Nova vest
b92
Košarka 3

28.8.2024.

12:30

Dobre vesti za Olimpijakos

Francuski košarkaš Mustafa Fal neće morati na operaciju, nego će nastaviti oporavak preloma stopala koji je zadobio još u maju.

Autor:B92.sport

B92.sport
Dobre vesti za Olimpijakos
Peđa Milosavljević/Starsport

Fal je u maju pretrpeo fakturu metatarzalne kosti levog stopala.

Kako prenosi "Gazzeta.gr", oporavak ide sve bolje i nema potrebe za operacijom.

U Olimpijakosu su zadovoljni posle testiranja, gde je utvrđeno da Fal može da nastavi sa oporavkom bez operacije.

Ekipa iz Pireja nema razloga za žurbom kada je u pitanju njegov oporavak, s obzirom da već na centarskim pozicijama imaju Nikolu Milutinova i Mozesa Rajta, spremne da pokriju poziciju dok se Francuz ne vrati.

Prošle sezone, Fal je u proseku postizao 7,2 poena uz 4,7 skokova i 1,2 blokade u 36 utakmica Evrolige sa prosečno 22,33 minuta na parketu.

Podeli:

loader

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

13 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu