Negde baš u vreme kada se Tramp sastao sa poslenicima medija sa kojima je pretresao razne teme, udarna vest uveliko je bila prelazak Lebrona Džejmsa iz Lejkersa u Filadelfiju.
Očekivano, imajući u vidu istoriju "odnosa" Trampa i košarkaške zvezde, novinari su pitali Trampa o Lebronu. Pitanje je glasilo - ko je najboljih košarkaš svih vremena: Majkl Džordan ili Lebron Džejms?
Evo šta je Tramp odgovorio:
"Pa, Majkl Džordan je moj prijatelj. Igramo golf. On je zaista sjajan tip. Mislim da je Lebron... možda je rasista. Ali možda samo ne voli Trampa. Ne znam. Volim samo ljude koji mene vole, tako da je moj odgovor na vaše pitanje Majkl Džordan", rekao je Tramp.
Možda vas zanima
NBA
Lebron Džejms će nakon prelaska iz Los Anđeles Lejkersa u Filadelfiju imati platu od četiri miliona dolara po sezoni, što je manje od iznosa koje danas zarađuju pojedine najveće koledž zvezde.
B92.sport
23:45
10
h
NBA
"Verujem da mogu da pomognem Filadelfiji da postane šampionski tim i veoma sam uzbuđen što ću doneti novu energiju", kaže Džejms.
B92.sport
18:45
15
h
Ovakav njegov odgovor na pomen Džejmsa nimalo ne čudi.
Novi igrač Filadelfije oduvek je bio glasan protivnik administracije aktuelnog predsednika, još u njegovom prvom mandatu. Džejms je koristio svoj uticaj da kritikuje retoriku predsednika o rasnim pitanjima otvoreno podržavajući kampanje njegovih protivnika 2016, 2020. i 2024. godine.
Tramp mu nije ostajao dužan i često je uzvraćao ismevanjem inteligencije Lebrona na društvenim mrežama.
Sada je otišao korka dalje konstatacijom da je rasista.
Možda vas zanima
NBA
Iako je Lebron Džejms zvanično postao novi igrač Filadelfije Seventisiksersa, njegov sin Broni Džejms neće krenuti istim putem.
B92.sport
23:15
11
h
NBA
Filadelfija bi posle dolaska Lebrona Džejmsa mogla da dovede još jednog iskusnog igrača sa šampionskim iskustvom.
B92.sport
22:19
11
h
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar