Nedelja, 29.10.2017.

20:05

Sudija Anđelovski pred suspenzijom!

Kako se nezvanično saznaje, FSS ogorčen je na suđenje Novice Anđelovskog u Čačku i faul u 96. minutu posle kog je Partizan pobedio Borac.

Starsportphoto

Fudbaleri Partizana pobedili su Borac na gostujućem terenu u poslednjem trenutku golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca sa 2:1.

Čelnici Fudbalskog saveza Srbije, navodno su nezadovoljni suđenjem Novice Anđelovskog, koji je sudio i meč Partizana protiv Napretka, kada su crno-beli u 96. minutu došli do pobede.

U ponedeljak bi trebalo da bude održana hitna sednica, na kojoj će biti diskusije, a arbitri na čelu sa glavnim sudijom meča Novicom Anđelovskim bice kažnjeni i po svemu sudeći, skinuti sa liste arbitara.