Nova vest
b92
Košarka 0

20.12.2025.

13:28

Makabi sprema novi ugovor sa Lundberga

Kako pišu izraelski mediji Ife Lundberg bi mogao da dobije novi ugovor sa ekipom Makabija.

Autor:B92.sport

B92.sport
Makabi sprema novi ugovor sa Lundberga
Pedja Milosavljevic/STARSPORT / Shutterstock Editorial / Profimedia

Danac se momentalno pokazao kao dobro pojačanje za ekipu iz Tel Aviva, pa je tako bio čovek odluke u duelu protiv Dubaija, dok je bio i jedan od najboljih u pobedi protiv Valensije

Naime, kako piše izraelski Walla sport šestostruki prvak Evrope namerava da ponudi novi ugovor Lundbergu i ostavi ga u timu i za narednu sezonu.

Prva zvezda tima Loni Voker imao je samo reči hvale za Ifea Lundberga

"Ife igra sjajno, radi savršen posao i sjajno se uklapa u naš tim. On je profesionalac i lider, bio nam je potreban takav igra, zahvalan sam što je deo našeg tima", rekao je Voker.

Lundberg je na pet utakmica koliko je odigrao za Makabi u Evroligi ove sezone došao do proseka od 9,4 poena, 3,6 asistencija i dva skoka. 

Standings provided by Sofascore

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Hakeri napali evropsku zemlju, vlasti optužile Rusiju

Danske vlasti su objavile izveštaj vojne obaveštajne službe u kojem se navodi da je Rusija tokom 2024. i 2025. izvela sajber napade na infrastrukturu i sajtove u toj zemlji, a takođe se otkrivaju i novi slučajevi koji ranije nisu prijavljeni, prenosi danas AP.

Tanjug

13:05

1 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu