Nedelja, 14.11.2010.

18:03

Dinkić: Živim samo od svoje plate

Iako predsednik države Boris Tadić tvrdi da <a href="http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&amp;mm=11&amp;dd=12&amp;nav_id=471750" class="text-link" target= "_blank">povećanja plata </a>za funkcionere nema dok traje kriza, vicepremijer Mlađan Dinkić kaže suprotno.

Izvor: B92

Dinkiæ: Živim samo od svoje plate IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

172 Komentari

Sortiraj po:

G

pre 15 godina

Imao sam prilike da upoznam dve devojke koje su u G17+. Jedna je gradski odbornik a druga radi za stranku u centrali i dobija neku platu od stranke. Malo popricali ali dovooljno da se coveku prevrne zeludac. Koji je to stepen slihtanja Dinkicu i obozavanja ne mozete verovati. Prema njihovoj prici Dinkic je mnogo dobar covek i oci mi sijaju kada svira gitaru. Fuj :-S Poenta price je da se takvi ljudi insertuju u drzavne institucije i u "najboljem" njihovom i duhu stranke G17 parazitiraju na nas racun.

Bojan

pre 15 godina

Dinkic je jedini koji je bio na vlasti SVE VREME od petog OktobrA 2000. Godine, I za vreme Djindjiceve vlade, za vreme Zivkoviceve vlade, za vreme prve Kostunicine vlade, za vreme druge Kostunicine vlade, za vreme ove (kako se zove premijer?) vlade...Sramota za narod, sramota za ljude koji ne shvataju kako manipulisu njihovim parama, vremenom i zovotima!

DARKO

pre 15 godina

unapred izvinjeje vasem mediju...ako gospodin D zivi od svoje plate tzv. onda stvarno ljudi u ovoj nasoj drzavici izmisljaju da lose i tesko zive...npr. ja i moji najmiliji ne mozemo i uz sav trud moguci a malo dadamo i nemoguce i pomesamo sa cudima ne sastavljamo kraj sa beskrajem..pisem bajkovito jer u njima jedino prezivljavamo...samo napred bez patetike i realnosti i prezivecemo.....nekako jel

karmela

pre 15 godina

Tadicu urazumi se!Sklanjaj ovo cudo od asistenta ,i dipl.Minhauzena ,da vise ne dize pritisak naciji.Njegove izjave ne treba uzimati u obzir,ali ako pljune na ono sto je prethodno rekao Predsednik zemlje,e onda ga treba skloniti za primer drugima. Ja bih tako uradila, a ti kako hoces!

visibaba

pre 15 godina

Eto jos jednog dokaza da je nesposoban. Djelic, Ceda, Canak i ostali pajdasi imaju milione, nisu ministri I ZIVE SAMO OD PLATE.

kiza

pre 15 godina

procitah jedan komentar gde se lik pita kako mladju nije sramota - ok koga bre sramota pa mi smo dosli njih da gledamo - svi smo mi i nastali posle sramote

гром

pre 15 godina

Ко код својих очију није слеп, својих ушију није глув и ко год са и најмање оним што му је у глави остало дума, здумао га је.
Па нека и ради онако како га је и издумао.
Ал' нека и зна да га је он здумао и урадио и нека не криви друге, не кука другима над раком, него нека ѕапочне са копањем сопствене.
Срам нас да буде свега што нисмо урадили. Али треба се знати и срамити.
Баш смо *****! Само, за потврду, нема ко да пусти воду, па да се и утврди.

Igor

pre 15 godina

HAHAHHAHAHHAHAHAHA Pa ovaj čovek je odneo zastavicu , koje smo mi ovce kad dozvoljavamo da nas ovaj ovako voza ! Strašno ! E pa bogami , moja familija neće da glasa za demokrate a familija mi velika !

erna

pre 15 godina

Ovaj covek postaje komedijas. U stvari odavno je postao. Uvek pred izbore izmisli neku pricu, ovaj put satro regioni Srbije. Kako mu bre polazi za rukom? Pun si kesha i vila, I jos trosis lovu sa jednog ostrva.

Nenad-EU

pre 15 godina

Licno poznajem par manjih opstinskih funkcionera G17 kojima se u proteklih 7 godina standard, gle cuda fino popravio... toliko fino da sad voze automobile koji su statusni simbol i u razvijenim EU drzavama. To je ta kombi stranka koja sa svojih 5-6% jase ovaj narod 10 godina i u svim postizbornim kalkulacijama od 2000. opet, gle cuda izboksovala sebi sve polozaje u drzavi koji imaju veze sa lovom. Toliko sam se kao gimnazijalac divio ovom coveku davne 2000. da me je sad sramota zbog toga.

Z

pre 15 godina

Kako uspevas sve s jednom platom?? Pa ti mora da si bas neki "snalazljiv" cova... Mojoj familiji nije dosta ni pune dve plate, + rodbina iz dijaspore sto nas pomaze.

Tipolir

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od svoje plate?!
__________________

Jasno da živi od svje plače /plate/ koja mu je ogromna za srpske prilike. Odurna bi bila slična izjava pekara, koji bi izjavio da živi "samo" od korice kruha /hleba/, a ne kaže da ima največu pekarnicu u Europi.
Jasno, ima ih koji žive "samo" od kamata, ali se ne zna da imaju po par miliona Eura u pojedinim bankama.
Ima ih koji žive "samo" od vode, no takvi su vlasnici punionica mineralne vode, i opskrbljuju pola Europe.
Na kraju, nije problem samo u mlađahnom, problem je što takvih imate za izvoz!!!

boban

pre 15 godina

Dinkic lose radi svoj posao .To je ocigledna cinjenica.Ekonomija nazaduje 10 godina.Rezultati su katastrofalni.Dinkic je zaduzen za ekonomiju 10 godina.To je vazno.
Nije vazno kolika mu je plata ili od cega zivi.
Ja bih ga platio milion Eura mesecno da zemlja ima ekonomiju kao Ceska ili Slovacka ili Kina ili Singapur,Cile.
Sta se radi u fudbalu kada tim gubi?Menja se trener.Rezultati su vazni.Oni su losi.Sve ostalo je skretanje paznje sa ogromnog problema.

Titan

pre 15 godina

Sećate li se stana od 60kvm i polovnog auta? Ovo je slično. Nije mu baš dobar pristup. Ako ne zna za sebe da stvori, neće znati ni za drugog. I još nešto, ko laže, taj i krade... U ta ta...

Vlada, NL

pre 15 godina

Ja moram da priznam da su mi posle suze na oci i da su mi se pricinile violine kako sviraju, nakom sto sam procitao Mladjanovu izjavu ("Mladjanovu" s'naglasak molicu lepo - "Mla-DJanovu"). Odmah sam se konsultovao sa nasim sunarodnicima u ekonomskom egzilu ovde u inostranstvu da mu pomognemo donacijama - nema smisla stvarno, covek ubog i gladan... Evo neka otvori ziro-racun i nek iskomunicira sa nama detalje...

mi smo krivi

pre 15 godina

Negde posle 2000. sam ga lično video na Kopu sa snopom hiljadarki u džepu i od tada ne glasam za njegove. Ja živim od plate i nikada tako ne nosim novac. Tako novac nose neki drugi. Problem je za koga glasati? Svi u vlasti i opoziciji su već previše zaprljani. Možda je vreme da narod kolektivno počne da kažnjava i to tako što neće sipati gorivo kod lopova, neće kupovati zastarela i preskupa kola, neće ćutati kada poskupi majonez... Jedino kolektivna svest i dela mogu da daju rezultate. Dok se ponašamo kao ovce, ni pastiri nas neće ispoštovati. Vreme je za nove mlade snage. Sklonimo ove. Sve.

sai baba

pre 15 godina

cuveni primer siromasnog kapitaliste je dodikov sin - covek ima milione na svoje ime, a zivi od oceve plate.

svi zive od neke plate, ali pitanje je koliko se kapitala "krije" iza njih, na njihovo i na imena povezanih lica! a inace vi "vladari" srbije imate pokrivene skoro sve troskove zivota, prevoz, hrana, kopaonici ... plata ostaje za dzeparac, a nije mala.

Vilbor

pre 15 godina

zalosno! ali za razliku od drugih ja mislim da su i ovde novinari krivi... oni stalno pustaju priloge tog Dinkica i njegove monologe. napravite jednom emisiju i dovedite tri obicna coveka iz naroda, jednog preduzetnika, jednog intelektualca i radnika, pa ih pustite da pricaju sa g. ministrom, videcete da on nece imati odgovore na prosta pitanja... u tome je problem... ogroman broj problema u praksi i nespremnost njegovog ministarstva da stvari resava kao i mnogih drugih. to je problem, neznanje i nerad...

Bane

pre 15 godina

To što Dinkić priča nije ništa novo, na to smo već (na žalost) oguglali. Mene brine nešto drugo: Predsednik države nešto kaže (na stranu to što ni njegove floskule više nemaju težinu) a Dinkić ladno preko toga ustvrdi suprotno! (u stilu - ma pusti to što priča predsednik države, JA sam zakon ovde)
Taj se toliko osilio a poznato je da su praktično sve prethodne vlade pale zahvaljujući upravo Dinkiću i njegovoj stranci pri čemu je ta "stranka" uvek bila u svakoj vladi. Ja mislim da će i ovoga puta biti tako i baš me zanima hoće li demokrati opet praviti koaliciju sa G17 ako ovi pređu census ili će G17 hladno u koaliciju sa Tomom i njegovim neoevropejcima?

Jaroslav

pre 15 godina

To što si pokazivao svoj dvosobni stan i što tvrdiš da živiš od plate da sad ne komentarišem jer je to skretanje pažnje. Dinkić i mnogi takozvani experti iz G17+ koji postaju regionalni razvojci treba da završe u zatvoru. ZAŠTO? Zato što su uništili privredu i osiromašili stanovništvo i doveli ga do dužničkog ropstva. I sve to posle Slobodana Miloševića za koga sam mislio da je najgori rušitelj s obzirom na sankcije i rat.

Stipkanje na sve strane

pre 15 godina

"Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama. "

Istina, provereno! I ne samo to, ima toga jos.

ski pas , av, av

pre 15 godina

Kakve ideje?Ne zivi se samo od ideja nego od rada Gospodine Dinkicu....Banka bi trebalo PRIVREMENO da zaduzi one koji rade i na kraju to isplate.

student

pre 15 godina

A svi smo mi veverice i rasli smo na kokosovom orahu. Ma b'ate, pričaj ti šta hoćeš, ja te NIKADA neću glasati. Od srca vam svima želim da NIKADA više ne budete na vlasti, a i ovi opoziciji da NIKADA više ne budu na vlasti. I da svi mi više NIKADA ne pošizimo slušajuću vaše licemerne izjave svakog dana i da vas se NIKADA više ne setimo ni kao loše sećanje. Pfuj!

Kum Spasoje

pre 15 godina

Živim od svoje plate - reče Dinkić. Verujemo ti, verujemo ti. Ovo kao ona scena iz "Ko to tamo peva", moj Miško je vozio i pola kilometra vezanih očiju u rikverc. "Verujemo ti, verujemo ti, nemoj braco ko Boga te molim" - povikaše putnici.
E tako i ovaj Dinkić - i ja živim od svoje plate - verujemo ti, nemoj molim te ko brata, uzmi i malo više samo nemoj da nas ovako uspešno vodiš u ekonomiji. Ako je cena da što pre odeš, uzmi i duplu platu, jeftinije će da prodjemo!

Petar

pre 15 godina

Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama.
Kada ce ova drzava zastiti sebe i svoje zaposlene?
Ne verujete mi? Pitajte bilo kog zaposlenog u bilo kojoj drzavnoj instituciji u kojoj je direktor covek iz G17 i videcete sta ce vam reci.
Treba poslati inspekcije, ispitati svo poslovanje ovih firmi i ukoliko se utvrdi da je bilo necega sto nije po zakonu direktore smesiti u zatvor.
To ja zovem drzava a ne ovo sto je trenutno.
Dok god to ne bude izvrseno niko ne treba da postuje ni jedan zakon u ovoj "nazovi drzavi"

narod

pre 15 godina

Čim se priča o povećanju plata onda bi da deli sudbinu naroda. Samo me zanima da li je od početka krize njegova a i plata poslanika smanjena kao što je smanjena radnicima u mnogim preduzećima. Pri tome ne mislim o rastu kursa već o činjenici da je u preduzećima plata skinuta sa npr 35000 din na 25000 din zbog krize.

Nesreca

pre 15 godina

Dinkic nekom kaze da je demagog!
Bas mene briga da li zivi od plate - covek koji je unistio kompletan bankarski sistem Srbije, poklonio strancima ogromnu narodnu imovinu Beobanke, i sve ostale srpske banke ugasio da bi omogucio otvaranje stranih.

nisam glupa ovca

pre 15 godina

Stajo si iza zatvaranja naših banaka. Ti i tvoji najbliži delili ste licence tkzv stranim bankama. Da li stvarno misliš da smo svi glupi i da verujemo da je bilo samo jedno koferče, da nema slamarica, i da nema računa na nekim pustim ostrvima, ...?

šumadinac

pre 15 godina

kakav je demagog ovaj profesionalni rušitelj prošlih vlada,neka sabere sve porodične prihode za mesec dana,pa neka podeli sa dva jer nema dece,ta polovina je sigurno veca od prihoda prosecne 4-člane porodice,pa neka se onda zamisli ako ima morala, a svi znamo da nema,-napred Tadicu,neka on bude prvi koga ces izbaciti iz vlade

Kursula

pre 15 godina

Napred Dinkicu, treba tovariti ovaj narod. Ko te smao uci tako, kod koga si isao na casove, aj dodji do Kraljeva u fabricke gigante kao sto su Magnohrom koji si licno prodao ti i fabriku vagona da ne spominjem Jasen. Ako budes izasao pred prevarene radnike ja i moja druzina glasmao za tebe, jer samo ti je to vazno legendo!!
Ti si kralj nad kraljevima ali veruj mi - moji sugradjani su gladni- gladni covece u Srbiji jel cujes to. Treba da se svi zapitate odakle to da se uvoze svinje iz Makedonije kao da mi to ne znamo da radimo, ali zaboravio sam vi ste to uvezli da bi ste dobili procenat, reci mi da li gresim jer vam je mala platica. Zadnjih par godina jedno 5 nisam otisao na Kopaonik ali mi je zato drago kad tebe vidim jer znam da neko uziva, pored nas gladnih i zeljnih, ali neces dugo kralju KAD TAD!!!!

Marchelius

pre 15 godina

Ccc... muchenik Dinkic.. zivog da ga okukas... Prosto bi trebalo da imamo razumevanja za ovakvo posteno bice kakav je on.. Stvarno.... Jao, kad ce te vec jednom da odete sa vlasti!!??

konj

pre 15 godina

A da otvorite ziro racun pa da svi malo poguramo? Doduse, mi dole nemamo novaca, odavno smo presli na robnu razmenu, pa od mene neka tegla ajvara, ove godine mi se dobro uprzio.

Dragan

pre 15 godina

Kada ce podneti ostavku?
Ako se vratimo malo u nazad,
Dinkic je je bio ministar finansija tvrdio je da nasa valuta stoji na cvrstim nogama da izvoz nase robe nije vazan sto je suprotno svakoj doktrini ekonomije.U tom periodo priliv deviza od nasih ljudi iz inostranstva je bio vrlo veliki jer nije bila ekonomska kriza.Drugo ako Dinkic zivi od svoje plate ja bih ga pitao za sve malverzacije dok je bio min-finansija primer Kiparska afera,Postanska-stedinica
Narodna-banka kad je sebi dozvolo da udje u trezor banke bez svedoka. Znaci mogao je da radi sta hoce.Sve u svemu to ce jednog dana isplivati na videlo ,a do tada glasajte jos uvek za njihovu partiju?

radmila

pre 15 godina

Dođe mi da plačem nad njegovom sudbinom...samo kad se setim da ni šoljice za kafu nema...
Nego, gospodin ŽIVI od svoje plate - ako je tako, onda mi ne živimo uopšte....

Слађа

pre 15 godina

Ја живим од социјалне помоћи која износи 2200 динара месечно.
Да ли ми верујеш Динкићу ?

mr Qu

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.
(Ronald, 14. novembar 2010 19:09)
Jeste bas je on licno unistio celu Srpsku industriju. Verovatno i vase bure za kiseli kupus probusio.
Nisam glasao za G17 niti cu, ali neki ljudi stvarno preteruju.

vid

pre 15 godina

Ovaj covek govori istinu i vrlo je prevejan.
Od plate kupuje hleb, mleko...znaci citava plata mu ode na to. Sve ostalo kao kola, stan(ovi) su i\ drgih prihoda. Znaci ne laze. Samo istinu ne kaze.

Velika vecina srbijanskih politicara je u srzi korumpirana i nije postena. dok u istinskim demokratskim zemljama vecina politicara veruje u drzavu i praktikuje pravdu i postenje u svom radu.

Zao mi je obicnih ljudi u Srbiji i ne vidim kako ce se to promeniti skoro.

doom

pre 15 godina

ако дотични живи од своје плате онда сам ја власник рудника дијаманата у Африци, јужној.

paragrafi,pa zagrabi

pre 15 godina

Blago tebi, ti mozes da je naplatis, a ja mesecima nikako.
Moracu tvoju malo da uzmem, jer ocigledno ti uzimas moju, a nista neradis.

Ivan

pre 15 godina

A sta ste ocekivali - da ce da kaze da zivi od para koju mu redovno placaju tajkuni za sve poslove koje za njih odradi? Iskreno govoreci mislim da on i ne zna kolika mu je plata.

Rus

pre 15 godina

Odricem se sve svoje pokretne i nepokretne imovine i penzije, naravno, u Mladjinu korist, pod samo jednim uslovom: da g-din Dinkic samo jednu godinu dana svakodnevno slusa ili cita ono sto je on licno govorio ili pisao poslednjih petnaest godina. Čik ??????

laki

pre 15 godina

Jedan od najvecih ******* na Srpskoj politickoj sceni.

Covek je ispod 5% znaci ispod cenzusa ali se slepa uz DS i jos pri tom vodi financije ove zemlje pa to je prosto neverovatno,to samo kod nas moze.Ali svejedno ovo im je svima iz vlasti zadnji mandat jer ako ih i pored svih ovih makinacija,lopovluka i lazi neko zaokruzi na sledecim izborima onda neka nam je bog u pomoci.

Alan Ford

pre 15 godina

Kad Mr Dinkić popije malo vina on postaje čuveni heroj Superhik.
Sledeći "bezbrojne" i nikad iscrpne ideje naše avangardne elite, uskoro ćemo doći do toga da nas naša deca pitaju: "Što je to buter, što je to jaja.."

leskovcanin

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od plate !
Tadic: Ko to može bolje od DS?
Covece kakav maelstrom od *******.. vodi ovu zemlju !!!!!!!
Ja sam glasao za DS ali sam prosle godine video koliko je sati i uspeo da pobegnem u Dansku. U Srbiji su ostali majka i brat koji vode malu trgovinu, danas mi prica na skajpu majka kako ulazi baba sa unukom i sa 20 dinara u novcaniku, kupuje mu smoki a on hoce i lizalicu tursku od 7 dinara, ali baba nema para. Lizalicu je majka moja dala besplatno. Drugi slucaj se desio meni, radio sam u Le u drzavnoh instituciji 10 meseci pren nego da pobegnem, dolazi za vreme uzine cerka moje kolegenice i trazi 20 dinara za uzinu, zena sa magistraturom i 20 godina radnog staza nema da joj da posto platu nismo primili vise od dva meseca u tom trenutku.
PS za sledece izbore placam avion i hotelsku sobu u Kopenhagenu samo da ispravim grsku iz proslosti i ne glasam za DS
Mrzim svaki dan proveden izvan Srbije i daleko od svoje porodice, mrzim DS I G17 i SPS i PUPS zbog toga sto su me naucili da mrzim.
Na tebe je Srbijo mrak pao, dugi mrak...

ne znam ko je toliko glup da poveruje

pre 15 godina

Ovo je bolja izjava od toga da ce dobiti nobelovu nagradu za ekonomiju ili od toga da ce nas kriza zaobici!

nebojsa

pre 15 godina

LJUDI, U ZADNJE VREME CESTO MISLIM DA NAS OVI POLITICARI TOLIKO ZEZAJU,DA NI ONI NISU SVESNI,PA NARAVNO GOSPODINE DINKICU DA ZIVIS OD SVOJE PLATE JER SI TI VEC ODAVNO U EVROPI PA TAKVU PLATU I IMAS ALI SPUSTI SE NA ZEMLJU, MAKAR NA TRENUTAK,TVOJ NAROD JOS UVEK NIJE U EVROPI,CISTA SITNICA PAR MILIONA PREVARENIH LJUDI KOJI JEDVA SASTAVLJAJU KRAJ SA KRAJEM KOJI SU VEROVALI POGRESNIM LJUDIMA!

djak

pre 15 godina

zalosno je da ovakvi ljudi imaju ovoliku medijsku paznju neka on preda imovinsku kartu vama i kaze narodu sta ima ako toliko voli Srbiju ili bi vise voleo da neko to uradi umesto njega ali ako to uradi neko drugi nebi bilo dobro prema tome svi ti velikoSrpski mucenici koji zive samo od plate neka se obrate vama ili bilo kom drugom mnediju i pokazu imovinsku kartu sada i pre nego sto su dosli na vlast pa cemo onda videti kako oni zive od plate i u poziciji i u opoziciji hvala unapred dolazi vreme promena gospodo bolje priznati na vreme i pokajati se

Nemanja

pre 15 godina

Kaže čovek "ima mnogo onih koji žive od svojih plata. Ja spadam u one koji žive samo od plate."

A na njegovu ženu se vodi toliko imanja da je ona 3. ( TREĆI!) veleposednik zemlje u Srbiji.

Bruko i sramoto ovoga naroda.


Ali što je najgore, opet će oni biti u vladi. Odatle pitanje - da li i zaslužujemo bolje?

cika

pre 15 godina

samo cu ti reci -e moj mladjo, ljudi nemaju za hleba a ti pricas o plati tvojoj,******************. pa ti nastavi da pricas veseljace mali.

Dragan

pre 15 godina

Neverovatan bezobrazluk da neko ko je u svemu omasio daje neke prognoze. I za ovu godinu rece 4 milijarde investicija, Zastava je trebalo da bude na 300 hiljada a sada je deset puta manje. SRAMOTA koliko je postao nerealan i nekritican prema svim svojim nebrojenim greskama.

zack

pre 15 godina

Овакве изјаве само потврђују колико је народ ретардиран.

Само се питам, да ли се после оваквих изјава само смеју у себи или чим остану насамо - наглас?!

SPASOVDAN

pre 15 godina

Jedan u placu drugi u klin,i to godinama pevaju istu pesmu.Siti smo ovakve demagogije i bilo bi dobro za ovaj osiromaseni narod da jednom prestanu sa njom.

zlatko59

pre 15 godina

Jao kako cu sad da se uspavam...evo ja ne primam platu redovno, nije neka, skupi se desetak hiljada po mesecu al kad nam je isplate ali me sad toliko ovo pogodilo da hocu da pomognem, makar malo da olaksamo gospodinu ministru....srbijoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jelena

pre 15 godina

Izvinite, a zasto vam je uvek za sve Dinkic kriv. uzmite sudbinu u svoje ruke. Sta mislite gde zivite vi? Ja radim 5 poslova pa imam za zivot, nigde ni u jednoj zemlji vam niko nece doci na vrata i nuditi posao. Morate sami da se pokrenete. 100 000 plata za tako odgovorno mesto je stvarno smesna. I bolesno je da pomocnici koji realno nemaju toliku odgovornost imaju vecu platu od ministara. Da su plate male jesu, ali mora da se radi. I tek ce morati da se radi kada jednog dana udjemo u EU. Izadjite malo van granica pa cete videti kako drugi ljudi zive. Mislim da smo mi previse zasticeni i razmazeni kao nacija.

Dragan

pre 15 godina

Imam dovoljno godina da se setim maja 1980. godine i jednog komentara na TV: "Drug Tito je umro skroman i siromasan kao sto je i ziveo ..."

Vlada

pre 15 godina

Konkurisali za posao u drzavnoj sluzbi sumadinac, sremac, bosanac, vojvodjanin i izbeglica sa Kosova. Od svih njih primili za to mesto primili su clana G17+.

Nevena

pre 15 godina

Direktor institucije u kojoj radim, i jos pet rukovodecih kadrova, su iz G17 i na dnevnoj su vezi s Ministrom Dinkicem. SVI ONI POLOVINU SVOJE PLATE UPLACUJU U KASU STRANKE CIJI JE LIDER G.DIN DINKIC. Da li je na ove plate mislio Ministar?

Zoran-Nemac

pre 15 godina

Zbog tebe i tvojih kolega presrecan sam da ne zivim u SRBIJI! Pod vama,ne hvala!
Tuzan sam zbog tog naroda jer
nema alternative.Ovi iz opozicije su jos gori!
Osim Cede,ali narod u njemu
vidi izdajicu i
"trojanskog konja",pa ga ne glasa,a onda pak radi toga ga (narod)i ne zalim!

Ja verujem gospodinu Dinkiću!

pre 15 godina

I moj generalni, njegovi pomoćnici, njihovi savetnici, savetnikovi koordinatori takodje mesečno životare samo od plate -hrana, komunalije i tako to. Kola ne trebaju, imaju službena, benzin plaćen, putovanja u inostranstvu, računi za mobilne, o trošku države. A primanja od članstva u UO, nadzornim odborima, komisijama za ovo i ono, namenski se troše za porodično letovanje, zimovanje, školarine za decu, garderobu.. E sad, onih glavnih 10% što uleće od sklapanja poslova i javnih tendera uz kredite pod uslovima samo za privilegovane, strogo i najnamenskije se ulažu u biznis i nekretnine. Ako crkne ne daj Bože biznis, tu je rentiranje nekretnina – doći će jednom i crni penzionerski dani.

Dzara

pre 15 godina

Nesporazum izaziva jedno slovo. Naime, nije covek hteo da kaze da zivi od plate, nego od platA, a vi ga sad ovde napadate, stvarno nema smisla.

Nesa

pre 15 godina

Toliko negativnih komentara o Dinkicu, ali nisam video nijedan dokaz o tome da je Dinkic pokrao nesto. Jel moze neko da mi kaze gde i kako se to Dinkic obogatio?
Zar bi neko ko je maznuo milione stvarno ziveo u dvosobnom stanu i vozio neka tamo kola nize klase i ne znam sta vec...osim ako nije mazohista. Ja razumem da Dinkica neko licno ne voli ( u stvari ni to bas ne razumem najbolje - koga boli uvo tamo sta neki politicar radi), ali da mu se stalno nesto negativno pripisuje to ne razumem. Ne valja Vam kada hoce da smanji plate, ne valja kada hoce da poveca...ajde bre ljudi odlucite vec jednom. Nikada, ali nikada u ovoj Srbiji nisam procitao komentar tipa "ja se ne slazem, evo ovako treba da se radi". Stalno neka kritika bre...stalno nesto ne,ne i ne.
Pa kako da se onda radi i stvara, kada se stalno sami saplicemo?

wild duck

pre 15 godina

... ali se zato sjajno provodim na racun naroda, hehehe!!!

Pa dobro ako on zivi samo od plate, zasto onda mene svake zime ne slikaju na Kopaoniku kako se skijam ili zasto ja nemam kucu na Palickom jezeru.

I ja zivim samo od plate pa se jedva sastavljam!

djordje

pre 15 godina

Da li i dalje postoji neko ko veruje ovom čoveku?
Dinkicu vreme je da odes, uplati neku egzoticnu destinaciju od 1000 evra pa idi odavde

Leo Vidal

pre 15 godina

Zanimljivo je da gos'n Dinkic zivi samo od plate! Ja sam mislio da ima dobre honorare sto se muzicke umetnosti i umesnosti tice... Ma briga njega i ako ga najure ako dodje do "radikalne rekonstrukcije vlade", ali srpska rad. rekonstrukcija vlade je sve sem smene ministara i njihovih savetnika...
Mogu da smanje, ili pak povecaju broj resora i cuvene srpske cetvorke potpredsednika vlade, ali sastav ostaje isti...
Kao kada kuvate tursku kafu pa stavite prvo secer, pa kafu, ili obratno... S' obzirom da je u pitanju ista kolicina secera i kafe, dobijate isti napitak, "radikalan", zar ne!?

ion

pre 15 godina

predlazem osnivanje fonda,koji bi pomogao dinkicu da vodi zivot dostojan coveka.
pa ti sa svojom platom nikada neces otici na more,kamo li stici do kopaonika,a kako li ces castiti muzicare...

Sava 013

pre 15 godina

Ti zivis samo do plate?! pa dobro lako je teb i da pricas,tebi je plata preko 100000 a sedis po ceo dan tamo realno nista ne radis jer nniste uradili nista dobro za sada,a moj otac ima platu 22000 din a radi od jutra do mraka i izdrzava celu porodicu,i ne mozemo samo od toga da zivimo,imaj ti platu toliku i zivi samo od nje!

Milos

pre 15 godina

Bravo Dinkicu! Ti si nas najbolji ministar, najvise od svih si uradio i na svojim plecima iznosis teret krize.
Glasacu za g17 i nadam se da ces nam biti na vlasti jos sto godina
Jos jednom bravo!

sram ga bilo

pre 15 godina

Kako ga nije sramota da prica nesto u sta ni deca ne veruju. I cije je varvarinsko polje, zasto je smakao Dejana Jovanovica sa prethodne funkcije, sto ne kaze o cemu se radi, kako vrse zaposljavanje svog uskog kruga rodbine, prijatelje i prijateljica, a diploma (stecena u roku) i znanje i iskustvo nista ne znace. Od mene i svih mojih vise nikada nece dobiti glas a posebno jer cepka Srbiju na regione, zasta je verovatno dobro placen!

ogi

pre 15 godina

Rece Mladja i ostade ziv......bolji vic odavno nisam cuo...kako samo moze tako nesto da izjavi..pa zar misli da ce neko u ovoj zemlji da mu poveruje....Dosta nam je ovih postenih politicara...!!!!

nepoverljiv

pre 15 godina

Dinkic zivi samo od svoje plate a kolika je ona a kolika je plata prosecnog radnika u srbiji koji je imao srecu da uspe da nadje posao a koliko ima ljudi koji nemaju ni za hleb a hocete da dignete plate funkcionerima jedna njihova plata je plata za 6,7 radnika u nekom preduzecu

Ronald

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.

voja

pre 15 godina

Kamo sreće da je tako, da i ti i svi ostali funkcioneri, živite od plate!!!
Nažalost, to je jeftina demagogija.
Svi ste vi korumpirani do guše, plata vam ne služi ni kao džeparac.

rašamon

pre 15 godina

od tvoje plate ministre u ovoj jadnoj zemlji mogu da žive najmanje tri porodice i to kao ljudi. kako te nije sramota da tako nešto kažeš. pa i kamen bi pocrveneo a ti ni da trepneš

masha

pre 15 godina

sta ste sad promenili naslov da bi dinkiceva izjava dobila drugaciji prizvuk. i gde su svi oni nasi ispod prethodnog teksta? cime se sve sluzi ovaj b92... ni rts devedesetih vam nije ravan.

NV

pre 15 godina

od jednog skolskog druga koji radi u vladi, imam informaciju da porodica Dinkic stvarno skromno zivi. Mozete sasuti i drvlje i kamenje i Djindjicu ste to radili dok ga zajedno u grob niste oterali.

Roi Vara

pre 15 godina

Ili mu je plata previsoka ili ne govori istinu... :)
Ali definitivno ima ideju zasto nam ste to prica... pa pocinje predizborna kampanja... :)

Sasa

pre 15 godina

Ovaj je neunistiv. Bio u svakoj vladi i svaku srusio. Tako ce i ovu. Licno nemam nista protiv a na izborima treba dati misljenje i o njemu i o ovom drugom, i nikada vise da ih ne vidimo.

kole

pre 15 godina

Ja živim samo od plate i za razliku većine onih od mnogih zaposlenih u javnim preduzećima svoju platu moram da zaradim. Ako je ne zaradim, nema plate.
Para u budžetu nema ni za plaćanje komunalnih računa vlade. Plate se finansiraju od kredita. Nema mesta povećanju. Ima li neko realan da kaže da nam je privreda toliko bedna da ne zaslužujemo plate ni kolike imamo. Povećanje plata će neminovno dovesti do inflacije.

jeli tebe nekad sramota?

pre 15 godina

Kako ovog tipa nije sramota da se uopste obraca gradjanima. Slusaj ti njega sav pun ideja...Videli smo za ovih deset godina srazmeru tvog idejnog delovanja. Jedina ideja ti je da konstantno budes u vlasti ako moze najbolje dozivotno kao drug Tito. Nisi jedini u vlasti sa tom idejom ali je ti bas vatreno zastupas. Pogledaj rezultate koje si za deset godina ostvario pa reci na osnovu cega te nije sramota za sve sto si ucinio. Posto je sve vlade u kojima je bio srusio sigurno ce to probati i sada. Kako se priblize izbori Mladja polako pocinje da prica kao da je u opoziciji, daje suprotne izjave od svojih lidera (prvo Djindjica pa Kostunice a danas Tadica). Potom rusi vladu, izlazi na izbore sa pricom "nista ne valja, ja bi bolje ali mi ne daju" i umuvava se u neku koalliciju kao veciti ministar za ekonomiju i finansije. Zarad trulih koalicija svaka nova vlada ga ukljuci u rad a posledice pucaju po ledjima gradjana Srbije. Ovaj covek je arhitekta nase ekonomske propasti. Od asistenta se ni ne ocekuje da zna vise ali ne znam zasto se on kao asistent toliko lakta za kljucne finansijske funkcije u drzavi. Za tako nesto je potrebno znanje i iskustvo koje ovaj zavedeni decko nema. Koliko bi jos decenija Mladja hteo da bude ministar i koliko bi mu jos trebalo milijardi evra da baci u vetar. Koliko jos afera treba da se veze za njega i koliko jos Srbija treba da propadne da bi neko uvideo da ovaj covek nije za posao kojeg se tako grcevito drzi. Mislim da su mu ambicije krajnje nekompatibilne sa njegovim znanjem i mogucnostima. Jos kad je rekao da mu je cilj Nobelova nagrada...Ajme crna Srbijo ko sve po tebi gazi.

voja

pre 15 godina

Kamo sreće da je tako, da i ti i svi ostali funkcioneri, živite od plate!!!
Nažalost, to je jeftina demagogija.
Svi ste vi korumpirani do guše, plata vam ne služi ni kao džeparac.

jeli tebe nekad sramota?

pre 15 godina

Kako ovog tipa nije sramota da se uopste obraca gradjanima. Slusaj ti njega sav pun ideja...Videli smo za ovih deset godina srazmeru tvog idejnog delovanja. Jedina ideja ti je da konstantno budes u vlasti ako moze najbolje dozivotno kao drug Tito. Nisi jedini u vlasti sa tom idejom ali je ti bas vatreno zastupas. Pogledaj rezultate koje si za deset godina ostvario pa reci na osnovu cega te nije sramota za sve sto si ucinio. Posto je sve vlade u kojima je bio srusio sigurno ce to probati i sada. Kako se priblize izbori Mladja polako pocinje da prica kao da je u opoziciji, daje suprotne izjave od svojih lidera (prvo Djindjica pa Kostunice a danas Tadica). Potom rusi vladu, izlazi na izbore sa pricom "nista ne valja, ja bi bolje ali mi ne daju" i umuvava se u neku koalliciju kao veciti ministar za ekonomiju i finansije. Zarad trulih koalicija svaka nova vlada ga ukljuci u rad a posledice pucaju po ledjima gradjana Srbije. Ovaj covek je arhitekta nase ekonomske propasti. Od asistenta se ni ne ocekuje da zna vise ali ne znam zasto se on kao asistent toliko lakta za kljucne finansijske funkcije u drzavi. Za tako nesto je potrebno znanje i iskustvo koje ovaj zavedeni decko nema. Koliko bi jos decenija Mladja hteo da bude ministar i koliko bi mu jos trebalo milijardi evra da baci u vetar. Koliko jos afera treba da se veze za njega i koliko jos Srbija treba da propadne da bi neko uvideo da ovaj covek nije za posao kojeg se tako grcevito drzi. Mislim da su mu ambicije krajnje nekompatibilne sa njegovim znanjem i mogucnostima. Jos kad je rekao da mu je cilj Nobelova nagrada...Ajme crna Srbijo ko sve po tebi gazi.

Sava 013

pre 15 godina

Ti zivis samo do plate?! pa dobro lako je teb i da pricas,tebi je plata preko 100000 a sedis po ceo dan tamo realno nista ne radis jer nniste uradili nista dobro za sada,a moj otac ima platu 22000 din a radi od jutra do mraka i izdrzava celu porodicu,i ne mozemo samo od toga da zivimo,imaj ti platu toliku i zivi samo od nje!

Sasa

pre 15 godina

Ovaj je neunistiv. Bio u svakoj vladi i svaku srusio. Tako ce i ovu. Licno nemam nista protiv a na izborima treba dati misljenje i o njemu i o ovom drugom, i nikada vise da ih ne vidimo.

ogi

pre 15 godina

Rece Mladja i ostade ziv......bolji vic odavno nisam cuo...kako samo moze tako nesto da izjavi..pa zar misli da ce neko u ovoj zemlji da mu poveruje....Dosta nam je ovih postenih politicara...!!!!

djordje

pre 15 godina

Da li i dalje postoji neko ko veruje ovom čoveku?
Dinkicu vreme je da odes, uplati neku egzoticnu destinaciju od 1000 evra pa idi odavde

leskovcanin

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od plate !
Tadic: Ko to može bolje od DS?
Covece kakav maelstrom od *******.. vodi ovu zemlju !!!!!!!
Ja sam glasao za DS ali sam prosle godine video koliko je sati i uspeo da pobegnem u Dansku. U Srbiji su ostali majka i brat koji vode malu trgovinu, danas mi prica na skajpu majka kako ulazi baba sa unukom i sa 20 dinara u novcaniku, kupuje mu smoki a on hoce i lizalicu tursku od 7 dinara, ali baba nema para. Lizalicu je majka moja dala besplatno. Drugi slucaj se desio meni, radio sam u Le u drzavnoh instituciji 10 meseci pren nego da pobegnem, dolazi za vreme uzine cerka moje kolegenice i trazi 20 dinara za uzinu, zena sa magistraturom i 20 godina radnog staza nema da joj da posto platu nismo primili vise od dva meseca u tom trenutku.
PS za sledece izbore placam avion i hotelsku sobu u Kopenhagenu samo da ispravim grsku iz proslosti i ne glasam za DS
Mrzim svaki dan proveden izvan Srbije i daleko od svoje porodice, mrzim DS I G17 i SPS i PUPS zbog toga sto su me naucili da mrzim.
Na tebe je Srbijo mrak pao, dugi mrak...

rašamon

pre 15 godina

od tvoje plate ministre u ovoj jadnoj zemlji mogu da žive najmanje tri porodice i to kao ljudi. kako te nije sramota da tako nešto kažeš. pa i kamen bi pocrveneo a ti ni da trepneš

kole

pre 15 godina

Ja živim samo od plate i za razliku većine onih od mnogih zaposlenih u javnim preduzećima svoju platu moram da zaradim. Ako je ne zaradim, nema plate.
Para u budžetu nema ni za plaćanje komunalnih računa vlade. Plate se finansiraju od kredita. Nema mesta povećanju. Ima li neko realan da kaže da nam je privreda toliko bedna da ne zaslužujemo plate ni kolike imamo. Povećanje plata će neminovno dovesti do inflacije.

masha

pre 15 godina

sta ste sad promenili naslov da bi dinkiceva izjava dobila drugaciji prizvuk. i gde su svi oni nasi ispod prethodnog teksta? cime se sve sluzi ovaj b92... ni rts devedesetih vam nije ravan.

Roi Vara

pre 15 godina

Ili mu je plata previsoka ili ne govori istinu... :)
Ali definitivno ima ideju zasto nam ste to prica... pa pocinje predizborna kampanja... :)

Ronald

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.

sram ga bilo

pre 15 godina

Kako ga nije sramota da prica nesto u sta ni deca ne veruju. I cije je varvarinsko polje, zasto je smakao Dejana Jovanovica sa prethodne funkcije, sto ne kaze o cemu se radi, kako vrse zaposljavanje svog uskog kruga rodbine, prijatelje i prijateljica, a diploma (stecena u roku) i znanje i iskustvo nista ne znace. Od mene i svih mojih vise nikada nece dobiti glas a posebno jer cepka Srbiju na regione, zasta je verovatno dobro placen!

doom

pre 15 godina

ако дотични живи од своје плате онда сам ја власник рудника дијаманата у Африци, јужној.

Nenad-EU

pre 15 godina

Licno poznajem par manjih opstinskih funkcionera G17 kojima se u proteklih 7 godina standard, gle cuda fino popravio... toliko fino da sad voze automobile koji su statusni simbol i u razvijenim EU drzavama. To je ta kombi stranka koja sa svojih 5-6% jase ovaj narod 10 godina i u svim postizbornim kalkulacijama od 2000. opet, gle cuda izboksovala sebi sve polozaje u drzavi koji imaju veze sa lovom. Toliko sam se kao gimnazijalac divio ovom coveku davne 2000. da me je sad sramota zbog toga.

Ivan

pre 15 godina

A sta ste ocekivali - da ce da kaze da zivi od para koju mu redovno placaju tajkuni za sve poslove koje za njih odradi? Iskreno govoreci mislim da on i ne zna kolika mu je plata.

Leo Vidal

pre 15 godina

Zanimljivo je da gos'n Dinkic zivi samo od plate! Ja sam mislio da ima dobre honorare sto se muzicke umetnosti i umesnosti tice... Ma briga njega i ako ga najure ako dodje do "radikalne rekonstrukcije vlade", ali srpska rad. rekonstrukcija vlade je sve sem smene ministara i njihovih savetnika...
Mogu da smanje, ili pak povecaju broj resora i cuvene srpske cetvorke potpredsednika vlade, ali sastav ostaje isti...
Kao kada kuvate tursku kafu pa stavite prvo secer, pa kafu, ili obratno... S' obzirom da je u pitanju ista kolicina secera i kafe, dobijate isti napitak, "radikalan", zar ne!?

Слађа

pre 15 godina

Ја живим од социјалне помоћи која износи 2200 динара месечно.
Да ли ми верујеш Динкићу ?

NV

pre 15 godina

od jednog skolskog druga koji radi u vladi, imam informaciju da porodica Dinkic stvarno skromno zivi. Mozete sasuti i drvlje i kamenje i Djindjicu ste to radili dok ga zajedno u grob niste oterali.

Kursula

pre 15 godina

Napred Dinkicu, treba tovariti ovaj narod. Ko te smao uci tako, kod koga si isao na casove, aj dodji do Kraljeva u fabricke gigante kao sto su Magnohrom koji si licno prodao ti i fabriku vagona da ne spominjem Jasen. Ako budes izasao pred prevarene radnike ja i moja druzina glasmao za tebe, jer samo ti je to vazno legendo!!
Ti si kralj nad kraljevima ali veruj mi - moji sugradjani su gladni- gladni covece u Srbiji jel cujes to. Treba da se svi zapitate odakle to da se uvoze svinje iz Makedonije kao da mi to ne znamo da radimo, ali zaboravio sam vi ste to uvezli da bi ste dobili procenat, reci mi da li gresim jer vam je mala platica. Zadnjih par godina jedno 5 nisam otisao na Kopaonik ali mi je zato drago kad tebe vidim jer znam da neko uziva, pored nas gladnih i zeljnih, ali neces dugo kralju KAD TAD!!!!

Nemanja

pre 15 godina

Kaže čovek "ima mnogo onih koji žive od svojih plata. Ja spadam u one koji žive samo od plate."

A na njegovu ženu se vodi toliko imanja da je ona 3. ( TREĆI!) veleposednik zemlje u Srbiji.

Bruko i sramoto ovoga naroda.


Ali što je najgore, opet će oni biti u vladi. Odatle pitanje - da li i zaslužujemo bolje?

konj

pre 15 godina

A da otvorite ziro racun pa da svi malo poguramo? Doduse, mi dole nemamo novaca, odavno smo presli na robnu razmenu, pa od mene neka tegla ajvara, ove godine mi se dobro uprzio.

mi smo krivi

pre 15 godina

Negde posle 2000. sam ga lično video na Kopu sa snopom hiljadarki u džepu i od tada ne glasam za njegove. Ja živim od plate i nikada tako ne nosim novac. Tako novac nose neki drugi. Problem je za koga glasati? Svi u vlasti i opoziciji su već previše zaprljani. Možda je vreme da narod kolektivno počne da kažnjava i to tako što neće sipati gorivo kod lopova, neće kupovati zastarela i preskupa kola, neće ćutati kada poskupi majonez... Jedino kolektivna svest i dela mogu da daju rezultate. Dok se ponašamo kao ovce, ni pastiri nas neće ispoštovati. Vreme je za nove mlade snage. Sklonimo ove. Sve.

Dragan

pre 15 godina

Imam dovoljno godina da se setim maja 1980. godine i jednog komentara na TV: "Drug Tito je umro skroman i siromasan kao sto je i ziveo ..."

vid

pre 15 godina

Ovaj covek govori istinu i vrlo je prevejan.
Od plate kupuje hleb, mleko...znaci citava plata mu ode na to. Sve ostalo kao kola, stan(ovi) su i\ drgih prihoda. Znaci ne laze. Samo istinu ne kaze.

Velika vecina srbijanskih politicara je u srzi korumpirana i nije postena. dok u istinskim demokratskim zemljama vecina politicara veruje u drzavu i praktikuje pravdu i postenje u svom radu.

Zao mi je obicnih ljudi u Srbiji i ne vidim kako ce se to promeniti skoro.

radmila

pre 15 godina

Dođe mi da plačem nad njegovom sudbinom...samo kad se setim da ni šoljice za kafu nema...
Nego, gospodin ŽIVI od svoje plate - ako je tako, onda mi ne živimo uopšte....

nepoverljiv

pre 15 godina

Dinkic zivi samo od svoje plate a kolika je ona a kolika je plata prosecnog radnika u srbiji koji je imao srecu da uspe da nadje posao a koliko ima ljudi koji nemaju ni za hleb a hocete da dignete plate funkcionerima jedna njihova plata je plata za 6,7 radnika u nekom preduzecu

zack

pre 15 godina

Овакве изјаве само потврђују колико је народ ретардиран.

Само се питам, да ли се после оваквих изјава само смеју у себи или чим остану насамо - наглас?!

Petar

pre 15 godina

Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama.
Kada ce ova drzava zastiti sebe i svoje zaposlene?
Ne verujete mi? Pitajte bilo kog zaposlenog u bilo kojoj drzavnoj instituciji u kojoj je direktor covek iz G17 i videcete sta ce vam reci.
Treba poslati inspekcije, ispitati svo poslovanje ovih firmi i ukoliko se utvrdi da je bilo necega sto nije po zakonu direktore smesiti u zatvor.
To ja zovem drzava a ne ovo sto je trenutno.
Dok god to ne bude izvrseno niko ne treba da postuje ni jedan zakon u ovoj "nazovi drzavi"

Milos

pre 15 godina

Bravo Dinkicu! Ti si nas najbolji ministar, najvise od svih si uradio i na svojim plecima iznosis teret krize.
Glasacu za g17 i nadam se da ces nam biti na vlasti jos sto godina
Jos jednom bravo!

boban

pre 15 godina

Dinkic lose radi svoj posao .To je ocigledna cinjenica.Ekonomija nazaduje 10 godina.Rezultati su katastrofalni.Dinkic je zaduzen za ekonomiju 10 godina.To je vazno.
Nije vazno kolika mu je plata ili od cega zivi.
Ja bih ga platio milion Eura mesecno da zemlja ima ekonomiju kao Ceska ili Slovacka ili Kina ili Singapur,Cile.
Sta se radi u fudbalu kada tim gubi?Menja se trener.Rezultati su vazni.Oni su losi.Sve ostalo je skretanje paznje sa ogromnog problema.

Stipkanje na sve strane

pre 15 godina

"Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama. "

Istina, provereno! I ne samo to, ima toga jos.

laki

pre 15 godina

Jedan od najvecih ******* na Srpskoj politickoj sceni.

Covek je ispod 5% znaci ispod cenzusa ali se slepa uz DS i jos pri tom vodi financije ove zemlje pa to je prosto neverovatno,to samo kod nas moze.Ali svejedno ovo im je svima iz vlasti zadnji mandat jer ako ih i pored svih ovih makinacija,lopovluka i lazi neko zaokruzi na sledecim izborima onda neka nam je bog u pomoci.

nebojsa

pre 15 godina

LJUDI, U ZADNJE VREME CESTO MISLIM DA NAS OVI POLITICARI TOLIKO ZEZAJU,DA NI ONI NISU SVESNI,PA NARAVNO GOSPODINE DINKICU DA ZIVIS OD SVOJE PLATE JER SI TI VEC ODAVNO U EVROPI PA TAKVU PLATU I IMAS ALI SPUSTI SE NA ZEMLJU, MAKAR NA TRENUTAK,TVOJ NAROD JOS UVEK NIJE U EVROPI,CISTA SITNICA PAR MILIONA PREVARENIH LJUDI KOJI JEDVA SASTAVLJAJU KRAJ SA KRAJEM KOJI SU VEROVALI POGRESNIM LJUDIMA!

Dragan

pre 15 godina

Kada ce podneti ostavku?
Ako se vratimo malo u nazad,
Dinkic je je bio ministar finansija tvrdio je da nasa valuta stoji na cvrstim nogama da izvoz nase robe nije vazan sto je suprotno svakoj doktrini ekonomije.U tom periodo priliv deviza od nasih ljudi iz inostranstva je bio vrlo veliki jer nije bila ekonomska kriza.Drugo ako Dinkic zivi od svoje plate ja bih ga pitao za sve malverzacije dok je bio min-finansija primer Kiparska afera,Postanska-stedinica
Narodna-banka kad je sebi dozvolo da udje u trezor banke bez svedoka. Znaci mogao je da radi sta hoce.Sve u svemu to ce jednog dana isplivati na videlo ,a do tada glasajte jos uvek za njihovu partiju?

šumadinac

pre 15 godina

kakav je demagog ovaj profesionalni rušitelj prošlih vlada,neka sabere sve porodične prihode za mesec dana,pa neka podeli sa dva jer nema dece,ta polovina je sigurno veca od prihoda prosecne 4-člane porodice,pa neka se onda zamisli ako ima morala, a svi znamo da nema,-napred Tadicu,neka on bude prvi koga ces izbaciti iz vlade

nisam glupa ovca

pre 15 godina

Stajo si iza zatvaranja naših banaka. Ti i tvoji najbliži delili ste licence tkzv stranim bankama. Da li stvarno misliš da smo svi glupi i da verujemo da je bilo samo jedno koferče, da nema slamarica, i da nema računa na nekim pustim ostrvima, ...?

Marchelius

pre 15 godina

Ccc... muchenik Dinkic.. zivog da ga okukas... Prosto bi trebalo da imamo razumevanja za ovakvo posteno bice kakav je on.. Stvarno.... Jao, kad ce te vec jednom da odete sa vlasti!!??

paragrafi,pa zagrabi

pre 15 godina

Blago tebi, ti mozes da je naplatis, a ja mesecima nikako.
Moracu tvoju malo da uzmem, jer ocigledno ti uzimas moju, a nista neradis.

ne znam ko je toliko glup da poveruje

pre 15 godina

Ovo je bolja izjava od toga da ce dobiti nobelovu nagradu za ekonomiju ili od toga da ce nas kriza zaobici!

Rus

pre 15 godina

Odricem se sve svoje pokretne i nepokretne imovine i penzije, naravno, u Mladjinu korist, pod samo jednim uslovom: da g-din Dinkic samo jednu godinu dana svakodnevno slusa ili cita ono sto je on licno govorio ili pisao poslednjih petnaest godina. Čik ??????

Nesreca

pre 15 godina

Dinkic nekom kaze da je demagog!
Bas mene briga da li zivi od plate - covek koji je unistio kompletan bankarski sistem Srbije, poklonio strancima ogromnu narodnu imovinu Beobanke, i sve ostale srpske banke ugasio da bi omogucio otvaranje stranih.

Titan

pre 15 godina

Sećate li se stana od 60kvm i polovnog auta? Ovo je slično. Nije mu baš dobar pristup. Ako ne zna za sebe da stvori, neće znati ni za drugog. I još nešto, ko laže, taj i krade... U ta ta...

Alan Ford

pre 15 godina

Kad Mr Dinkić popije malo vina on postaje čuveni heroj Superhik.
Sledeći "bezbrojne" i nikad iscrpne ideje naše avangardne elite, uskoro ćemo doći do toga da nas naša deca pitaju: "Što je to buter, što je to jaja.."

Vilbor

pre 15 godina

zalosno! ali za razliku od drugih ja mislim da su i ovde novinari krivi... oni stalno pustaju priloge tog Dinkica i njegove monologe. napravite jednom emisiju i dovedite tri obicna coveka iz naroda, jednog preduzetnika, jednog intelektualca i radnika, pa ih pustite da pricaju sa g. ministrom, videcete da on nece imati odgovore na prosta pitanja... u tome je problem... ogroman broj problema u praksi i nespremnost njegovog ministarstva da stvari resava kao i mnogih drugih. to je problem, neznanje i nerad...

Nevena

pre 15 godina

Direktor institucije u kojoj radim, i jos pet rukovodecih kadrova, su iz G17 i na dnevnoj su vezi s Ministrom Dinkicem. SVI ONI POLOVINU SVOJE PLATE UPLACUJU U KASU STRANKE CIJI JE LIDER G.DIN DINKIC. Da li je na ove plate mislio Ministar?

wild duck

pre 15 godina

... ali se zato sjajno provodim na racun naroda, hehehe!!!

Pa dobro ako on zivi samo od plate, zasto onda mene svake zime ne slikaju na Kopaoniku kako se skijam ili zasto ja nemam kucu na Palickom jezeru.

I ja zivim samo od plate pa se jedva sastavljam!

Vlada

pre 15 godina

Konkurisali za posao u drzavnoj sluzbi sumadinac, sremac, bosanac, vojvodjanin i izbeglica sa Kosova. Od svih njih primili za to mesto primili su clana G17+.

Ja verujem gospodinu Dinkiću!

pre 15 godina

I moj generalni, njegovi pomoćnici, njihovi savetnici, savetnikovi koordinatori takodje mesečno životare samo od plate -hrana, komunalije i tako to. Kola ne trebaju, imaju službena, benzin plaćen, putovanja u inostranstvu, računi za mobilne, o trošku države. A primanja od članstva u UO, nadzornim odborima, komisijama za ovo i ono, namenski se troše za porodično letovanje, zimovanje, školarine za decu, garderobu.. E sad, onih glavnih 10% što uleće od sklapanja poslova i javnih tendera uz kredite pod uslovima samo za privilegovane, strogo i najnamenskije se ulažu u biznis i nekretnine. Ako crkne ne daj Bože biznis, tu je rentiranje nekretnina – doći će jednom i crni penzionerski dani.

student

pre 15 godina

A svi smo mi veverice i rasli smo na kokosovom orahu. Ma b'ate, pričaj ti šta hoćeš, ja te NIKADA neću glasati. Od srca vam svima želim da NIKADA više ne budete na vlasti, a i ovi opoziciji da NIKADA više ne budu na vlasti. I da svi mi više NIKADA ne pošizimo slušajuću vaše licemerne izjave svakog dana i da vas se NIKADA više ne setimo ni kao loše sećanje. Pfuj!

Bane

pre 15 godina

To što Dinkić priča nije ništa novo, na to smo već (na žalost) oguglali. Mene brine nešto drugo: Predsednik države nešto kaže (na stranu to što ni njegove floskule više nemaju težinu) a Dinkić ladno preko toga ustvrdi suprotno! (u stilu - ma pusti to što priča predsednik države, JA sam zakon ovde)
Taj se toliko osilio a poznato je da su praktično sve prethodne vlade pale zahvaljujući upravo Dinkiću i njegovoj stranci pri čemu je ta "stranka" uvek bila u svakoj vladi. Ja mislim da će i ovoga puta biti tako i baš me zanima hoće li demokrati opet praviti koaliciju sa G17 ako ovi pređu census ili će G17 hladno u koaliciju sa Tomom i njegovim neoevropejcima?

Dragan

pre 15 godina

Neverovatan bezobrazluk da neko ko je u svemu omasio daje neke prognoze. I za ovu godinu rece 4 milijarde investicija, Zastava je trebalo da bude na 300 hiljada a sada je deset puta manje. SRAMOTA koliko je postao nerealan i nekritican prema svim svojim nebrojenim greskama.

cika

pre 15 godina

samo cu ti reci -e moj mladjo, ljudi nemaju za hleba a ti pricas o plati tvojoj,******************. pa ti nastavi da pricas veseljace mali.

Kum Spasoje

pre 15 godina

Živim od svoje plate - reče Dinkić. Verujemo ti, verujemo ti. Ovo kao ona scena iz "Ko to tamo peva", moj Miško je vozio i pola kilometra vezanih očiju u rikverc. "Verujemo ti, verujemo ti, nemoj braco ko Boga te molim" - povikaše putnici.
E tako i ovaj Dinkić - i ja živim od svoje plate - verujemo ti, nemoj molim te ko brata, uzmi i malo više samo nemoj da nas ovako uspešno vodiš u ekonomiji. Ako je cena da što pre odeš, uzmi i duplu platu, jeftinije će da prodjemo!

Igor

pre 15 godina

HAHAHHAHAHHAHAHAHA Pa ovaj čovek je odneo zastavicu , koje smo mi ovce kad dozvoljavamo da nas ovaj ovako voza ! Strašno ! E pa bogami , moja familija neće da glasa za demokrate a familija mi velika !

Dzara

pre 15 godina

Nesporazum izaziva jedno slovo. Naime, nije covek hteo da kaze da zivi od plate, nego od platA, a vi ga sad ovde napadate, stvarno nema smisla.

sai baba

pre 15 godina

cuveni primer siromasnog kapitaliste je dodikov sin - covek ima milione na svoje ime, a zivi od oceve plate.

svi zive od neke plate, ali pitanje je koliko se kapitala "krije" iza njih, na njihovo i na imena povezanih lica! a inace vi "vladari" srbije imate pokrivene skoro sve troskove zivota, prevoz, hrana, kopaonici ... plata ostaje za dzeparac, a nije mala.

Vlada, NL

pre 15 godina

Ja moram da priznam da su mi posle suze na oci i da su mi se pricinile violine kako sviraju, nakom sto sam procitao Mladjanovu izjavu ("Mladjanovu" s'naglasak molicu lepo - "Mla-DJanovu"). Odmah sam se konsultovao sa nasim sunarodnicima u ekonomskom egzilu ovde u inostranstvu da mu pomognemo donacijama - nema smisla stvarno, covek ubog i gladan... Evo neka otvori ziro-racun i nek iskomunicira sa nama detalje...

ion

pre 15 godina

predlazem osnivanje fonda,koji bi pomogao dinkicu da vodi zivot dostojan coveka.
pa ti sa svojom platom nikada neces otici na more,kamo li stici do kopaonika,a kako li ces castiti muzicare...

Z

pre 15 godina

Kako uspevas sve s jednom platom?? Pa ti mora da si bas neki "snalazljiv" cova... Mojoj familiji nije dosta ni pune dve plate, + rodbina iz dijaspore sto nas pomaze.

djak

pre 15 godina

zalosno je da ovakvi ljudi imaju ovoliku medijsku paznju neka on preda imovinsku kartu vama i kaze narodu sta ima ako toliko voli Srbiju ili bi vise voleo da neko to uradi umesto njega ali ako to uradi neko drugi nebi bilo dobro prema tome svi ti velikoSrpski mucenici koji zive samo od plate neka se obrate vama ili bilo kom drugom mnediju i pokazu imovinsku kartu sada i pre nego sto su dosli na vlast pa cemo onda videti kako oni zive od plate i u poziciji i u opoziciji hvala unapred dolazi vreme promena gospodo bolje priznati na vreme i pokajati se

mr Qu

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.
(Ronald, 14. novembar 2010 19:09)
Jeste bas je on licno unistio celu Srpsku industriju. Verovatno i vase bure za kiseli kupus probusio.
Nisam glasao za G17 niti cu, ali neki ljudi stvarno preteruju.

Tipolir

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od svoje plate?!
__________________

Jasno da živi od svje plače /plate/ koja mu je ogromna za srpske prilike. Odurna bi bila slična izjava pekara, koji bi izjavio da živi "samo" od korice kruha /hleba/, a ne kaže da ima največu pekarnicu u Europi.
Jasno, ima ih koji žive "samo" od kamata, ali se ne zna da imaju po par miliona Eura u pojedinim bankama.
Ima ih koji žive "samo" od vode, no takvi su vlasnici punionica mineralne vode, i opskrbljuju pola Europe.
Na kraju, nije problem samo u mlađahnom, problem je što takvih imate za izvoz!!!

erna

pre 15 godina

Ovaj covek postaje komedijas. U stvari odavno je postao. Uvek pred izbore izmisli neku pricu, ovaj put satro regioni Srbije. Kako mu bre polazi za rukom? Pun si kesha i vila, I jos trosis lovu sa jednog ostrva.

zlatko59

pre 15 godina

Jao kako cu sad da se uspavam...evo ja ne primam platu redovno, nije neka, skupi se desetak hiljada po mesecu al kad nam je isplate ali me sad toliko ovo pogodilo da hocu da pomognem, makar malo da olaksamo gospodinu ministru....srbijoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaroslav

pre 15 godina

To što si pokazivao svoj dvosobni stan i što tvrdiš da živiš od plate da sad ne komentarišem jer je to skretanje pažnje. Dinkić i mnogi takozvani experti iz G17+ koji postaju regionalni razvojci treba da završe u zatvoru. ZAŠTO? Zato što su uništili privredu i osiromašili stanovništvo i doveli ga do dužničkog ropstva. I sve to posle Slobodana Miloševića za koga sam mislio da je najgori rušitelj s obzirom na sankcije i rat.

narod

pre 15 godina

Čim se priča o povećanju plata onda bi da deli sudbinu naroda. Samo me zanima da li je od početka krize njegova a i plata poslanika smanjena kao što je smanjena radnicima u mnogim preduzećima. Pri tome ne mislim o rastu kursa već o činjenici da je u preduzećima plata skinuta sa npr 35000 din na 25000 din zbog krize.

Jelena

pre 15 godina

Izvinite, a zasto vam je uvek za sve Dinkic kriv. uzmite sudbinu u svoje ruke. Sta mislite gde zivite vi? Ja radim 5 poslova pa imam za zivot, nigde ni u jednoj zemlji vam niko nece doci na vrata i nuditi posao. Morate sami da se pokrenete. 100 000 plata za tako odgovorno mesto je stvarno smesna. I bolesno je da pomocnici koji realno nemaju toliku odgovornost imaju vecu platu od ministara. Da su plate male jesu, ali mora da se radi. I tek ce morati da se radi kada jednog dana udjemo u EU. Izadjite malo van granica pa cete videti kako drugi ljudi zive. Mislim da smo mi previse zasticeni i razmazeni kao nacija.

SPASOVDAN

pre 15 godina

Jedan u placu drugi u klin,i to godinama pevaju istu pesmu.Siti smo ovakve demagogije i bilo bi dobro za ovaj osiromaseni narod da jednom prestanu sa njom.

Bojan

pre 15 godina

Dinkic je jedini koji je bio na vlasti SVE VREME od petog OktobrA 2000. Godine, I za vreme Djindjiceve vlade, za vreme Zivkoviceve vlade, za vreme prve Kostunicine vlade, za vreme druge Kostunicine vlade, za vreme ove (kako se zove premijer?) vlade...Sramota za narod, sramota za ljude koji ne shvataju kako manipulisu njihovim parama, vremenom i zovotima!

Nesa

pre 15 godina

Toliko negativnih komentara o Dinkicu, ali nisam video nijedan dokaz o tome da je Dinkic pokrao nesto. Jel moze neko da mi kaze gde i kako se to Dinkic obogatio?
Zar bi neko ko je maznuo milione stvarno ziveo u dvosobnom stanu i vozio neka tamo kola nize klase i ne znam sta vec...osim ako nije mazohista. Ja razumem da Dinkica neko licno ne voli ( u stvari ni to bas ne razumem najbolje - koga boli uvo tamo sta neki politicar radi), ali da mu se stalno nesto negativno pripisuje to ne razumem. Ne valja Vam kada hoce da smanji plate, ne valja kada hoce da poveca...ajde bre ljudi odlucite vec jednom. Nikada, ali nikada u ovoj Srbiji nisam procitao komentar tipa "ja se ne slazem, evo ovako treba da se radi". Stalno neka kritika bre...stalno nesto ne,ne i ne.
Pa kako da se onda radi i stvara, kada se stalno sami saplicemo?

kiza

pre 15 godina

procitah jedan komentar gde se lik pita kako mladju nije sramota - ok koga bre sramota pa mi smo dosli njih da gledamo - svi smo mi i nastali posle sramote

Zoran-Nemac

pre 15 godina

Zbog tebe i tvojih kolega presrecan sam da ne zivim u SRBIJI! Pod vama,ne hvala!
Tuzan sam zbog tog naroda jer
nema alternative.Ovi iz opozicije su jos gori!
Osim Cede,ali narod u njemu
vidi izdajicu i
"trojanskog konja",pa ga ne glasa,a onda pak radi toga ga (narod)i ne zalim!

visibaba

pre 15 godina

Eto jos jednog dokaza da je nesposoban. Djelic, Ceda, Canak i ostali pajdasi imaju milione, nisu ministri I ZIVE SAMO OD PLATE.

karmela

pre 15 godina

Tadicu urazumi se!Sklanjaj ovo cudo od asistenta ,i dipl.Minhauzena ,da vise ne dize pritisak naciji.Njegove izjave ne treba uzimati u obzir,ali ako pljune na ono sto je prethodno rekao Predsednik zemlje,e onda ga treba skloniti za primer drugima. Ja bih tako uradila, a ti kako hoces!

ski pas , av, av

pre 15 godina

Kakve ideje?Ne zivi se samo od ideja nego od rada Gospodine Dinkicu....Banka bi trebalo PRIVREMENO da zaduzi one koji rade i na kraju to isplate.

DARKO

pre 15 godina

unapred izvinjeje vasem mediju...ako gospodin D zivi od svoje plate tzv. onda stvarno ljudi u ovoj nasoj drzavici izmisljaju da lose i tesko zive...npr. ja i moji najmiliji ne mozemo i uz sav trud moguci a malo dadamo i nemoguce i pomesamo sa cudima ne sastavljamo kraj sa beskrajem..pisem bajkovito jer u njima jedino prezivljavamo...samo napred bez patetike i realnosti i prezivecemo.....nekako jel

G

pre 15 godina

Imao sam prilike da upoznam dve devojke koje su u G17+. Jedna je gradski odbornik a druga radi za stranku u centrali i dobija neku platu od stranke. Malo popricali ali dovooljno da se coveku prevrne zeludac. Koji je to stepen slihtanja Dinkicu i obozavanja ne mozete verovati. Prema njihovoj prici Dinkic je mnogo dobar covek i oci mi sijaju kada svira gitaru. Fuj :-S Poenta price je da se takvi ljudi insertuju u drzavne institucije i u "najboljem" njihovom i duhu stranke G17 parazitiraju na nas racun.

гром

pre 15 godina

Ко код својих очију није слеп, својих ушију није глув и ко год са и најмање оним што му је у глави остало дума, здумао га је.
Па нека и ради онако како га је и издумао.
Ал' нека и зна да га је он здумао и урадио и нека не криви друге, не кука другима над раком, него нека ѕапочне са копањем сопствене.
Срам нас да буде свега што нисмо урадили. Али треба се знати и срамити.
Баш смо *****! Само, за потврду, нема ко да пусти воду, па да се и утврди.

NV

pre 15 godina

od jednog skolskog druga koji radi u vladi, imam informaciju da porodica Dinkic stvarno skromno zivi. Mozete sasuti i drvlje i kamenje i Djindjicu ste to radili dok ga zajedno u grob niste oterali.

Milos

pre 15 godina

Bravo Dinkicu! Ti si nas najbolji ministar, najvise od svih si uradio i na svojim plecima iznosis teret krize.
Glasacu za g17 i nadam se da ces nam biti na vlasti jos sto godina
Jos jednom bravo!

Nesa

pre 15 godina

Toliko negativnih komentara o Dinkicu, ali nisam video nijedan dokaz o tome da je Dinkic pokrao nesto. Jel moze neko da mi kaze gde i kako se to Dinkic obogatio?
Zar bi neko ko je maznuo milione stvarno ziveo u dvosobnom stanu i vozio neka tamo kola nize klase i ne znam sta vec...osim ako nije mazohista. Ja razumem da Dinkica neko licno ne voli ( u stvari ni to bas ne razumem najbolje - koga boli uvo tamo sta neki politicar radi), ali da mu se stalno nesto negativno pripisuje to ne razumem. Ne valja Vam kada hoce da smanji plate, ne valja kada hoce da poveca...ajde bre ljudi odlucite vec jednom. Nikada, ali nikada u ovoj Srbiji nisam procitao komentar tipa "ja se ne slazem, evo ovako treba da se radi". Stalno neka kritika bre...stalno nesto ne,ne i ne.
Pa kako da se onda radi i stvara, kada se stalno sami saplicemo?

Jelena

pre 15 godina

Izvinite, a zasto vam je uvek za sve Dinkic kriv. uzmite sudbinu u svoje ruke. Sta mislite gde zivite vi? Ja radim 5 poslova pa imam za zivot, nigde ni u jednoj zemlji vam niko nece doci na vrata i nuditi posao. Morate sami da se pokrenete. 100 000 plata za tako odgovorno mesto je stvarno smesna. I bolesno je da pomocnici koji realno nemaju toliku odgovornost imaju vecu platu od ministara. Da su plate male jesu, ali mora da se radi. I tek ce morati da se radi kada jednog dana udjemo u EU. Izadjite malo van granica pa cete videti kako drugi ljudi zive. Mislim da smo mi previse zasticeni i razmazeni kao nacija.

mr Qu

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.
(Ronald, 14. novembar 2010 19:09)
Jeste bas je on licno unistio celu Srpsku industriju. Verovatno i vase bure za kiseli kupus probusio.
Nisam glasao za G17 niti cu, ali neki ljudi stvarno preteruju.

Zoran-Nemac

pre 15 godina

Zbog tebe i tvojih kolega presrecan sam da ne zivim u SRBIJI! Pod vama,ne hvala!
Tuzan sam zbog tog naroda jer
nema alternative.Ovi iz opozicije su jos gori!
Osim Cede,ali narod u njemu
vidi izdajicu i
"trojanskog konja",pa ga ne glasa,a onda pak radi toga ga (narod)i ne zalim!

Sava 013

pre 15 godina

Ti zivis samo do plate?! pa dobro lako je teb i da pricas,tebi je plata preko 100000 a sedis po ceo dan tamo realno nista ne radis jer nniste uradili nista dobro za sada,a moj otac ima platu 22000 din a radi od jutra do mraka i izdrzava celu porodicu,i ne mozemo samo od toga da zivimo,imaj ti platu toliku i zivi samo od nje!

Ronald

pre 15 godina

Kakva je to ideja kad si stavio katanac na celu industriju, kad u skoro svakom gradu korov raste po fabrickim halama, a u bajke kako Dinkic zivi samo od plate,vidimo bivse ministre,od Beka do Vlahovica kako su ziveli samo od plate. I siguran sam da nema tog marketinga i slogana da me prevari da izadjem i da dam bilo kome moj glas na sledecim izborima. Mozete samo da plasite ljude otkazima ako ne izadju na izbore i daju glas kako gazda-profiter kaze. Verovatno u ideje spadaju vakcine ministra zdravlja,hirurski zahvat u Nemackoj, satelit, Luku Beograd,Salford.

jeli tebe nekad sramota?

pre 15 godina

Kako ovog tipa nije sramota da se uopste obraca gradjanima. Slusaj ti njega sav pun ideja...Videli smo za ovih deset godina srazmeru tvog idejnog delovanja. Jedina ideja ti je da konstantno budes u vlasti ako moze najbolje dozivotno kao drug Tito. Nisi jedini u vlasti sa tom idejom ali je ti bas vatreno zastupas. Pogledaj rezultate koje si za deset godina ostvario pa reci na osnovu cega te nije sramota za sve sto si ucinio. Posto je sve vlade u kojima je bio srusio sigurno ce to probati i sada. Kako se priblize izbori Mladja polako pocinje da prica kao da je u opoziciji, daje suprotne izjave od svojih lidera (prvo Djindjica pa Kostunice a danas Tadica). Potom rusi vladu, izlazi na izbore sa pricom "nista ne valja, ja bi bolje ali mi ne daju" i umuvava se u neku koalliciju kao veciti ministar za ekonomiju i finansije. Zarad trulih koalicija svaka nova vlada ga ukljuci u rad a posledice pucaju po ledjima gradjana Srbije. Ovaj covek je arhitekta nase ekonomske propasti. Od asistenta se ni ne ocekuje da zna vise ali ne znam zasto se on kao asistent toliko lakta za kljucne finansijske funkcije u drzavi. Za tako nesto je potrebno znanje i iskustvo koje ovaj zavedeni decko nema. Koliko bi jos decenija Mladja hteo da bude ministar i koliko bi mu jos trebalo milijardi evra da baci u vetar. Koliko jos afera treba da se veze za njega i koliko jos Srbija treba da propadne da bi neko uvideo da ovaj covek nije za posao kojeg se tako grcevito drzi. Mislim da su mu ambicije krajnje nekompatibilne sa njegovim znanjem i mogucnostima. Jos kad je rekao da mu je cilj Nobelova nagrada...Ajme crna Srbijo ko sve po tebi gazi.

Ivan

pre 15 godina

A sta ste ocekivali - da ce da kaze da zivi od para koju mu redovno placaju tajkuni za sve poslove koje za njih odradi? Iskreno govoreci mislim da on i ne zna kolika mu je plata.

Слађа

pre 15 godina

Ја живим од социјалне помоћи која износи 2200 динара месечно.
Да ли ми верујеш Динкићу ?

šumadinac

pre 15 godina

kakav je demagog ovaj profesionalni rušitelj prošlih vlada,neka sabere sve porodične prihode za mesec dana,pa neka podeli sa dva jer nema dece,ta polovina je sigurno veca od prihoda prosecne 4-člane porodice,pa neka se onda zamisli ako ima morala, a svi znamo da nema,-napred Tadicu,neka on bude prvi koga ces izbaciti iz vlade

sram ga bilo

pre 15 godina

Kako ga nije sramota da prica nesto u sta ni deca ne veruju. I cije je varvarinsko polje, zasto je smakao Dejana Jovanovica sa prethodne funkcije, sto ne kaze o cemu se radi, kako vrse zaposljavanje svog uskog kruga rodbine, prijatelje i prijateljica, a diploma (stecena u roku) i znanje i iskustvo nista ne znace. Od mene i svih mojih vise nikada nece dobiti glas a posebno jer cepka Srbiju na regione, zasta je verovatno dobro placen!

masha

pre 15 godina

sta ste sad promenili naslov da bi dinkiceva izjava dobila drugaciji prizvuk. i gde su svi oni nasi ispod prethodnog teksta? cime se sve sluzi ovaj b92... ni rts devedesetih vam nije ravan.

Sasa

pre 15 godina

Ovaj je neunistiv. Bio u svakoj vladi i svaku srusio. Tako ce i ovu. Licno nemam nista protiv a na izborima treba dati misljenje i o njemu i o ovom drugom, i nikada vise da ih ne vidimo.

Roi Vara

pre 15 godina

Ili mu je plata previsoka ili ne govori istinu... :)
Ali definitivno ima ideju zasto nam ste to prica... pa pocinje predizborna kampanja... :)

voja

pre 15 godina

Kamo sreće da je tako, da i ti i svi ostali funkcioneri, živite od plate!!!
Nažalost, to je jeftina demagogija.
Svi ste vi korumpirani do guše, plata vam ne služi ni kao džeparac.

rašamon

pre 15 godina

od tvoje plate ministre u ovoj jadnoj zemlji mogu da žive najmanje tri porodice i to kao ljudi. kako te nije sramota da tako nešto kažeš. pa i kamen bi pocrveneo a ti ni da trepneš

djordje

pre 15 godina

Da li i dalje postoji neko ko veruje ovom čoveku?
Dinkicu vreme je da odes, uplati neku egzoticnu destinaciju od 1000 evra pa idi odavde

Dragan

pre 15 godina

Imam dovoljno godina da se setim maja 1980. godine i jednog komentara na TV: "Drug Tito je umro skroman i siromasan kao sto je i ziveo ..."

leskovcanin

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od plate !
Tadic: Ko to može bolje od DS?
Covece kakav maelstrom od *******.. vodi ovu zemlju !!!!!!!
Ja sam glasao za DS ali sam prosle godine video koliko je sati i uspeo da pobegnem u Dansku. U Srbiji su ostali majka i brat koji vode malu trgovinu, danas mi prica na skajpu majka kako ulazi baba sa unukom i sa 20 dinara u novcaniku, kupuje mu smoki a on hoce i lizalicu tursku od 7 dinara, ali baba nema para. Lizalicu je majka moja dala besplatno. Drugi slucaj se desio meni, radio sam u Le u drzavnoh instituciji 10 meseci pren nego da pobegnem, dolazi za vreme uzine cerka moje kolegenice i trazi 20 dinara za uzinu, zena sa magistraturom i 20 godina radnog staza nema da joj da posto platu nismo primili vise od dva meseca u tom trenutku.
PS za sledece izbore placam avion i hotelsku sobu u Kopenhagenu samo da ispravim grsku iz proslosti i ne glasam za DS
Mrzim svaki dan proveden izvan Srbije i daleko od svoje porodice, mrzim DS I G17 i SPS i PUPS zbog toga sto su me naucili da mrzim.
Na tebe je Srbijo mrak pao, dugi mrak...

doom

pre 15 godina

ако дотични живи од своје плате онда сам ја власник рудника дијаманата у Африци, јужној.

nisam glupa ovca

pre 15 godina

Stajo si iza zatvaranja naših banaka. Ti i tvoji najbliži delili ste licence tkzv stranim bankama. Da li stvarno misliš da smo svi glupi i da verujemo da je bilo samo jedno koferče, da nema slamarica, i da nema računa na nekim pustim ostrvima, ...?

Bane

pre 15 godina

To što Dinkić priča nije ništa novo, na to smo već (na žalost) oguglali. Mene brine nešto drugo: Predsednik države nešto kaže (na stranu to što ni njegove floskule više nemaju težinu) a Dinkić ladno preko toga ustvrdi suprotno! (u stilu - ma pusti to što priča predsednik države, JA sam zakon ovde)
Taj se toliko osilio a poznato je da su praktično sve prethodne vlade pale zahvaljujući upravo Dinkiću i njegovoj stranci pri čemu je ta "stranka" uvek bila u svakoj vladi. Ja mislim da će i ovoga puta biti tako i baš me zanima hoće li demokrati opet praviti koaliciju sa G17 ako ovi pređu census ili će G17 hladno u koaliciju sa Tomom i njegovim neoevropejcima?

kole

pre 15 godina

Ja živim samo od plate i za razliku većine onih od mnogih zaposlenih u javnim preduzećima svoju platu moram da zaradim. Ako je ne zaradim, nema plate.
Para u budžetu nema ni za plaćanje komunalnih računa vlade. Plate se finansiraju od kredita. Nema mesta povećanju. Ima li neko realan da kaže da nam je privreda toliko bedna da ne zaslužujemo plate ni kolike imamo. Povećanje plata će neminovno dovesti do inflacije.

nepoverljiv

pre 15 godina

Dinkic zivi samo od svoje plate a kolika je ona a kolika je plata prosecnog radnika u srbiji koji je imao srecu da uspe da nadje posao a koliko ima ljudi koji nemaju ni za hleb a hocete da dignete plate funkcionerima jedna njihova plata je plata za 6,7 radnika u nekom preduzecu

ogi

pre 15 godina

Rece Mladja i ostade ziv......bolji vic odavno nisam cuo...kako samo moze tako nesto da izjavi..pa zar misli da ce neko u ovoj zemlji da mu poveruje....Dosta nam je ovih postenih politicara...!!!!

Dragan

pre 15 godina

Neverovatan bezobrazluk da neko ko je u svemu omasio daje neke prognoze. I za ovu godinu rece 4 milijarde investicija, Zastava je trebalo da bude na 300 hiljada a sada je deset puta manje. SRAMOTA koliko je postao nerealan i nekritican prema svim svojim nebrojenim greskama.

vid

pre 15 godina

Ovaj covek govori istinu i vrlo je prevejan.
Od plate kupuje hleb, mleko...znaci citava plata mu ode na to. Sve ostalo kao kola, stan(ovi) su i\ drgih prihoda. Znaci ne laze. Samo istinu ne kaze.

Velika vecina srbijanskih politicara je u srzi korumpirana i nije postena. dok u istinskim demokratskim zemljama vecina politicara veruje u drzavu i praktikuje pravdu i postenje u svom radu.

Zao mi je obicnih ljudi u Srbiji i ne vidim kako ce se to promeniti skoro.

Kursula

pre 15 godina

Napred Dinkicu, treba tovariti ovaj narod. Ko te smao uci tako, kod koga si isao na casove, aj dodji do Kraljeva u fabricke gigante kao sto su Magnohrom koji si licno prodao ti i fabriku vagona da ne spominjem Jasen. Ako budes izasao pred prevarene radnike ja i moja druzina glasmao za tebe, jer samo ti je to vazno legendo!!
Ti si kralj nad kraljevima ali veruj mi - moji sugradjani su gladni- gladni covece u Srbiji jel cujes to. Treba da se svi zapitate odakle to da se uvoze svinje iz Makedonije kao da mi to ne znamo da radimo, ali zaboravio sam vi ste to uvezli da bi ste dobili procenat, reci mi da li gresim jer vam je mala platica. Zadnjih par godina jedno 5 nisam otisao na Kopaonik ali mi je zato drago kad tebe vidim jer znam da neko uziva, pored nas gladnih i zeljnih, ali neces dugo kralju KAD TAD!!!!

Petar

pre 15 godina

Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama.
Kada ce ova drzava zastiti sebe i svoje zaposlene?
Ne verujete mi? Pitajte bilo kog zaposlenog u bilo kojoj drzavnoj instituciji u kojoj je direktor covek iz G17 i videcete sta ce vam reci.
Treba poslati inspekcije, ispitati svo poslovanje ovih firmi i ukoliko se utvrdi da je bilo necega sto nije po zakonu direktore smesiti u zatvor.
To ja zovem drzava a ne ovo sto je trenutno.
Dok god to ne bude izvrseno niko ne treba da postuje ni jedan zakon u ovoj "nazovi drzavi"

Nevena

pre 15 godina

Direktor institucije u kojoj radim, i jos pet rukovodecih kadrova, su iz G17 i na dnevnoj su vezi s Ministrom Dinkicem. SVI ONI POLOVINU SVOJE PLATE UPLACUJU U KASU STRANKE CIJI JE LIDER G.DIN DINKIC. Da li je na ove plate mislio Ministar?

radmila

pre 15 godina

Dođe mi da plačem nad njegovom sudbinom...samo kad se setim da ni šoljice za kafu nema...
Nego, gospodin ŽIVI od svoje plate - ako je tako, onda mi ne živimo uopšte....

Nesreca

pre 15 godina

Dinkic nekom kaze da je demagog!
Bas mene briga da li zivi od plate - covek koji je unistio kompletan bankarski sistem Srbije, poklonio strancima ogromnu narodnu imovinu Beobanke, i sve ostale srpske banke ugasio da bi omogucio otvaranje stranih.

student

pre 15 godina

A svi smo mi veverice i rasli smo na kokosovom orahu. Ma b'ate, pričaj ti šta hoćeš, ja te NIKADA neću glasati. Od srca vam svima želim da NIKADA više ne budete na vlasti, a i ovi opoziciji da NIKADA više ne budu na vlasti. I da svi mi više NIKADA ne pošizimo slušajuću vaše licemerne izjave svakog dana i da vas se NIKADA više ne setimo ni kao loše sećanje. Pfuj!

sai baba

pre 15 godina

cuveni primer siromasnog kapitaliste je dodikov sin - covek ima milione na svoje ime, a zivi od oceve plate.

svi zive od neke plate, ali pitanje je koliko se kapitala "krije" iza njih, na njihovo i na imena povezanih lica! a inace vi "vladari" srbije imate pokrivene skoro sve troskove zivota, prevoz, hrana, kopaonici ... plata ostaje za dzeparac, a nije mala.

Tipolir

pre 15 godina

Dinkić: Živim samo od svoje plate?!
__________________

Jasno da živi od svje plače /plate/ koja mu je ogromna za srpske prilike. Odurna bi bila slična izjava pekara, koji bi izjavio da živi "samo" od korice kruha /hleba/, a ne kaže da ima največu pekarnicu u Europi.
Jasno, ima ih koji žive "samo" od kamata, ali se ne zna da imaju po par miliona Eura u pojedinim bankama.
Ima ih koji žive "samo" od vode, no takvi su vlasnici punionica mineralne vode, i opskrbljuju pola Europe.
Na kraju, nije problem samo u mlađahnom, problem je što takvih imate za izvoz!!!

kiza

pre 15 godina

procitah jedan komentar gde se lik pita kako mladju nije sramota - ok koga bre sramota pa mi smo dosli njih da gledamo - svi smo mi i nastali posle sramote

Leo Vidal

pre 15 godina

Zanimljivo je da gos'n Dinkic zivi samo od plate! Ja sam mislio da ima dobre honorare sto se muzicke umetnosti i umesnosti tice... Ma briga njega i ako ga najure ako dodje do "radikalne rekonstrukcije vlade", ali srpska rad. rekonstrukcija vlade je sve sem smene ministara i njihovih savetnika...
Mogu da smanje, ili pak povecaju broj resora i cuvene srpske cetvorke potpredsednika vlade, ali sastav ostaje isti...
Kao kada kuvate tursku kafu pa stavite prvo secer, pa kafu, ili obratno... S' obzirom da je u pitanju ista kolicina secera i kafe, dobijate isti napitak, "radikalan", zar ne!?

zack

pre 15 godina

Овакве изјаве само потврђују колико је народ ретардиран.

Само се питам, да ли се после оваквих изјава само смеју у себи или чим остану насамо - наглас?!

laki

pre 15 godina

Jedan od najvecih ******* na Srpskoj politickoj sceni.

Covek je ispod 5% znaci ispod cenzusa ali se slepa uz DS i jos pri tom vodi financije ove zemlje pa to je prosto neverovatno,to samo kod nas moze.Ali svejedno ovo im je svima iz vlasti zadnji mandat jer ako ih i pored svih ovih makinacija,lopovluka i lazi neko zaokruzi na sledecim izborima onda neka nam je bog u pomoci.

Nemanja

pre 15 godina

Kaže čovek "ima mnogo onih koji žive od svojih plata. Ja spadam u one koji žive samo od plate."

A na njegovu ženu se vodi toliko imanja da je ona 3. ( TREĆI!) veleposednik zemlje u Srbiji.

Bruko i sramoto ovoga naroda.


Ali što je najgore, opet će oni biti u vladi. Odatle pitanje - da li i zaslužujemo bolje?

Alan Ford

pre 15 godina

Kad Mr Dinkić popije malo vina on postaje čuveni heroj Superhik.
Sledeći "bezbrojne" i nikad iscrpne ideje naše avangardne elite, uskoro ćemo doći do toga da nas naša deca pitaju: "Što je to buter, što je to jaja.."

paragrafi,pa zagrabi

pre 15 godina

Blago tebi, ti mozes da je naplatis, a ja mesecima nikako.
Moracu tvoju malo da uzmem, jer ocigledno ti uzimas moju, a nista neradis.

Dragan

pre 15 godina

Kada ce podneti ostavku?
Ako se vratimo malo u nazad,
Dinkic je je bio ministar finansija tvrdio je da nasa valuta stoji na cvrstim nogama da izvoz nase robe nije vazan sto je suprotno svakoj doktrini ekonomije.U tom periodo priliv deviza od nasih ljudi iz inostranstva je bio vrlo veliki jer nije bila ekonomska kriza.Drugo ako Dinkic zivi od svoje plate ja bih ga pitao za sve malverzacije dok je bio min-finansija primer Kiparska afera,Postanska-stedinica
Narodna-banka kad je sebi dozvolo da udje u trezor banke bez svedoka. Znaci mogao je da radi sta hoce.Sve u svemu to ce jednog dana isplivati na videlo ,a do tada glasajte jos uvek za njihovu partiju?

Marchelius

pre 15 godina

Ccc... muchenik Dinkic.. zivog da ga okukas... Prosto bi trebalo da imamo razumevanja za ovakvo posteno bice kakav je on.. Stvarno.... Jao, kad ce te vec jednom da odete sa vlasti!!??

Jaroslav

pre 15 godina

To što si pokazivao svoj dvosobni stan i što tvrdiš da živiš od plate da sad ne komentarišem jer je to skretanje pažnje. Dinkić i mnogi takozvani experti iz G17+ koji postaju regionalni razvojci treba da završe u zatvoru. ZAŠTO? Zato što su uništili privredu i osiromašili stanovništvo i doveli ga do dužničkog ropstva. I sve to posle Slobodana Miloševića za koga sam mislio da je najgori rušitelj s obzirom na sankcije i rat.

Titan

pre 15 godina

Sećate li se stana od 60kvm i polovnog auta? Ovo je slično. Nije mu baš dobar pristup. Ako ne zna za sebe da stvori, neće znati ni za drugog. I još nešto, ko laže, taj i krade... U ta ta...

boban

pre 15 godina

Dinkic lose radi svoj posao .To je ocigledna cinjenica.Ekonomija nazaduje 10 godina.Rezultati su katastrofalni.Dinkic je zaduzen za ekonomiju 10 godina.To je vazno.
Nije vazno kolika mu je plata ili od cega zivi.
Ja bih ga platio milion Eura mesecno da zemlja ima ekonomiju kao Ceska ili Slovacka ili Kina ili Singapur,Cile.
Sta se radi u fudbalu kada tim gubi?Menja se trener.Rezultati su vazni.Oni su losi.Sve ostalo je skretanje paznje sa ogromnog problema.

гром

pre 15 godina

Ко код својих очију није слеп, својих ушију није глув и ко год са и најмање оним што му је у глави остало дума, здумао га је.
Па нека и ради онако како га је и издумао.
Ал' нека и зна да га је он здумао и урадио и нека не криви друге, не кука другима над раком, него нека ѕапочне са копањем сопствене.
Срам нас да буде свега што нисмо урадили. Али треба се знати и срамити.
Баш смо *****! Само, за потврду, нема ко да пусти воду, па да се и утврди.

wild duck

pre 15 godina

... ali se zato sjajno provodim na racun naroda, hehehe!!!

Pa dobro ako on zivi samo od plate, zasto onda mene svake zime ne slikaju na Kopaoniku kako se skijam ili zasto ja nemam kucu na Palickom jezeru.

I ja zivim samo od plate pa se jedva sastavljam!

Dzara

pre 15 godina

Nesporazum izaziva jedno slovo. Naime, nije covek hteo da kaze da zivi od plate, nego od platA, a vi ga sad ovde napadate, stvarno nema smisla.

ion

pre 15 godina

predlazem osnivanje fonda,koji bi pomogao dinkicu da vodi zivot dostojan coveka.
pa ti sa svojom platom nikada neces otici na more,kamo li stici do kopaonika,a kako li ces castiti muzicare...

Vlada

pre 15 godina

Konkurisali za posao u drzavnoj sluzbi sumadinac, sremac, bosanac, vojvodjanin i izbeglica sa Kosova. Od svih njih primili za to mesto primili su clana G17+.

Ja verujem gospodinu Dinkiću!

pre 15 godina

I moj generalni, njegovi pomoćnici, njihovi savetnici, savetnikovi koordinatori takodje mesečno životare samo od plate -hrana, komunalije i tako to. Kola ne trebaju, imaju službena, benzin plaćen, putovanja u inostranstvu, računi za mobilne, o trošku države. A primanja od članstva u UO, nadzornim odborima, komisijama za ovo i ono, namenski se troše za porodično letovanje, zimovanje, školarine za decu, garderobu.. E sad, onih glavnih 10% što uleće od sklapanja poslova i javnih tendera uz kredite pod uslovima samo za privilegovane, strogo i najnamenskije se ulažu u biznis i nekretnine. Ako crkne ne daj Bože biznis, tu je rentiranje nekretnina – doći će jednom i crni penzionerski dani.

zlatko59

pre 15 godina

Jao kako cu sad da se uspavam...evo ja ne primam platu redovno, nije neka, skupi se desetak hiljada po mesecu al kad nam je isplate ali me sad toliko ovo pogodilo da hocu da pomognem, makar malo da olaksamo gospodinu ministru....srbijoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPASOVDAN

pre 15 godina

Jedan u placu drugi u klin,i to godinama pevaju istu pesmu.Siti smo ovakve demagogije i bilo bi dobro za ovaj osiromaseni narod da jednom prestanu sa njom.

cika

pre 15 godina

samo cu ti reci -e moj mladjo, ljudi nemaju za hleba a ti pricas o plati tvojoj,******************. pa ti nastavi da pricas veseljace mali.

djak

pre 15 godina

zalosno je da ovakvi ljudi imaju ovoliku medijsku paznju neka on preda imovinsku kartu vama i kaze narodu sta ima ako toliko voli Srbiju ili bi vise voleo da neko to uradi umesto njega ali ako to uradi neko drugi nebi bilo dobro prema tome svi ti velikoSrpski mucenici koji zive samo od plate neka se obrate vama ili bilo kom drugom mnediju i pokazu imovinsku kartu sada i pre nego sto su dosli na vlast pa cemo onda videti kako oni zive od plate i u poziciji i u opoziciji hvala unapred dolazi vreme promena gospodo bolje priznati na vreme i pokajati se

nebojsa

pre 15 godina

LJUDI, U ZADNJE VREME CESTO MISLIM DA NAS OVI POLITICARI TOLIKO ZEZAJU,DA NI ONI NISU SVESNI,PA NARAVNO GOSPODINE DINKICU DA ZIVIS OD SVOJE PLATE JER SI TI VEC ODAVNO U EVROPI PA TAKVU PLATU I IMAS ALI SPUSTI SE NA ZEMLJU, MAKAR NA TRENUTAK,TVOJ NAROD JOS UVEK NIJE U EVROPI,CISTA SITNICA PAR MILIONA PREVARENIH LJUDI KOJI JEDVA SASTAVLJAJU KRAJ SA KRAJEM KOJI SU VEROVALI POGRESNIM LJUDIMA!

ne znam ko je toliko glup da poveruje

pre 15 godina

Ovo je bolja izjava od toga da ce dobiti nobelovu nagradu za ekonomiju ili od toga da ce nas kriza zaobici!

Rus

pre 15 godina

Odricem se sve svoje pokretne i nepokretne imovine i penzije, naravno, u Mladjinu korist, pod samo jednim uslovom: da g-din Dinkic samo jednu godinu dana svakodnevno slusa ili cita ono sto je on licno govorio ili pisao poslednjih petnaest godina. Čik ??????

konj

pre 15 godina

A da otvorite ziro racun pa da svi malo poguramo? Doduse, mi dole nemamo novaca, odavno smo presli na robnu razmenu, pa od mene neka tegla ajvara, ove godine mi se dobro uprzio.

narod

pre 15 godina

Čim se priča o povećanju plata onda bi da deli sudbinu naroda. Samo me zanima da li je od početka krize njegova a i plata poslanika smanjena kao što je smanjena radnicima u mnogim preduzećima. Pri tome ne mislim o rastu kursa već o činjenici da je u preduzećima plata skinuta sa npr 35000 din na 25000 din zbog krize.

ski pas , av, av

pre 15 godina

Kakve ideje?Ne zivi se samo od ideja nego od rada Gospodine Dinkicu....Banka bi trebalo PRIVREMENO da zaduzi one koji rade i na kraju to isplate.

Kum Spasoje

pre 15 godina

Živim od svoje plate - reče Dinkić. Verujemo ti, verujemo ti. Ovo kao ona scena iz "Ko to tamo peva", moj Miško je vozio i pola kilometra vezanih očiju u rikverc. "Verujemo ti, verujemo ti, nemoj braco ko Boga te molim" - povikaše putnici.
E tako i ovaj Dinkić - i ja živim od svoje plate - verujemo ti, nemoj molim te ko brata, uzmi i malo više samo nemoj da nas ovako uspešno vodiš u ekonomiji. Ako je cena da što pre odeš, uzmi i duplu platu, jeftinije će da prodjemo!

Stipkanje na sve strane

pre 15 godina

"Javna je tajna da njegovi direktori u drzavnim institucijama kradu ko ludi i vrse mobing nad zaposlenima ucenjujuci ih da ce dobiti otkaze. Narocito nad onima koji su ustali protiv njihovih kradja, namestenih tendera i slicnih malverzacija kojima se bave po firmama. "

Istina, provereno! I ne samo to, ima toga jos.

Vilbor

pre 15 godina

zalosno! ali za razliku od drugih ja mislim da su i ovde novinari krivi... oni stalno pustaju priloge tog Dinkica i njegove monologe. napravite jednom emisiju i dovedite tri obicna coveka iz naroda, jednog preduzetnika, jednog intelektualca i radnika, pa ih pustite da pricaju sa g. ministrom, videcete da on nece imati odgovore na prosta pitanja... u tome je problem... ogroman broj problema u praksi i nespremnost njegovog ministarstva da stvari resava kao i mnogih drugih. to je problem, neznanje i nerad...

Vlada, NL

pre 15 godina

Ja moram da priznam da su mi posle suze na oci i da su mi se pricinile violine kako sviraju, nakom sto sam procitao Mladjanovu izjavu ("Mladjanovu" s'naglasak molicu lepo - "Mla-DJanovu"). Odmah sam se konsultovao sa nasim sunarodnicima u ekonomskom egzilu ovde u inostranstvu da mu pomognemo donacijama - nema smisla stvarno, covek ubog i gladan... Evo neka otvori ziro-racun i nek iskomunicira sa nama detalje...

mi smo krivi

pre 15 godina

Negde posle 2000. sam ga lično video na Kopu sa snopom hiljadarki u džepu i od tada ne glasam za njegove. Ja živim od plate i nikada tako ne nosim novac. Tako novac nose neki drugi. Problem je za koga glasati? Svi u vlasti i opoziciji su već previše zaprljani. Možda je vreme da narod kolektivno počne da kažnjava i to tako što neće sipati gorivo kod lopova, neće kupovati zastarela i preskupa kola, neće ćutati kada poskupi majonez... Jedino kolektivna svest i dela mogu da daju rezultate. Dok se ponašamo kao ovce, ni pastiri nas neće ispoštovati. Vreme je za nove mlade snage. Sklonimo ove. Sve.

Z

pre 15 godina

Kako uspevas sve s jednom platom?? Pa ti mora da si bas neki "snalazljiv" cova... Mojoj familiji nije dosta ni pune dve plate, + rodbina iz dijaspore sto nas pomaze.

Igor

pre 15 godina

HAHAHHAHAHHAHAHAHA Pa ovaj čovek je odneo zastavicu , koje smo mi ovce kad dozvoljavamo da nas ovaj ovako voza ! Strašno ! E pa bogami , moja familija neće da glasa za demokrate a familija mi velika !

erna

pre 15 godina

Ovaj covek postaje komedijas. U stvari odavno je postao. Uvek pred izbore izmisli neku pricu, ovaj put satro regioni Srbije. Kako mu bre polazi za rukom? Pun si kesha i vila, I jos trosis lovu sa jednog ostrva.

Nenad-EU

pre 15 godina

Licno poznajem par manjih opstinskih funkcionera G17 kojima se u proteklih 7 godina standard, gle cuda fino popravio... toliko fino da sad voze automobile koji su statusni simbol i u razvijenim EU drzavama. To je ta kombi stranka koja sa svojih 5-6% jase ovaj narod 10 godina i u svim postizbornim kalkulacijama od 2000. opet, gle cuda izboksovala sebi sve polozaje u drzavi koji imaju veze sa lovom. Toliko sam se kao gimnazijalac divio ovom coveku davne 2000. da me je sad sramota zbog toga.

visibaba

pre 15 godina

Eto jos jednog dokaza da je nesposoban. Djelic, Ceda, Canak i ostali pajdasi imaju milione, nisu ministri I ZIVE SAMO OD PLATE.

karmela

pre 15 godina

Tadicu urazumi se!Sklanjaj ovo cudo od asistenta ,i dipl.Minhauzena ,da vise ne dize pritisak naciji.Njegove izjave ne treba uzimati u obzir,ali ako pljune na ono sto je prethodno rekao Predsednik zemlje,e onda ga treba skloniti za primer drugima. Ja bih tako uradila, a ti kako hoces!

DARKO

pre 15 godina

unapred izvinjeje vasem mediju...ako gospodin D zivi od svoje plate tzv. onda stvarno ljudi u ovoj nasoj drzavici izmisljaju da lose i tesko zive...npr. ja i moji najmiliji ne mozemo i uz sav trud moguci a malo dadamo i nemoguce i pomesamo sa cudima ne sastavljamo kraj sa beskrajem..pisem bajkovito jer u njima jedino prezivljavamo...samo napred bez patetike i realnosti i prezivecemo.....nekako jel

Bojan

pre 15 godina

Dinkic je jedini koji je bio na vlasti SVE VREME od petog OktobrA 2000. Godine, I za vreme Djindjiceve vlade, za vreme Zivkoviceve vlade, za vreme prve Kostunicine vlade, za vreme druge Kostunicine vlade, za vreme ove (kako se zove premijer?) vlade...Sramota za narod, sramota za ljude koji ne shvataju kako manipulisu njihovim parama, vremenom i zovotima!

G

pre 15 godina

Imao sam prilike da upoznam dve devojke koje su u G17+. Jedna je gradski odbornik a druga radi za stranku u centrali i dobija neku platu od stranke. Malo popricali ali dovooljno da se coveku prevrne zeludac. Koji je to stepen slihtanja Dinkicu i obozavanja ne mozete verovati. Prema njihovoj prici Dinkic je mnogo dobar covek i oci mi sijaju kada svira gitaru. Fuj :-S Poenta price je da se takvi ljudi insertuju u drzavne institucije i u "najboljem" njihovom i duhu stranke G17 parazitiraju na nas racun.