Automobili

Nedelja, 08.04.2012.

12:03

Elantra protiv kontejnera

U Hyundaiju znaju da svaku ponuđenu priliku treba iskoristiti za reklamu, pa su neobičnu nezgodu u kojoj je učestvovala jedna Elantra pokušali da preokrenu u svoju korist.

Default images

Nesreća se dogodila u južnokorejskom gradu Busanu, kada je jak udar vetra prevrnuo prikolicu kamiona koji je prevozio kontejner.

U tom trenutku između asfalta i kontejnera našla se Elantra, koja je amortizovala udar i – ostala bez amortizera.

S obzirom da u nezgodi nije bilo povređenih, kada su u Hyundaiju čuli ovu vest, odlučili su da se našale.
Postavili su fotografiju Elantre sa “spuštenim oslanjanjem” na svoju Facebook fan stranicu, uz komentar koji opisuje nešto drugačije viđenje događaja:

“Automobil koji je osvojio gotovo sve nagrade za Auto godine širom sveta, sprečio je da snažan vetar oduva kontejner”.

Pročitajte o nagradi za kvalitet koju je Hyundaiju dodelio Auto Bild.

Vozili smo Hyundai i40 Wagon 1.7 CRDi.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 8

Pogledaj komentare

8 Komentari

Možda vas zanima

Američke trupe se pomeraju

Eskalacija: Vojska se gomila, rat na pragu

Sjedinjene Američke Države su ove nedelje premestile veliki kontigent aviona za specijalne operacije i više teretnih aviona koji prevoze trupe i opremu u karipski region, preneo je danas Vol Strit Džornal (WSJ) pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.

22:59

23.12.2025.

1 d

Podeli: