Ponedeljak, 01.08.2016.

20:55

San Francisko: Na svakom ćošku "drugi grad" (VIDEO)

Autor: lonelyplanet.com

San Francisko: Na svakom æošku "drugi grad" (VIDEO) IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Vz

pre 9 godina

Lep centar, kada se izuzme tenderloin koji je poprilicno opasan, a u samom srcu grada je. Jezivo je skup za zivot i svakog septembra cene strmoglavo skacu. Pored toga ima generalno uzasnu klimu za moj ukus. Przi sunce i duva tajfun u isto vreme. Na sve to, prepun je klosara koji mogu da budu poprilicno problematicni, pogotovu nocu.
Dobar nocni zivot i generalno je grad prepun akcije. U jednom danu moze svasta da se vidi/dozivi na svakom cosku.
Licno se nikada necu vratiti u njega osim, osim poslovno. Da sam bio samo kao turista, cenim da bih se vrlo rado vracao. Ko moze/ima mogucnosti, neka ga poseti. Definitivno ima sta da se vidi i dozivi.

L.M.

pre 9 godina

Ok je, samo, posvetio je nekim delovima grada toliko prostora na snimku a nema starog dela grada sa strmim ulicama i kucama specificne arhitekture sa njihovim tramvajima koji su poseban prepoznatljiv pecat San Franciska. Pored Golden Gejta.

Guliver

pre 9 godina

Lep grad, dva puta bila leti, dva puta se zaledila. I ima dosta beskucnika i nekih delova blizu Union Sq (centar grada), gde mi se dizala kosa na glavi kad sam prolazila.

L.M.

pre 9 godina

Ok je, samo, posvetio je nekim delovima grada toliko prostora na snimku a nema starog dela grada sa strmim ulicama i kucama specificne arhitekture sa njihovim tramvajima koji su poseban prepoznatljiv pecat San Franciska. Pored Golden Gejta.

Guliver

pre 9 godina

Lep grad, dva puta bila leti, dva puta se zaledila. I ima dosta beskucnika i nekih delova blizu Union Sq (centar grada), gde mi se dizala kosa na glavi kad sam prolazila.

Vz

pre 9 godina

Lep centar, kada se izuzme tenderloin koji je poprilicno opasan, a u samom srcu grada je. Jezivo je skup za zivot i svakog septembra cene strmoglavo skacu. Pored toga ima generalno uzasnu klimu za moj ukus. Przi sunce i duva tajfun u isto vreme. Na sve to, prepun je klosara koji mogu da budu poprilicno problematicni, pogotovu nocu.
Dobar nocni zivot i generalno je grad prepun akcije. U jednom danu moze svasta da se vidi/dozivi na svakom cosku.
Licno se nikada necu vratiti u njega osim, osim poslovno. Da sam bio samo kao turista, cenim da bih se vrlo rado vracao. Ko moze/ima mogucnosti, neka ga poseti. Definitivno ima sta da se vidi i dozivi.

Guliver

pre 9 godina

Lep grad, dva puta bila leti, dva puta se zaledila. I ima dosta beskucnika i nekih delova blizu Union Sq (centar grada), gde mi se dizala kosa na glavi kad sam prolazila.

Vz

pre 9 godina

Lep centar, kada se izuzme tenderloin koji je poprilicno opasan, a u samom srcu grada je. Jezivo je skup za zivot i svakog septembra cene strmoglavo skacu. Pored toga ima generalno uzasnu klimu za moj ukus. Przi sunce i duva tajfun u isto vreme. Na sve to, prepun je klosara koji mogu da budu poprilicno problematicni, pogotovu nocu.
Dobar nocni zivot i generalno je grad prepun akcije. U jednom danu moze svasta da se vidi/dozivi na svakom cosku.
Licno se nikada necu vratiti u njega osim, osim poslovno. Da sam bio samo kao turista, cenim da bih se vrlo rado vracao. Ko moze/ima mogucnosti, neka ga poseti. Definitivno ima sta da se vidi i dozivi.

L.M.

pre 9 godina

Ok je, samo, posvetio je nekim delovima grada toliko prostora na snimku a nema starog dela grada sa strmim ulicama i kucama specificne arhitekture sa njihovim tramvajima koji su poseban prepoznatljiv pecat San Franciska. Pored Golden Gejta.