Subota, 25.02.2017.

12:50

Babunski i Vieira za pobedu Jokohame

Jokohama F Marinosi savladali su Urava Redse u prvom kolu Džej lige 3:2, a glave uloge imali su bivši igrači Crvene zvezde Ugo Vieira i David Babunski.

StarSport

Ipak, junak domaćina bio je Maeda postigavši pobedonosni pogodak u drugom minutu sudijske nadoknade.

Prethodno je Babunski, lepim udarcem levom nogom sa dvadesetak metara doneo prednost domaćima, da bi onda gosti – pogocima Rafaela Silve – u 63. i 64. minutu stigli do preokreta.

Međutim, Vieira, koji je u 71. minutu ušao u igru, donosi Jokohami izjednačenje pet minuta pre kraja, pošto se najbolje snašao posle kornera, i skrenuo loptu s prve stative u mrežu.

Delovalo je da će to biti konačan rezutlat, ali je onda Naoki Maeda lepo ispratio akciju svojih saigrača i doneo Jokohami sva tri boda na otvaranju sezone.