stefan
pre 12 godina
hahaaha a sprdaju li se ovi ljudi!?
15 miliona Ivanovic, stub odbrane Celsija, a 60 Luiz, šahta nad šahtama.
Utorak, 03.06.2014.
16:23
Francuski šampion Pari Sen Žermen ponudio je 15 miliona funti Čelsiju za Branislava Ivanovića, prenosi Dejli Mejl.
IMAGE SOURCE
pre 12 godina
hahaaha a sprdaju li se ovi ljudi!?
15 miliona Ivanovic, stub odbrane Celsija, a 60 Luiz, šahta nad šahtama.
pre 12 godina
ja sam Banetu Kupio prvi dres
pre 12 godina
Malo!
pre 12 godina
15 komada? Da nisu pogresili malo, ili je to pa neki drugi Ivanovic? Bane vredi barem 60 koliko i onaj Luiz!
pre 12 godina
Samo petnaest
pre 12 godina
Voleo bih da Bane napravi dobar transfer. Deo bi dobio i moj FK Srem čime bi ustao iz mrtvih! Jedan od najpznatijih vojvođanskih klubova Fudbalski klub ''Srem'' osnovan je 1919. godine.
pre 12 godina
Bane uzeo Premijer ligu sa Ancelotijem, LS sa Di Mateom i Ligu Evrope sa Benitezom, realno, moze mu se i da zapali, Murinjo je ionako poceo da davi sa ego manijachenjem. PSG brdo para, prelep grad, brutalna ekipA, igraju redovno LS, plus tamo titulu osvajaju po difoltu sl sezone. win win kombina
pre 12 godina
Ja sam Banetu kupio prve kopacke :)))
pre 12 godina
15 miliona je MALO.
pre 12 godina
igračima preko trideset godina se ne daju veće ponude. ne palite se, naravno da vredi više.. ne verujem da će ga prodati uostalom
pre 12 godina
Hahahaha koji vic, za najboljeg desnog beka 15 miliona
pre 12 godina
Ako onaj rusko Luiz vredi 50 miliona ne vidim zasto onda Bane samo 15.
pre 12 godina
Najaci je Prava Momcina......
pre 12 godina
Sramno..Bar 25 za Baneta..Pa za Luiza ste dali 40 miliona ja mislim..
pre 12 godina
LJUDINAAAAA......!!!!!!
pre 12 godina
Malo kume
pre 12 godina
'samo' 15 mil ? Jedan od najkonstantnijih igraca u Evropi, jedan od spremnih igraca u Engleskoj itd !!! Blago poredjenje : onaj Fealini vredi , tj.traze 12-14miliona , a po mnogima , Bane je igracina za njega, stim sta je Bane doprineo Celsiu , a sta ovaj Mancesteru?!!! ccc
pre 12 godina
Ma kakav PSŽ ,šta će tamo.
pre 12 godina
Ne mrda on nigde :)
pre 12 godina
Gadi mi se ovaj PSG. Ostani Bane!
pre 12 godina
60 za Luiza, a 15 za Ivanovica?
pre 12 godina
Ako Luiz vredi 50 miliona funti, onda Ivanovic vredi 70 miliona. Sramotna ponuda.
pre 12 godina
Malo je iritantan sa svojim balkanskim drcnim stavom i cestim prepiranjem, ali je vrhunski igrac. 15 milki je vise nego malo za takav kalibar kao sto je Ivanovic.
pre 12 godina
malo je...
pre 12 godina
Malo. 25mil u vrh glave. Mada, voleo bih da Bane ostane u Celsiju. Covek je najbolji desni bek na svetu, bez premca.
pre 12 godina
Smesno. Ako Luiz vredi 60m,onda Bane vredi isto toliko,ako ne i vise.
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
a kupite i mene, obraza vam.
pre 12 godina
Bas bih voleo da predje u PSG!
pre 12 godina
Smesno on vredi bar duplo vise
pre 12 godina
Ne odlucujem, samo mislim da je malo. Bane vredi na transfermarketu 19 miliona. Zasto bi ga Celzi pustio i za toliko, mozda bi za 25, 30.
pre 12 godina
Ako su za Luiza dali onoliko para onda Bane vredi duplo vise!!!
pre 12 godina
po meni nas najbolji igrac
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
pravi psz opaku ekipu za sledeću sezonu
pre 12 godina
ne
pre 12 godina
Kakav tim ce PSG imati! Posle jednog od najboljih tandema u napadu- granitna odbrana, na celu sa Silvom, Luizom, Ivanovicem, Alvesom.
pre 12 godina
idu u psz,oni ce ove sezone jako da dominiraju...m !!!
pre 12 godina
šta da ne? sa čelsijem je uzeo sve, sada malo sa najboljim igračem današnjice :)
pre 12 godina
Smesno. Ako Luiz vredi 60m,onda Bane vredi isto toliko,ako ne i vise.
pre 12 godina
60 za Luiza, a 15 za Ivanovica?
pre 12 godina
Malo. 25mil u vrh glave. Mada, voleo bih da Bane ostane u Celsiju. Covek je najbolji desni bek na svetu, bez premca.
pre 12 godina
'samo' 15 mil ? Jedan od najkonstantnijih igraca u Evropi, jedan od spremnih igraca u Engleskoj itd !!! Blago poredjenje : onaj Fealini vredi , tj.traze 12-14miliona , a po mnogima , Bane je igracina za njega, stim sta je Bane doprineo Celsiu , a sta ovaj Mancesteru?!!! ccc
pre 12 godina
Ako Luiz vredi 50 miliona funti, onda Ivanovic vredi 70 miliona. Sramotna ponuda.
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
Ne odlucujem, samo mislim da je malo. Bane vredi na transfermarketu 19 miliona. Zasto bi ga Celzi pustio i za toliko, mozda bi za 25, 30.
pre 12 godina
po meni nas najbolji igrac
pre 12 godina
malo je...
pre 12 godina
Sramno..Bar 25 za Baneta..Pa za Luiza ste dali 40 miliona ja mislim..
pre 12 godina
Ako su za Luiza dali onoliko para onda Bane vredi duplo vise!!!
pre 12 godina
Malo kume
pre 12 godina
Smesno on vredi bar duplo vise
pre 12 godina
Ja sam Banetu kupio prve kopacke :)))
pre 12 godina
Gadi mi se ovaj PSG. Ostani Bane!
pre 12 godina
LJUDINAAAAA......!!!!!!
pre 12 godina
Kakav tim ce PSG imati! Posle jednog od najboljih tandema u napadu- granitna odbrana, na celu sa Silvom, Luizom, Ivanovicem, Alvesom.
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
pravi psz opaku ekipu za sledeću sezonu
pre 12 godina
Ne mrda on nigde :)
pre 12 godina
ne
pre 12 godina
a kupite i mene, obraza vam.
pre 12 godina
Ako onaj rusko Luiz vredi 50 miliona ne vidim zasto onda Bane samo 15.
pre 12 godina
Hahahaha koji vic, za najboljeg desnog beka 15 miliona
pre 12 godina
Ma kakav PSŽ ,šta će tamo.
pre 12 godina
idu u psz,oni ce ove sezone jako da dominiraju...m !!!
pre 12 godina
šta da ne? sa čelsijem je uzeo sve, sada malo sa najboljim igračem današnjice :)
pre 12 godina
igračima preko trideset godina se ne daju veće ponude. ne palite se, naravno da vredi više.. ne verujem da će ga prodati uostalom
pre 12 godina
15 miliona je MALO.
pre 12 godina
Bas bih voleo da predje u PSG!
pre 12 godina
Najaci je Prava Momcina......
pre 12 godina
Malo je iritantan sa svojim balkanskim drcnim stavom i cestim prepiranjem, ali je vrhunski igrac. 15 milki je vise nego malo za takav kalibar kao sto je Ivanovic.
pre 12 godina
Voleo bih da Bane napravi dobar transfer. Deo bi dobio i moj FK Srem čime bi ustao iz mrtvih! Jedan od najpznatijih vojvođanskih klubova Fudbalski klub ''Srem'' osnovan je 1919. godine.
pre 12 godina
15 komada? Da nisu pogresili malo, ili je to pa neki drugi Ivanovic? Bane vredi barem 60 koliko i onaj Luiz!
pre 12 godina
Bane uzeo Premijer ligu sa Ancelotijem, LS sa Di Mateom i Ligu Evrope sa Benitezom, realno, moze mu se i da zapali, Murinjo je ionako poceo da davi sa ego manijachenjem. PSG brdo para, prelep grad, brutalna ekipA, igraju redovno LS, plus tamo titulu osvajaju po difoltu sl sezone. win win kombina
pre 12 godina
Samo petnaest
pre 12 godina
Malo!
pre 12 godina
hahaaha a sprdaju li se ovi ljudi!?
15 miliona Ivanovic, stub odbrane Celsija, a 60 Luiz, šahta nad šahtama.
pre 12 godina
ja sam Banetu Kupio prvi dres
pre 12 godina
Malo je iritantan sa svojim balkanskim drcnim stavom i cestim prepiranjem, ali je vrhunski igrac. 15 milki je vise nego malo za takav kalibar kao sto je Ivanovic.
pre 12 godina
Bas bih voleo da predje u PSG!
pre 12 godina
Smesno. Ako Luiz vredi 60m,onda Bane vredi isto toliko,ako ne i vise.
pre 12 godina
Ma kakav PSŽ ,šta će tamo.
pre 12 godina
Gadi mi se ovaj PSG. Ostani Bane!
pre 12 godina
Malo. 25mil u vrh glave. Mada, voleo bih da Bane ostane u Celsiju. Covek je najbolji desni bek na svetu, bez premca.
pre 12 godina
'samo' 15 mil ? Jedan od najkonstantnijih igraca u Evropi, jedan od spremnih igraca u Engleskoj itd !!! Blago poredjenje : onaj Fealini vredi , tj.traze 12-14miliona , a po mnogima , Bane je igracina za njega, stim sta je Bane doprineo Celsiu , a sta ovaj Mancesteru?!!! ccc
pre 12 godina
Sramno..Bar 25 za Baneta..Pa za Luiza ste dali 40 miliona ja mislim..
pre 12 godina
šta da ne? sa čelsijem je uzeo sve, sada malo sa najboljim igračem današnjice :)
pre 12 godina
60 za Luiza, a 15 za Ivanovica?
pre 12 godina
idu u psz,oni ce ove sezone jako da dominiraju...m !!!
pre 12 godina
Kakav tim ce PSG imati! Posle jednog od najboljih tandema u napadu- granitna odbrana, na celu sa Silvom, Luizom, Ivanovicem, Alvesom.
pre 12 godina
Ako Luiz vredi 50 miliona funti, onda Ivanovic vredi 70 miliona. Sramotna ponuda.
pre 12 godina
Malo kume
pre 12 godina
Ako su za Luiza dali onoliko para onda Bane vredi duplo vise!!!
pre 12 godina
ne
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
Malo...
pre 12 godina
15 miliona je MALO.
pre 12 godina
a kupite i mene, obraza vam.
pre 12 godina
LJUDINAAAAA......!!!!!!
pre 12 godina
Hahahaha koji vic, za najboljeg desnog beka 15 miliona
pre 12 godina
Ako onaj rusko Luiz vredi 50 miliona ne vidim zasto onda Bane samo 15.
pre 12 godina
Najaci je Prava Momcina......
pre 12 godina
Smesno on vredi bar duplo vise
pre 12 godina
Ne odlucujem, samo mislim da je malo. Bane vredi na transfermarketu 19 miliona. Zasto bi ga Celzi pustio i za toliko, mozda bi za 25, 30.
pre 12 godina
malo je...
pre 12 godina
Ja sam Banetu kupio prve kopacke :)))
pre 12 godina
pravi psz opaku ekipu za sledeću sezonu
pre 12 godina
po meni nas najbolji igrac
pre 12 godina
Ne mrda on nigde :)
pre 12 godina
igračima preko trideset godina se ne daju veće ponude. ne palite se, naravno da vredi više.. ne verujem da će ga prodati uostalom
pre 12 godina
Malo!
pre 12 godina
15 komada? Da nisu pogresili malo, ili je to pa neki drugi Ivanovic? Bane vredi barem 60 koliko i onaj Luiz!
pre 12 godina
hahaaha a sprdaju li se ovi ljudi!?
15 miliona Ivanovic, stub odbrane Celsija, a 60 Luiz, šahta nad šahtama.
pre 12 godina
Bane uzeo Premijer ligu sa Ancelotijem, LS sa Di Mateom i Ligu Evrope sa Benitezom, realno, moze mu se i da zapali, Murinjo je ionako poceo da davi sa ego manijachenjem. PSG brdo para, prelep grad, brutalna ekipA, igraju redovno LS, plus tamo titulu osvajaju po difoltu sl sezone. win win kombina
pre 12 godina
Voleo bih da Bane napravi dobar transfer. Deo bi dobio i moj FK Srem čime bi ustao iz mrtvih! Jedan od najpznatijih vojvođanskih klubova Fudbalski klub ''Srem'' osnovan je 1919. godine.
pre 12 godina
Samo petnaest
pre 12 godina
ja sam Banetu Kupio prvi dres
39 Komentari
Sortiraj po: