Fudbal 10

Utorak, 25.11.2008.

22:41

Bajern i Lion u osmini finala

Fudbaleri Liona i Bajerna obezbedili su plasman u osminu finala Lige šampiona iz grupe F, nakon pobeda u petom kolu.

Bajern i Lion u osmini finala IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

Mikac

pre 15 godina

Koliko sam video u izveštaju se nigde ne spominje Kuzmanović.Ali zato čim se mali ŠPANAC Krkić nešto pobuni u Barsi,svi naši mediji se utrkuju ko će pre tu vest da objavi.

Baca

@rebel
O nu ti-e rusine , iar te faci sarb si tii contra romanilor. Ne razumem kako si ti za 2 i po minuta snimka mogao da vidis vise nego ja za 90 minuta direktnog prenosa na PRO Tv-u. Mozda je prvi gol Bayerna i bio regularan al je zato faul nad Nicolicom pre njihovog drugog gola bio cist kao suza kao i igranjem rukom Bayernovog igraca 10tak minuta pred kraj. Ja pricam o tendencioznom sudjenju protiv ist. evropskih klubova. Pa jel ste vi videli da su rusi ,ukrainci rumuni ili ex yu klubovi nekad dobili penal protiv trulih zapadnih ekipa.

Ivan CH

U ovom mecu mi se najvise dopala igra kuzmanovica... Ljudi neka pricaju sta hocu, ali decko je kompletan igrac! Ima tehniku, prodor, nevidjen pregled igre, savrsen pas (makar ono sinoc, kad je 2, 3 puta majstorskim pasovima uposlio djilardina) u duelu je fizicki jak.. jedino mozda brzina fali..

Ali s obzirom da mu je tek 21 godina kao Kacaru, obecava!!!

ko ovo demantuje taj nije gledao istu utakmicu kao ja :)

Rebel

Po svom obicaju baca ne govori istinu. Sad sam odgledao pregled, svi golovi Bajerna su apsolutno cisti, a kako steaua nije ni prisla golu Bavaraca nema ni govora o nekom penalu. Bajern je odigrao slabo, iskoristio je tek 30% svojih odlicnih sansi. Trebalo je da bude 7:0 otprilike. baca osvesti se, rumunski fudbal je jadan.

ekscentrik

Baca je zaboravio da pomene neke stvari!Steaua je imala jedan dobar sut u prvom poluvremenu i jednu stopostotnu sansu pri rezultatu 3:0!Takodje i da je Bajern imao jos jedno 4 stopostotne sanse!U pregledu nisam video nijednu sporni situaciju u kazneneom prostoru Bajerna!U stvari skoro i da nije bilo bilokakvih situacija!Kod prvog gola Klosea cak tri igraca Steaue su bila bliza golmanu a jdino je sporan drugi gol Bajerna!Faul+ofsajd!Pobeda Bajerna cista ko suza!

king of snake

Ala fijuce onaj Zunjinjo po preckama,samo puca!!

Ne razumem samo sta Fiorentini znaci ono mlacenje sa dugim loptama,kao da Djilardino moze da leti..

DM

gde su sada oni sto su kukali da se prenosi dosadni mancester junajted umesto ove utakmice? najbolja utakmica veceri, sjajan izbor b92!

Baca

Posle ovakvog sramnog sudjenja ubedjen sam da nikad nijedan ist. evropski klub nece preci grupe i da je dzabe boriti se protiv uefa mafije. Bolje osnovati neku lokalnu LS i ne gubiti zivce vise za dzabe. Tamo za nas jednostavno nema mesta i siguran sam da ce pokrasti sutra i Kluz protiv roma mafiosa. Cist penal ne dosudjen za Steauu, pa prvi gol iz ofsajda , drugi posle ne dosudjenog faula nad Nikolicom itd itd. Ostaje duel sa Fiorentinom u zadnjem kolu koji ce direktno odluciti ko ce biti treci i ici u ligu Uefa na prolece. Mada ce i to sigurno italo mafiozi potplatiti tako da who cares.