Nova vest
b92
Košarka 9

27.12.2025.

9:27

"Tajrik Džons mora da napusti Partizan pre nego što tenzije eskaliraju" FOTO

Šampion Evroliga i MVP Fajnal-fora Tajris Rajs smatra da bi Tajrik Džons trebalo da napusti Partizan, upozoravajući da bi tenzije sa navijačima mogle brzo da eskaliraju.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Tajrik Džons mora da napusti Partizan pre nego što tenzije eskaliraju" FOTO
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Nakon što je Makabi ubedljivo savladao Partizan 112:87, Tajrik Džons je prišao tribini na kojoj su smešteni Grobari, gde je ubrzo došlo do verbalnog sukoba sa navijačima.

Navijači su tokom cele utakmice bili vidno nezadovoljni njegovom igrom, konstantno su ga izviždavali i gestikulari mu dok je napuštao halu.

"Moraju da ga izvuku odatle, čoveče. Zaboravite utakmice, kako će on uopšte moći da se kreće po gradu sa tolikom tenzijom? Dovoljno je da ode u restoran i da neki navijač pretera", napisao je Rajs na mreži X.

Posle još jedne razočaravajuće partije, kapiten Partizana Vanja Marinković priznao je da se tim nalazi u teškoj situaciji.

"Želim da se izvinim svim navijačima. Ne smemo ovako da igramo, ne smemo ovako da izgledam", rekao je srpski košarkaš.

"Došao je novi trener i pokušaćemo da unapredimo igru u narednim utakmicama u ABA ligi. Nadam se da ćemo već u sledećem meču pokazati veću borbenost, to je prvi korak. Moramo da vratimo samopouzdanje. Upali smo u situaciju iz koje je teško izaći. Moramo da se pogledamo u oči i da krenemo od sebe", rekao je Marinković.

Podeli:

loader

Komentari 9

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu