Fudbal 7

Subota, 03.12.2011.

15:41

PL: Čelsi slavio u Njukaslu

Fudbaleri Čelsija pobedili su Njukasl u gostima sa 3:0 (1:0) u prvoj utakmici 14. kola engleske Premijer lige.

PL: Èelsi slavio u Njukaslu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

IVORY

pre 12 godina

Ova utakmica je bila pravo zamazivanje ociju. Da nam nije bilo Atkinsona, ne bismo dobili ovu utakmicu. Da je pokazao crveni karton Luizu koji je cist kao suza, Njukasl bi nas poderao samo tako. Ali dobro je sto nam je tu Atkinson. Voleo bih da nam sudi svaku utakmicu. Mozda i zavrsimo u top cetiri ove sezone.

Мјау

Фантастичан меч између Њукасла и Челсија. Играло се брзо и атрактивно уз много прилика и мало је чудно то што је до 89-ог минута виђен само један гол. Јесте Крул примио три гола, али је одлично бранио. Прво пенал, па онда неколико стопостотних прилика. Пред крај је Челси имао мало среће (Њукасл је остао без Тејлора ако се не варам јер се повредио). Све у свему, задовољан сам и као љубитељ фудбала и као навијач Челсија.