Nova vest
b92
Košarka 5

10.2.2025.

23:12

Neverovatan potez Lejkersa pred debi Dončića FOTO

Prošlo je osam dana od kako je Luka Dončić šokantno trejdovan u Los Anđeles Lejkerse, dok je dres Dalas Maveriksa obukao Entoni Dejvis.

Autor:B92.sport

B92.sport
Neverovatan potez Lejkersa pred debi Dončića FOTO
Tanjug/AP Photo/Kevork Djansezian

Proveri svoje znanje – Euroleague Selektor

Dejvis je već stigao da se povredi na debiju, a svoj prvi meč među "jezerašima" Dončić će odigrati u noći pred nama protv Jute Džez.

"Grad anđela" sprema se za taj spektakl koji će pratiti cela košarkaška planeta i već se licitira koliko će Slovenac igrati, kao i koliko će poena ubaciti.

Kao uvertira, stigla je krajnje nesvakidašnja vest o potezu uprave Lejkersa, koji su otkrili da će svaka osoba u dvorani "Kripto" ove večeri dobiti dres Luke Dončića sa brojem 77.

To znači da će bukvalno cela dvorana biti u žutoj boji i sa imenom Dončića, što baca u potpuno drugi plan čak i Lebrona Džejmsa i druge zvezde tima.

Uvertiru je napravio i Luka, koji je donirao 500.000 dolara kao pomoć stradalima u požarima u Los Anđelesu, uz potpis "vaš novi komšija".

Utakmica između Lejkersa i Džezera počinje u 04.30 po srpskom vremenu.

Podeli:

Komentari 5

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu