Nikola Jokić i Stef Kari su svojim majstorskim partijama i definitivno obeležili nedelju veče u NBA ligi, ali treba spomenuti i ostale mečeve, poput pobede Filadelfije nad Šarlotom rezultatom 107:105 posle produžetaka.
Siksersi su zahvaljujući "herojima iz senke" Džeredu Mekejnu i Geršonu Jabuseleu uspeli da pobede nezgodne Hornetse.
Mekejn je sa 27 poena predvodio pobednički tim, dok je Jabusele imao 20 uz ključne koševe u četvrtoj četvrtini i u produžetku i to mu je bio rekord karijere.
Pol Džordž, popularni "srpski zet", nije se proslavio ubacivši 15 poena, uz 3 skoka i 9 asistencija i 6/18 iz igre... Andre Dramond je takođe bio dvocifren i postigao 13 poena uz 10 skokova, a 11 poena je bio učinak Džefa Dautina.
Džoel Embid nije igrao.
Na drugoj strani nije bilo Vasilija Micića i spekuliše se da su njegovi NBA dani odbrojani, a Hornetse je sa 38 poena, 4 skoka i 8 asistencija predvodio Lamelo Bol koji je imao tek 13 pogođenih šuteva od čak 30 uzetih.
Pratili su ga Brendon Miler sa 22 poena, 7 skokova i 2 asistencije, dok je Grent Vilijams imao 17 poena, a Musa Dijabate 4 uz 11 uhvaćenih skokova.
Košarkaši Orlanda su "pregazili" Vašington rezultatom 121:94 u noći iza nas.
Najefikasniji igrač pobedničkog tima je bio Franc Vagner sa 23 poena, 4 skoka i 7 asistencija, dok su po 16 imali Kol Entoni i Moric Vagner, 12 je imao Entoni Blek, 11 Tristan da Silva, a 10 poena i 12 skokova upisao je Goga Bitadze.
U redovima Vizardsa smo videli 24 poena Džordana Pula, 20 Bilala Kulibalija koji je imao još po 6 skokova i asistencija, 15 Kišon Džordž, dok je Aleks Sar imao 11 uz 3 skoka i 4 asistencije.
Hiljade ruskih korisnika mreže TikTok danas je prijavilo probleme u radu servisa te aplikacije platformama za praćenje dostupnosti resursa, saopštio je nadzorno telo Roskomnadzor.
Nemački kancelar Olaf Šolc optužio je danas Ilona Maska, vlasnika platforme X, da koristi svoje društvene mreže za mešanje u globalna pitanja i da podržava ekstremne desničarske pokrete.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar