Nova vest
Euroleague 22

19.10.2025.

10:55

Bivši košarkaš Barselone vidi Zvezdu na fajnal-foru

Čimeze Metu se trenutno oporavlja od teške povrede ahilove tetive, ali je dao odgovor na pitanje koje bi ekipe mogle da se nađu na fajnal-foru.

Autor:B92.sport

B92.sport
Bivši košarkaš Barselone vidi Zvezdu na fajnal-foru
EPA/Alejandro García

Bivši košarkaš Barselone je svoje slobodno vreme proveo tako što je odgovarao na pitanja putem društvenih mreža. 

Jedno od pitanje je bilo, koje će ekipe će se naći na fajnal-foru Evorlige, koji se ove sezone održava u Atini. 

"Monako, Pana, Crvena zvezda, Fener", odgovorio je Metu. 

Crvena zvezda posle pet kola Evrolige ima učinak od tri pobede i dva poraza. 

Podeli:

Komentari 22

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu