Fudbal 8

Subota, 11.09.2010.

16:23

JSL: Spartak slavio u Kragujevcu

Fudbaleri subotičkog Spartaka pobedili su Metelac u gostima sa 1:0, u prvom meču četvrtog kola Jelen Superlige.

JSL: Spartak slavio u Kragujevcu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

Korać

pre 13 godina

Bravo, Spale! Fenomenalna utakmica, moglo je biti mnogo više golova... Molio bi sve medije da imaju na umu činjenicu da Srbija nije samo Beograd i da malo više pišu o ostalim klubovim, a ne samo o blizancima. P.S. Ne razmem zašto je autoru ovog teksta bilo teško da napiše da je golman Spartaka odbranio penal (Inače već drugi put ove sezone, a tek je 4. kolo). Da je neki golman Zvezde ili Partizana to uradio bio bi na svim naslovnim stranicama!!!

sale

Pih izem ti fudbal,5 gola na 5 utakmica.

Ovaj Bata Djora u svojoj trenerskoj skoli samo predaje odbranu dok za napad i ofanzivnu igru nije ni cuo.

Dragojlo

58 minut :
Cukaricki Belgrade 0 - 1 Vojvodina Novi Sad
58' FK Sloboda Point Sevojno 0 - 0 Borac C.
58' Indjija 0 - 0 Jagodina
58' Javor Ivanjica 0 - 0 Sartid Smederevo