Altmajer je isto poklanjao, ali i više pogađao – međutim, kada mu se sumnja podvukla pod kožu, sve se promenilo.
Na kraju je Alkaras poveo sa 1-0 u setovima uprkos tome što je u prvom delu igre napravio samo osam vinera i imao neverovatnih 25 neiznuđenih grešaka.
Ni drugi set nije počeo dobro po mladog Španca, pošto je u prvom gemu bio suočen sa 0:40. Međutim, osvojio je pet poena u nizu – i to je bilo to od Nemca.
Uzeo je Altmajer svoj prvi servis gem, ali je zatim potpuno pao u formi i energiji, a Alkaras je sa pet gemova u nizu došao do, na kraju krajeva, zaslužene pobede.
Statistika je pokazala koliko je Španac podigao nivo igre u drugom setu, s obzirom da je napravio devet vinera i imao osam neiznuđenih u tom delu igre, naspram tragičnih podataka iz prve deonice meča.
Ne da nije briljirao danas Alkaras, nego je bio manje-više loš. Ali, pobedio je sa 2-0. Sledi Fis u četvrtfinalu!
15:37
6:3, 5:1 – Alkaras pustio ruku!
Altmajer više nema veru u svoje udarce i to se vidi. Alkaras to koristi, nadmudruje ga na mreži za brejk loptu, a onda furioznom bekhend paralelom dolazi do duplog brejka.
15:35
6:3, 4:1 – ptovrđen brejk
Hrli Alkaras ka pobedi. Potvrdio je brejk bez ikakvih problema i došao na dva gema do pobede.
Grčki košarkaš Janis Adetokumbo našao se u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog igre na parketu. Posle dana nagađanja o njegovoj budućnosti u Milvokiju i mogućem transferu, objavljeno je da je reprezentativac Grčke postao suvlasnik kompanije "Kalši".
RB Leipzig je nastavio svoju rekordnu seriju bez poraza protiv timova koji su se nedavno plasirali u Bundesligu, ostvarivši 39. uzastopni meč bez poraza (34 pobede, 5 remija) pobedom nad FC Kölnom rezultatom 2:1.
Crvena zvezda je imala meč u rukama, kontrolisala ritam veći deo meča i odbranom držala Makabi ispod svog proseka, ali je sve stalo u poslednji napad, gde je Džordan Nvora promašio pobedu.
U utakmici koja je po rezultatu bila ubedljiva, a po utisku još ubedljivija, Partizan je protiv Panatinaikosa (78:62) pokazao kako izgleda timska pobeda u punom značenju te reči.
Košarkaši Partizana od 20 sati i 30 minuta dočekuju ekipu Panatinaikosa u meču 27. kola Evrolige, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Beogradskoj areni.
Uvek postoji nešto neodoljivo privlačno u onome što ne možeš da imaš. Taj poriv, čini se, nije zaobišao ni ukus za automobile osramoćenog finansijera Džefrija Epstajna.
Istraživači bezbednosti otkrili su masovnu kampanju sajber špijunaže, pod nazivom "Shadow Campaigns", koja je ciljala vladine institucije i kritičnu infrastrukturu širom sveta, uključujući i Srbiju.
Komentari 16
Pogledaj komentare Pošalji komentar