Subota, 28.02.2015.

19:45

Betmen i Robin spasli Borusiju

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda na zanimljiv način su proslavili prvi gol u trijumfu nad Šalkeom sa 3:0.

Izvor: JT

Autor: JT

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Izabranici Jirgena Klopa su kontrolisali utakmicu od samog početka, ali su prvi gol upisali tek u 78. minutu, kada je strelac bio Pjer Emerik Obamejang.

Obamejang se prilikom proslave premaskirao u Betmena, dok je Marko Rojs, koji je osam minuta kasnije postavio konačan rezultat, u toj priči bio Robin.

To nije bio prvi put da su fudbaleri Borusije proslavili gol kao superheroji, setimo se da je posle trijumfa u Superkupu Nemačke Obamejang na trenutak postao Spajdermen.