Nova vest
Logo
Tenis 11

1.12.2024.

8:12

Đoković dao savet Sineru

Srpski teniser Novak Đoković govorio je o uspehu i budućnosti Janika Sinera.

Autor:Milan Tomić

Milan Tomić
Đoković dao savet Sineru
EPA-EFE/STR

Siner je u minuloj sezoni osvojio dve Grend slem titule, a godinu je završio na prvoj poziciji ATP liste.

Đoković je u intervjuu za "Gazeta delo Sport" probao da udeli savet Italijanu.

"Čini mi se da mu dobro ide i bez mog saveta. Međutim, jedno je osvojiti svoja prva prva dva Grend slema i postati svetski broj jedan, a drugo je ostati na tom nivou dugi niz godina. Da biste to uradili, prvo morate da se okružite kompetentnim timom kome možete verovati. Takođe, morate napraviti pravi balans između profesionalnog i privatnog života", rekao je Đoković.

Neke stvari su jako bitne za dugovečnost na Turu.

"Na kraju krajeva, svi smo različiti u pojedinačnom sportu. Dakle, ono što radi za mene neće nužno funkcionisati i za druge, ali čini mi da Janik razume šta treba. Sledeći cilj će biti pronalaženje prave formule za najbolje ulaganje u telo kako bi sprečio povrede, ostao zdrav, motivisan i, iznad svega, da oseća strast prema tenisu", dodao je on.

Podsetimo, Đoković i Siner su izjednačeni u međusobnom skoru, 4-4.

Podeli:

loader

Komentari 11

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Ford Bronco stiže u Evropu!

Fordova Bronco porodica ponovo se širi. Dok su standardni Bronco i Bronco Sport već dostupni u SAD, a Bronco EV postoji samo u Kini, uskoro stiže i novi plug-in hibrid - samo za Evropu.

B92

7:05

3 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu