Vz
pre 9 godina
Lep centar, kada se izuzme tenderloin koji je poprilicno opasan, a u samom srcu grada je. Jezivo je skup za zivot i svakog septembra cene strmoglavo skacu. Pored toga ima generalno uzasnu klimu za moj ukus. Przi sunce i duva tajfun u isto vreme. Na sve to, prepun je klosara koji mogu da budu poprilicno problematicni, pogotovu nocu.
Dobar nocni zivot i generalno je grad prepun akcije. U jednom danu moze svasta da se vidi/dozivi na svakom cosku.
Licno se nikada necu vratiti u njega osim, osim poslovno. Da sam bio samo kao turista, cenim da bih se vrlo rado vracao. Ko moze/ima mogucnosti, neka ga poseti. Definitivno ima sta da se vidi i dozivi.
6 Komentari
Sortiraj po: