Grkinja se u potpunosti vratila u prvi set, potom naredni servis gem dobila sa nulom, tako najavljujući dramu do koje nije došlo.
Švjontek je u 10. gemu stigla do tri vezane brejk, odnosno set lopte. Prve dve je propustila, ali je treći materijalizovala forhend vinerom, osvojivši tako prvi period posle 50 minuta igre.
Kako je Iga započela prvi, tako je otvorila i drugi period – brejkom u drugom gemu, tokom kojeg jednostavno nije mogla da promaši.
Nastavila je da melje Švjontek, tako da je usput napravila još jedan brejk, uz samo jedan izgubljeni poen u tom gemu.
Sakari jeste borbena igračica, ali jednostavni nije imala šanse protiv dominante Ige, koja je trijumfovala posle samo 69 minuta, uz treći, završni brejk – i tzv. "krompir".
Tok meča mogli ste da pratite UŽIVO u LIVEBLOGU B92.Sport.
Prema pisanju Fichajes, Arsenal je otvorio pregovore sa Pari Sen Žermenom u vezi sa potpisivanjem ugovora sa francuskim reprezentativcem Bredlijem Barkolom.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je WTA turnir iz serije 500 u Brizbejnu, pobedivši u finalu Ukrajinku Martu Kostjuk rezultatom 2:0 (6:4, 6:3) za sat i 19 minuta.
Troje srpskih tenisera koji nastupaju u kvalifikacijama za Australijan open saznali su protivnike i potencijalni put ka glavnom žrebu prvog grend slem turnira u sezoni.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Roblox, platforma sa ogromnim brojem maloletnih korisnika, godinama se suočava sa ozbiljnim problemima vezanim za bezbednost dece. Nakon niza tužbi uvode se drastične mere.
Komentari 3
Pogledaj komentare Pošalji komentar