Nova vest
Tenis 6

18.1.2025.

1:33

Đoković "prozvao" Henmana: "Video sam šta si rekao"

Srpski teniser Novak Đoković "pecnuo" je Tima Henmana u uživo programu posle meča trećeg kola Australijan opena.

Autor:B92.sport

B92.sport
Đoković "prozvao" Henmana: "Video sam šta si rekao"
EPA-EFE/JAMES ROSS

Đoković je savladao Tomaša Mahača, da bi se posle susreta, u studiju "Eurosporta", dotakao komentara Tima Henmana o saradnji Srbina i Endija Marija.

"Ko će na koga da viče. Definitivno sam zaintrigiran. Zato želim da vidim kako se Đoković malo muči u tim ranim mečevima, tako da bude malo napetosti, malo problema, nadam se da će malo i da viče i vrišti na ložu. I vidjećemo kako će se Marej nositi sa tim. Biće zabavno gledati", rekao je Henman pre mesec dana.

Đoković je pomalo zatekao Henmana.

"Video sam šta je Tim rekao pre nekoliko sedmica. Zaista se radovao što ću vikati na Endija tokom mečeva. To bi moglo da se desi, ali nadam se da neće, jer bi onda on vikao na mene i ko zna šta bi onda moglo da bude", kazao je Đoković.

Đokovića u nedelju očekuje meč osmine finala Ozi opena protiv Jiržija Lehečke.

Podeli:

Komentari 6

Podeli:

Lige petice

Ubica klubova

Biznismen koji je želeo da izgradi evropsku fudbalsku imperiju danas iza sebe ostavlja klubove opterećene dugovima, finansijskim aferama i neizvesnom budućnošću.

B92.sport

8:50

33 min

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Uhapšen je!

FBI je uhapsio 21-godišnjaka koji je preko lažnih igara na Steam-u inficirao 8.000 računara. On je sa saučesnicima ukrao oko 220.000 dolara u kriptovalutama, a lociran je jer je novac trošio na Uber Eats.

B92.net

15:30

17 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu