Nova vest
Tenis 1

9.9.2024.

9:26

Siner oduševio Bekera: "Ispisao si istoriju"

Boris Beker je oduševljen pobedom Janika Sinera na US Openu.

Autor:Zoran Kecman

Zoran Kecman
Siner oduševio Bekera: "Ispisao si istoriju"
Profimedia

Prvi teniser sveta je do drugog grend slem trofeja u karijeri došao pobedom nad Tejlorom Fricom, 6:3, 6:4, 7:5.

Beker, koji je između ostalog bio i šampion US Opena 1989. godine, čestitao je Italijanu na velikom trijumfu.

"Napred Janik! Tvoja mentalna snaga, hrabrost i želja da budete najbolji su temelji uspeha ovde na US Openu. Ispisali ste istoriju kao prvi Italijan koji je pobedio na turniru", poručio je Beker na društvenoj meži "X" i dodao:

"Nakon nekoliko teških meseci kada je sve bilo na kocki, vaša nepokolebljiva vera u istinu napravila je razliku! Inače, slab sam na riđokose… Proslavi sa svojim voljenima i uživaj u putovanju", zaključio je Nemac.

Siner se ovim trijumfom samo učvrstio na čelu ATP liste i ima 11.180 bodova.

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

2 h

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

1 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu