Utorak, 03.01.2017.

22:45

Andrija Živković – kralj asistencija!

Srpski fudbaler Andrija Živković bio je apsolutni junak u pobedi Benfike nad ekipom Vizela 4:0, u okviru Liga kupa Portugalije.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Bivši fudbaler Partizana asistirao je kod tri pogotka i sasvim zasluženo poneo titulu igrača utakmice.

Malo je nedostajalo da Živković zabeleži i četvrtu asistenciju, i to za saigrača iz mlade reprezentacije Luku Jovića koji je zamenio Mitroglua u 67. minutu, ali je šut bivšeg napadača Crvene zvezde odbranio golman gostiju.

U 27. minutu Konstantinos Mitroglu postiže vodeći gol, dok su se u drugom deu meča u listu steralaca upisali Lisandro Lopes u 48. minutu i Žonas u 57. i 60. minutu.