Nedelja, 30.10.2011.

21:01

Gol Tadića u 45. sekundi!

Fudbaleri Groningena deklasirali su Fejnord sa 6:0 u 11. kolu holandske Eredivizije.

Izvor: AG

Autor: AG

Ubedljivu pobedu domaćina najavio je srpski internacionalac Dušan Tadić koji je postigao gol u 45. sekundi!

Bivši igrač Vojvodine, koji je jedan od najboljih pojedinaca Groningena, prihvatio je loptu na levoj strani i nakon nekoliko driblinga odličnim udarcem savladao je golmana Fejnorda.

U nastavku meča domaćin je napunio ekipu iz Roterdama, a Tadić je pored postignutog prvog gola bio i asistent kod poslednjeg u 90. minutu.

Jednu asistenciju imao je i mladi reprezentativac Filip Đuričić u pobedi njegovog Herenvena u subotu protiv Den Haga.