Nedelja, 08.01.2017.

22:30

Mesijeva magija donela Barsi bod u Viljarealu

Fudbaleri Barselone bili su na korak od poraza, ali je Lionel Mesi još jednom potvrdio zbog čega ga smatraju najboljim u istoriji.

Getty images

Fantastični Argentinac je u poslednjem minutu pogodio iz slobodnog udarca same rašlje gola domaćina i tako je doneo svojoj ekipi bod na El Madrigalu – 1:1.

Barselona je odigrala prilično loše i iako je imala mnogo veći posed lopte i mnogo više udaraca od domaćina, nije zaslužila pobedu.

Viljareal se odlično branio, a iz opasnih kontri je konstantno pretio. U 49. minutu Sansone je iz teške pozicije sjajno pogodio malu mrežu za 1:0 i delovalo je da će tako ostati sve do poslednjeg minuta kada je Mesi pokazao zašto je Mesi.

Barsa sada ima čak pet bodova manje uz meč više od Real Madrida, dok je Viljareal na pet bodova od Barselone.