"Čestitao bih FMP-u i na prvoj i drugoj utakmici. Posle prve sam se zaneo i to nisam uradio, pa im se izvinjavam i to ću učiniti sada. Njihovi momci su dali sve od sebe, nije im lako, ni njima ni Spartaku koji mesec dana čekaju nas i treniraju na suvo neznajući kada je sledeća utakmica i protiv koga uopšte igraju. Bilo im je teško da se spreme i svaka im čast na istrajnosti. Skraćena rotacija našeg tima, da smo dali neku trojku više, možda bi bilo drugačije. Što se tiče motiva, bili su najbolja verzija sebe, a vi ocenite da li oni mogu bolje. Ja mislim da su u ovom trenutku bili i dali su koliko su mogli, a nadam se da će dati još više uz nadu da ćemo pobediti", rekao je Karaičić.
Prokomentarisao je potom učunak mladih igrača i otkrio zašto nisu igrali Bonga i Marinković.
"Pričali smo to već, muče ih neke sitne povrede i status je da nisu u mogućnosti da igraju. Ne želimo da se problemi povećaju. Pokuševski je osetio jak bol u kolenu još na zagrevanju... Ima naznaka da je ozbiljnija povreda i nežemo da rizikujemo operaciju. Nadamo se da će biti sve u redu i da povreda nije toliko velika".
Dotakao se na kraju i pristupa za majstoricu koja je na programu u četvrtak u Pioniru.
"U opasnosti ne verujem, samo u šumu. Šalim se malo, izvinjavam se. Mi ćemo dati sve od sebe, iako to zvuči kao floskula, pričaćemo sutra, pogledati snimke i videti sve. Potrudićemo se, igrači će pred svojim navijačima biti najbolja verzija sebe. Zamolio bih da ta utakmica bude bez prevelikog vređanja. Ničije majke, bake, sestre, ne radite ljudima ono što ne želite vama. Opet ću reći prevelika vređanja, Željko je rekao da hoće da to zaustavi, a ja znam iskreno i reći ću da je od samog starta to pričao i bio agresivan prema meni kada sam bio nekorektan prema sudijama. Ja sam samo pomoćni trener i voleo bih da se sledeća utakmica završi tako da se priča o košarci i da se ponovo fokus stavi na igrače, trenere i na funkcionere jednom ili dvaput godišnje. Da promenimo sve i igramo se košarke, a neka pobedi bolji. AKo to bude FMP da im čestitamo, a ako budemo mi da se radujemo. Vređajte onog koga treba, a ne nečije majke, bake, sestre ili žene", zaključio je Karaičić.
Navršava se 12 godina od teške nesreće Mihaela Šumahera, koja se dogodila na skijanju u francuskom Meribelu i zauvek promenila život sedmostrukog šampiona Formule 1.
Problemi u omladinskoj školi i prvom timu Partizana se nastavljaju jer je još jedan talentovani fudbaler odlučio je da napusti Humsku u potrazi za minutima.
Tog novembra 2021. godine Bogdan Karaičić uhvaćen je nespreman, jer mu se čuveni marker zaglavio u džepu baš kada je Željku Obradoviću bio najpotrebniji.
Problemi u omladinskoj školi i prvom timu Partizana se nastavljaju jer je još jedan talentovani fudbaler odlučio je da napusti Humsku u potrazi za minutima.
Aktuelnu sezonu u Superligi Srbije, osim jesenje titule Partizana i posrnuća Crvene zvezde, bez svake sumnje je obeležio Železničar iz Pančeva, kojim kormilari poznato ime – Bojan Šaranov.
Srpski reprezentativni fudbal je u godini za nama napravio značaj, pa čak i tektonski zaokret. Ali, sa ozbiljnim kašnjenjem koje ćemo platiti gorčinom u grlu dok budemo gledali Mundijal bez "Orlova".
NBA liga pokušava da reši problem "tankovanja" sistema da ekipe namerno gube da bi imale što bolji pik na draftu, a čini se da predloženo rešenje stvara još veće probleme.
Iako se često koristi termin "neprobojno", pravilnije je reći "otporno na metke", jer stepen zaštite zavisi od vrste oružja, municije i brzine projektila.
Do novembra je izvoz kineskih električnih vozila globalno porastao za 29 odsto, dostigavši skoro 2 miliona jedinica širom Azije, Evrope i tržišta u razvoju.
Anonimno slanje policije na vrata strimera i dalje nije izumrlo - najnovija "žrtva" bio je Ned Luk, glumac koji je tumačio Majkla De Santu u video-igri GTA 5.
Komentari 15
Pogledaj komentare Pošalji komentar