Luka Pavlović bio je gost Reketiranje podkasta u kojem je govorio o brojnim temama, a jedna od njih je bio i susret sa Novakom Đokovićem.
Luka je bio sparing partner Novaku u Crnoj Gori nekoliko dana neposredno pred US open 2025. godine, o čemu je govorio na pomenutom gostovanju.
"Imao sam tu čast i privilegiju da treniram sa Novakom i da se sa njim pripremam za US open. Neverovatna stvar za mene u tom trenutku. Igrao sma dva Grend slema kvalifikacije, idem na treći i sad treba da se pripremim sa Noletom. To je za mene bilo, ne znam... Kao da igram finale, a ne da 'samo' treniram!", otkrio je Luka Pavlović u Reketiranju.
Pavlović kaže da je na početku bio pritisak čak i veći nego u kvalifikacijama za Slem, ali da se posle opustio.
"Nije lako, a čuo sam i neke priče sa strane, da može biti malo tvrdo na treningu, ali nisam vi deo to! Stvarno je tih par dana bilo simpatično i u tom smislu lako. Naravno, na početku hoćeš da daš sve od sebe, da on ne vidi neku slabost, ali svakako neverovatna stvar", prisetio se Luka i dodao:
"Razmenili smo neke reči, ali je on uvek posle treninga jako zauzet. Međutim naravno da sam na terenu mogao da vidim ako on to sve izvodi, da osetim udarac, šta radi, kako se ponaša, koliko daje sebe i tako to... I stvrano, čovek za primer – nema šta!".
Neizvesnost oko budućnosti evropske klupske košarke i dalje traje, a generalni direktor Fenerbahčea Derja Janijer otkrio je da šampion Evrope još nije doneo konačnu odluku o tome u kom će takmičenju igrati u narednim godinama.
Prva teniserka sveta Arina Sabalenka nastavila je siguran put na turniru u Indijan Velsu, pošto je u četvrtfinalu savladala kanadsku igračicu Viktoriju Mboko rezultatom 7:6(7:0), 6:4 i izborila plasman među četiri najbolje.
Dvostruka pobeda nad Interom, one protiv Atletika i Sitija, jesu bile čuvene, slavne i nezaboravne, ali ova protiv Portugalaca u prvoj utakmici 1/8 finala Lige šampiona bila je zaista nešto posebno.
Jedan od glavnih razloga dolaska Pokuševskog u Partizan je Željko Obradović. Legendarni trener je u međuvremenu napustio Humsku. "Mislim da on nije zaslužio onako da ode kao veličina, kao čovek, kao trener", rekao je Aleksej.
Dešavanja u Fudbalskom klubu Partizan prethodnih meseci dosegla su granice bizarnosti, jer odluke koje se donose, nije preterivanje, nadmašuju i haos koji je za sobom ostavila prethodna uprava.
Najveće promene očekuju se u enterijeru, gde će luksuzna limuzina dobiti potpuno novi kokpit inspirisan modelom BMW iX3, sa modernim digitalnim rešenjima i naprednom tehnologijom.
Iran je na listu potencijalnih meta stavio kancelarije i imovinu velikih američkih tehnoloških kompanija koje posluju u regionu, preneli su iranski državni mediji.
Google je nedavno najavio uvođenje novih funkcija za produktivnost zasnovanih na veštačkoj inteligenciji unutar svojih aplikacija, koje će od sada koristiti Gemini za određene zadatke.
Novi Android telefoni i drugi slični uređaji uskoro će dobiti značajno ubrzanje performansi. Google je objavio detaljno objašnjenje kako će se to postići.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar