Sreda, 04.03.2015.

00:13

Škuletić za Lokomotivu u polufinalu

Moskovska Lokomotiva plasirala se u polufinala Kupa Rusije pobedom nad Rubinom iz Kazanja.

Izvor: B92, zvanični sajt

Autor:B92, zvanični sajt

zvanièni sajt

Ekipa koju vodi Miodrag Božović, sa Nemanjom Pejčinovićem i Petrom Škuletićem, slavila je posle izvođenja jedanaesteraca - 4:2.

Gol odluke u penal-seriji postigao je prvi strelac Jelen Superlige i do januara igrač Partizana, Škuletić.

U regularnom delu bilo je 0:0, Nemanja Pejčinović zamenjen je u poluvremenu zbog povrede, Škuletić je na terenu proveo 120 minuta.

Lokomotiva će u polufinalu igrati sa drugoligaškom ekipom Gazovik iz Orenburga. U drugom polufinalu sastaće se moskovski CSKA i Kuban iz Krasnodara.