Subota, 22.02.2014.

17:58

Golčina Bejla, pobeda Reala

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Elće na Bernabeu sa 3:0 u duelu 25. kola španske Primere i ponovo su izbili na čelo tabele, barem do subote uveče.

Madriđani su ponovo igrali bez suspendovanog Kristijana Ronalda koji će od narednog meča moći da igra, ali su i pored toga bez većih problema stigli do novog trijumfa.

U prvom poluvremenu jedini gol je postigao Iljaramendi u 34. minutu na dodavanje Pepea, a gosti su se dobro držali do samog finiša utakmice.

U 72. minutu Garet Bejl postigao je spektakularan gol sa oko 30 metara po prečku i tako rešio pitanje pobednika, a trijumf je overio Isko devet minuta pre kraja.

Real sada ima 63 boda, tri više od Barselone i Atletiko Madrida.