prosto, kad imate poznati brend, Zekstra, Dizel, Maks Mara, svi žele da ih nose", kaže Bojana Roljić, portparolka kompanije "Zekstra".
AAAAAAAAAAaahhahahahahahahaa. Sjajno, neverovatno!!!!

Cerak

pre 19 godina

Pre 10 godina sam prvi put kupio na sajmu (bazar) Levis 501 zbog nedostatka kinte, pre toga sam nosio samo one farmerke koje su kupljene u Americi i Francuskoj.Secam se da sam lozio ekipu da je 501 francuski i svi su se odusevili.Stvarno je izgledao fenomenalno...Proslog meseca sam opet otisao na bazar u nadi da cu kupiti ponovo pazarca kad ono nista, kazu na standovima da 501 farmerke vise ne smeju da prave!Toliko o kopijama, sa jedne strane to
je dobro manje piraterije pocinjemo da licimo na normalnu zemlju, ali sa druge strane ako budemo hteli da kupimo 501 u Srbiji rizikujemo da kupimo djubre koje je ko zna gde napravljeno....

Daggy

pre 19 godina

Tehnologija toliko napredovala na svim poljima delatnosti da se falsifikat jedva moze razlikovati od originala. Posto je kupovna moc nasih gradjana na niskom nivou i da oni ne mogu placati originale po previsokim cenama za njih je dobro dosao falsifikat koji je veran originalu ali, zato po prihvatljivim cenama.Uostalom, original je samo prvi proizvod sve ostalo su kopije. E, sad, sto mi nemamo svoj brend, a imamo proizvode kakve imamo, ili ih , uopste, nemamo onda moramo da kupujemo ono sto nam se nudi i prema nasem dzepu a sto nas zadovoljava. Falsifikati, a posebno, kopije su jako kvalitetni. Pa, mozemo videti mercedesa na putu koji se pokvario.

Sasha

pre 19 godina

Evo, bas gledam, cak i po belom svetu na svakom cosku mogu da se nadju falsifikati, na prvom mestu se falsifikuje ZEKSTRA pa onda ostale velike svetske firme :)!!