Fudbal 15

Nedelja, 21.01.2024.

21:10

Sudije pogurale Real – Vinisijus dao gol rukom VIDEO

Fudbaleri Reala savladali su Almeriju posle velikog preokreta, od 0:2, do 3:2, golom koji je postigao Naćo u 99. minutu.

Jezivo suđenje za Real.

Nije samo bila ruka nego pre toga prekršaj i vidi se kako Vinisijus povlači igrača rukom.

Poništen čist gol Almeriji. Onaj Belingem jeste igračina ali je počeo žestoko da se folira.

I penal sudjen za Real je diskutabilan jer su oba igrača Alemrije gurnuta u skoku pa tako nisu odgovorni što je jeda igrao rukom kada je bukvalno gurnut na loptu što je faul.

Navijao sam za Real jer imaju odlična igrače ali sada navijam za Gironu jer su ubedljivo najbolji klub u LaLigi ove godine.

Kole

sve čiste situacije
igranje rukom u šesnaestercu je čist penal
gol Vinisijusa ramenom čist kao suza
produžetak od 9min takođe čist, koliko je vremena potrošeno na var i koliko su se valjali igrači almerije moglo je 'ladno biti i 15min produženo
ponadali su se miševi iz katalonije, ali jedan je kapiten Dani Karvahal!

GT

Nije bilo reakcije iz VAR sobe!? Kako vas nije sramota? Pa 2-3 minuta se gledala sporna situacija kod gola Vinisijusa..pogledajte sta kazu engleski komentari...sve sporne situacije je sudija uz pomoc VAR-a donio ispravne odluke.

pazarac

U toj situaciji drugačije nije mogao do lopte, bio je u "sendviču" između dvojice defanzivaca Almerije, pa se poslužio rukom (samo na prvi pogled deluje da je rame), međutim, čudno, izostala je VAR provera.
Nije uopšte bilo reakcije iz VAR sobe pa je Realu "prošlo" da postigne gol u rukometnom stilu.
Novinar navijac katalonke iz Barcelone… gledao se VAR sigurno 2 minuta za ovu situaciju