Utorak, 25.10.2011.

22:35

Juventus nadigrao Fiorentinu

U premijernom meču 9. kola Serije A, fudbaleri Juventusa dobili su u derbiju ekipu Fiorentine sa 2:1 (1:0) u Torinu.

Domaći su poveli u 13. minutu preko Leonarda Bonućija, izjednačio je Stevan Jovetić u 58, ali je poraz ekipi Siniše Mihajlovića doneo gol Alesandra Matrija sedam minuta kasnije.

Miloš Krasić nije ni među rezervama “stare dame“, dok je sa druge strane Adem Ljajić igrao od 71. minuta, a Matija Nastasić meč gledao sa kupe.

Ovom pobedom Juventus je postao lider Kalča bar na jedan dan pošto iz osam mečeva ima 16 bodova, jedan više od Udinezea, a dva od Lacija.

Fiorentina nije slavila u petom uzastopnom meču, pa je posao Siniše Mihajlovića u Firenci ugrožen jer je tek 10. na tabeli sa devet bodova.

U sredu Udineze gostuje Napoliju, Lacio dočekuje Kataniju, Inter igra u Atalanti, Milan dočekuje Parmu, a Roma igra kod Đenoe.