Petak, 08.02.2019.
23:00
Olga Danilović ostala bez trenera
Olga Danilović, jedna od najboljih srpskih teniserki, prekinula je saradnju sa svojim dosadašnjim trenerom Petrom Popovićem.
Danilovićeva je pre oko dva meseca objavila da će joj šef stručnog štaba biti Popović, koji je ranije u karijeri imao ogromne uspehe sa Ivom Karlovićem, Andreom Petković i, najskorije, Filipom Krajinovićem.
Olga trenutno sa Fed kup rerepzentacijom Srbije beleži velike uspehe i pobede. Ona je u petak ostvarila pobedu i u singlu i u dublu protiv teniserki iz Hrvatske i pomogla Srbiji da dođe na korak od plej-ofa za popunu Svetske grupe B Fed kupa.
Popović je potvrdio okončanje saradnje između njega i 18-godišnje srpske teniserke.
"Moja dvomesečna proba sa Olgom Danilović je došla do završetka jer smo odlučili da ne nastavimo naše partnerstvo", napisao je Popović.
Danilovićeva je trenutno 112. teniserka sveta, a od osvajanja turnira u Moskvi u julu prošle godine nije pokazala sav potencijal koji poseduje. U tom periodu ona je ostvarila tek dve pobede u ukupno deset mečeva na WTA turneji.
News:my trial period of 2 months with Olga Danilovic come to the end and we decided not to continue our partnership!
— Petar Popovic Spin (@spajn) February 8, 2019
So I am looking for great challenges🤘
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 51
Pogledaj komentare