Petak, 09.07.2010.

20:48

Pobeda Zenita, sjajan gol Lazovića

Fudbaleri Zenita iz Sankt Peterburga pobedili su u 12. kolu ruskog prvenstva Alaniju u Vladikavkazu rezultatom 3:1 a sjajan gol postigao je Danko Lazović.

Spaletijev tim osvojio je bodove koji su ga doveli na velikih 'plus sedam' u odnosu na rivale ali uz toda CSKA Miloša Krasića i Zorana Tošića ima utakmicu manje.

Lazović je iz slobodnog udarca u 38. minutu 'overio' pobedu svog tima koji je već u prvom poluvremenu imao prednost od 3:0.

U petak su igrali i Nenad Đorđević i Branimir Petrović, Krila Sovjetov su izgubila od Rubina u Kazanju (3:0), Marko Lomić nije bio u sastavu moskovskog Dinama koji je igrao nerešeno (2:2) u Novosibirsku.

U četvrtak je Spartak Naljčik bio bolji od Tereke iz Groznog (2:1).