Subota, 29.08.2015.

19:17

Pobede Pazara i Voždovca, Javor drugi

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Surdulici ekipu Radnika sa 3:1 (1:1) u osmom kolu Superlige Srbije.

Izvor: B92, Tanjug

Autor:B92, Tanjug

Starsport

Beogradski tim je do drugog trijumfa u prvenstvu došao najviše zahvaljujući Obijori Oditi, strelcu dva pogotka u 62. iz penala i 68. minutu.

Fudbaleri Radnika prethodno su došli u vodjstvo preko Lazara Arsića u 20, a preokret gostiju najavio je Marko Adamović golom u 40. minutu.

Voždovac je ovom pobedom, prvom posle šest kola, pobegao iz donjeg doma tabele i trenutno se nalazi na sedmom mestu sa devet bodova, dok je Radnik na 15. poziciji sa šest.

Fudbaleri Javora i Radničkog iz Niša igrali su u Ivanjici nerešeno bez golova, u osmom kolu Super lige Srbije. Javor je tako ostao na drugom mestu sa 16 bodova, jednim više od Partizana, tri od Vojvodine, a jednim manje od Crvene zvezde. Radnički je peti sa 13 bodova.

Sledi reprezentativna pauza, a nakon toga će Javor gostovati Voždovcu, a Radnički dočekati Mladost.