U ekipi Denvera najefikasniji je bio srpski centar Nikola Jokić sa 34 poena, uz osam asistencija i šest skokova. Džamal Marej dodao je 24 poena, 10 asistencija, tri skoka i tri ukradene lopte, Rasel Vestbruk 19 poena i sedam skokova, a Majkl Porter 16 poena i šest skokova.
Portland je pobedio košem Anfernija Simonsa u poslednjim trenucima utakmice. Jokić je izjednačio na 124:124, posle čega je Simons preuzeo odgovornost, probio pored Rasela Vestbruka i položio loptu u koš.
Sofascore
Simons je utakmicu završio sa 28 poena i 10 asistencija, Šejdon Šarp postigao je 27 poena, uz šest skokova i četiri asistencije, a Deni Avdija 19 poena.
Deandre Ejton u pobedi je učestvovao sa 15 poena i 13 skokova, a Tumani Kamara sa 14 poena i osam skokova.
Portland je ovom pobedom prekinuo niz od šest uzastopnih poraza, kao i onaj Nagetsa koji su imali tri trijumfa zaredom.
Ekipa iz Kolorada ima 14 pobeda i 11 poraza i trenutno je šesta u Zapadnoj konferenciji pred gostovanje u Nju Orleansu.
Portland je treći otpozadi sa devet pobeda i 18 poraza, a u narednom kolu im predstoji put u Teksas gde ih očekuje duel protiv San Antonija.
NBA, rezultati Detroit - Juta 119:126
Orlando - Oklahoma 99:105
Vašington - Šarlot 123:114
Boston - Čikago 108:117
Toronto - Bruklin 94:101
Hjuston - Nju Orleans 133:113
Memfis - Golden stejt 144:93
San Antonio - Atlanta 133:126
Dalas - L.A. Klipers 95:118
Finiks - Indijana 111:120
Minesota - Njujork 107:133
Portland - Denver 126:124
Sakramento - L.A. Lejkers 100:113
Švajcarski skijaši Franjo fon Almen i Tangi Nef osvojili su danas u Bormiju zlatnu medalju u timskoj alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Milanu i Kortini.
Ne stišava se bura nakon sporne sudijske odluke u finišu meča između Portlanda i Denvera u čijoj završnici su Trejblejzersi slavili rezultatom 109:107.
Švajcarski skijaši Franjo fon Almen i Tangi Nef osvojili su danas u Bormiju zlatnu medalju u timskoj alpskoj kombinaciji na Zimskim olimpijskim igrama u Milanu i Kortini.
Crvena zvezda je imala meč u rukama, kontrolisala ritam veći deo meča i odbranom držala Makabi ispod svog proseka, ali je sve stalo u poslednji napad, gde je Džordan Nvora promašio pobedu.
U utakmici koja je po rezultatu bila ubedljiva, a po utisku još ubedljivija, Partizan je protiv Panatinaikosa (78:62) pokazao kako izgleda timska pobeda u punom značenju te reči.
Košarkaši Partizana od 20 sati i 30 minuta dočekuju ekipu Panatinaikosa u meču 27. kola Evrolige, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Beogradskoj areni.
Ram se konačno vraća u segment srednjih pikapova u SAD, čime završava pauzu koja traje još od 2011. godine, kada je originalna Dakota izašla iz proizvodnje.
Mladi na TikToku pokazuju kako izgleda kad su drogirani. Na platformi se maltene ugovara i prodaja droge. Ali, ima i onih koji tamo traže i nalaze pomoć.
Komentari 17
Pogledaj komentare Pošalji komentar