Subota, 12.05.2012.
16:00
Koji je najbolji meč u istoriji PL?
Mančesterski derbi odigran u septembru 2009. na Old Trafordu proglašen je za najbolju utakmicu u 20 godina dugoj istoriji Premijer lige.
Junajted je pobedio Siti sa 4:3 u nezaboravnoj utakmici, a gol odluke postigao je Majkl Oven u nadoknadi vremena.
Prethodno je Kreg Belami svojim drugim golom na utakmici izjednačio na 3:3. Menažder Junajteda Aleks Ferguson opisao je posle pobede ovaj meč kao ‘verovatno najbolji derbi svih vremena’.
Drugo mesto zauzeo je duel Liverul – Njukasl, dok je na trećoj poziciji remi Liverpula i Arsenala (4:4) uz četiri gola Andreja Aršavina.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 11
Pogledaj komentare